platonik olduğum kişi ve 5 yıllık dostum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bir insanın kalbine açılıp bedenini göstererek mi girme peşindesin?
sen neysen osun ve karşındaki de seni öyle kabul etmeli,buna odaklan
girdiğin bir takım çabaları yaşına ve cahilliğine veriyorum.
bir psikolojik destek alman şart.
önce ne istediğine bir karar ver,sonra yolunu çizersin
Ben ne istediğimi biliyorum psikolojik desteğe bile gerek yok aslında ...zorla olduğu için istediğim şeyi yapamıyorum.Zamanı gelince o da olur umarım sabredicem artık belli bir süre

anlatım dilin çok hoş bayıldım gerçekten ama çok uzun gerek yok kısa ve öz çok az üstten detay versen kafi

bazı yerleri yanlış anlamışsınız bir kere arkadaşımla çocuk arasında bişey olacağına ben asla ihtimal vermiyordum zaten arkadaşım da o şekilde anlatmazdı samimi bi arkadaşlık gibi bahsederdi o çocuktan yani bilseydim durumu tabikide söylemezdim ama anlayamadım ama durumu başkalarına bahsedince böyle bi elektriklenme olabilir dedi çoğu kişi bende öyle anladım yani.
arkadasımı manıpule etmek ne demek ya ben sevıyorum o cocugu ve kıza bizim aramızı yap bile demedim ortak arkadas olmasına ragmen çocuk reddetmeden once de demedım yap diye aramızı.Arkadasım bızı bulusturmadı bir kere arkadaslık hatırına tamam demıs dıyorsunuz da oyle bır sey yok yazdıgım seylerı duzgun okudugunuza emın mısınız
ayrıca kız da hoslandıgı ıcın kendı sevgısını oncelık tutuyo ama ben kendın sevgımı oncelık tutmak ısteyınce dostunu dusunmuyor mu oluyorum aynı zamanda kız akıllı oluyo demıssınız.aynen ya en akıllı o olsun cocugu da alsın calsın basına.Kİtap okumanızı onerırım sıze anlamada problemınız var sanırım
Siz arkadaşınıza sevdiğinizi daha önce, yani aralarında yakınlaşma başlamadan önce söylemiş olsaydınız ve kız bunları yapsaydı o haksız olacaktı. Ama yıllarca sakladığınız ve neredeyse okulun bitmesiyle vazgeçmek zorunda kalacağınız birinin arkadaşınızla yakınlaşmasından rahatsız olup hırs yaparak aralarında oluşacak ilişkiyi engellemeye çalışır gibi davranıyorsunuz. Çünkü uzaklaşmaları için söyledim ama daha yakın davrandı şeklinde bir anlatımınız var. Bir de tabii tesettürün size verdiği yanılgılar var. İstemediğiniz için sanki o olmasa her şey yolunda gidecekmiş gibi düşünüyorsunuz. Ama ben açık biri olarak söyleyebilirim ki konunun tesettürle belki çok az bir ilgisi vardır. Ortalama bir güzelliğe sahip iseniz hatta çirkin bile olsanız asıl konu enerjinizin tutması. Sizi anlıyorum bir de öyle görsün istediniz sizi en azından içi cız etsin istediniz ama hayatta her zaman şartlar uygun olmayabilir. Bazen sessizce uzaklaşmayı da bilmeniz gerekir. Yaşınız nedeniyle her şeyi tam olarak etraflıca düşünüp gerekli olgunluğu gösteremeyebilirsiniz. Teceübelerle hayatı daha iyi anlayacaksınız. Umarım bir an evvel istediğiniz okulu ve bölümü kazanır her anlamda özgürlüğünüze kavuşursunuz ve dilediğiniz şekilde hayatınızı yaşarsınız. Sabırlı olun. Gençliğinizi hiçbir şey için heba etmeyin. Şimdi günler geçmezken yıllar bir anda geçecek. Ve hayalleriniz gerçekleşeçecek. Eminim güzel bir aşkla başkasını seveceksiniz ve bugünler aklınıza bile gelmeyecek. Belki bahsettiğiniz kişi de o gün sizi görüp iç çekecek. Ama size ulaşamayacağını bilecek. Belki öyle olsa ve size yazsa umrunuzda bile olmayacak. Belki de tersine hiçbir şey olmayacak. Bunları hiç bilemeyiz. Gururlu olmak en güzeli ama. Başarılar dilerim.

Ama biz en yakın arkadaştık sıradan bi arkadaş grubunun üyeleri değildik,siz arkadaşınızın red yediği ama hala sevdiğini bildiğiniz birisiyle sevgili olabilirsiniz devam edin aynen.Etik falan değil katılmıyorum buna
Kız sizin sevdiğinizi baştan bilmiyormuş ki. Kız çocukla konuşmaya ve yakınlaşmaya başlayınca söylemişsiniz. Yanlış mı anlıyorum?

bir insanın kalbine açılıp bedenini göstererek mi girme peşindesin?
sen neysen osun ve karşındaki de seni öyle kabul etmeli,buna odaklan
girdiğin bir takım çabaları yaşına ve cahilliğine veriyorum.
bir psikolojik destek alman şart.
önce ne istediğine bir karar ver,sonra yolunu çizersin
Konu beden göstermek değil ve neyse o da değil. İstediği giyimi tercih etme hakkı yok. Bu durumda birine neysen olsun diye Gönül rahatlığıyla söylemeniz de ilginç.

Siz arkadaşınıza sevdiğinizi daha önce, yani aralarında yakınlaşma başlamadan önce söylemiş olsaydınız ve kız bunları yapsaydı o haksız olacaktı. Ama yıllarca sakladığınız ve neredeyse okulun bitmesiyle vazgeçmek zorunda kalacağınız birinin arkadaşınızla yakınlaşmasından rahatsız olup hırs yaparak aralarında oluşacak ilişkiyi engellemeye çalışır gibi davranıyorsunuz. Çünkü uzaklaşmaları için söyledim ama daha yakın davrandı şeklinde bir anlatımınız var. Bir de tabii tesettürün size verdiği yanılgılar var. İstemediğiniz için sanki o olmasa her şey yolunda gidecekmiş gibi düşünüyorsunuz. Ama ben açık biri olarak söyleyebilirim ki konunun tesettürle belki çok az bir ilgisi vardır. Ortalama bir güzelliğe sahip iseniz hatta çirkin bile olsanız asıl konu enerjinizin tutması. Sizi anlıyorum bir de öyle görsün istediniz sizi en azından içi cız etsin istediniz ama hayatta her zaman şartlar uygun olmayabilir. Bazen sessizce uzaklaşmayı da bilmeniz gerekir. Yaşınız nedeniyle her şeyi tam olarak etraflıca düşünüp gerekli olgunluğu gösteremeyebilirsiniz. Teceübelerle hayatı daha iyi anlayacaksınız. Umarım bir an evvel istediğiniz okulu ve bölümü kazanır her anlamda özgürlüğünüze kavuşursunuz ve dilediğiniz şekilde hayatınızı yaşarsınız. Sabırlı olun. Gençliğinizi hiçbir şey için heba etmeyin. Şimdi günler geçmezken yıllar bir anda geçecek. Ve hayalleriniz gerçekleşeçecek. Eminim güzel bir aşkla başkasını seveceksiniz ve bugünler aklınıza bile gelmeyecek. Belki bahsettiğiniz kişi de o gün sizi görüp iç çekecek. Ama size ulaşamayacağını bilecek. Belki öyle olsa ve size yazsa umrunuzda bile olmayacak. Belki de tersine hiçbir şey olmayacak. Bunları hiç bilemeyiz. Gururlu olmak en güzeli ama. Başarılar dilerim.
kesinlikle çok haklısınız enerji tutmadı ve aslında konu tamamen benimle de alakalı çünkü ben kendi benliğimi olduğum gibi gösteremedim.İnanmadığım bir ideolojiyi temsil ettiğim için sadece o çocuk değil diğer herkes aslında beni öyle görsün istiyorum.Herkes beni beğensin diye mi ?hayır...sadece mutlu olduğum görüntüde yaşamak için aslında birisi görsün diye de değil.Evde bazen askılı ve şort giyip makyaj yapıyorum ve çok iyi hissediyorum neden çünkü bu görüntü beni mutlu ediyor.Yanlış anlaşılmasın kendini teşhir etmek değil olay ama böyle gerçekten mutlu değilim.Ben birisiyle sevgili olayım işte ne zaman aşık olucam yaa derdinde de dğilim,yalnızlığı da çok seviyorum ama tutulmuştum o çocuğa zamanında işte.
İleride beklenmedik bir zamanda yine bu kadar sevebilir miyim birini bilmiyorum ama sevmesem de yoluma bakacağım.Hayat ne gösterir bilemeyiz dediğiniz gibi ,o benim yaşadığım ilçede okuyor ailesine yük olmamak için ve ileride de muhtemelen burada yaşar.Bir gün onunla karşılaşacağımıza eminim ama ona aşık onun için her şeyi göze almış o saf kız olmayacak karşısında.

Kız sizin sevdiğinizi baştan bilmiyormuş ki. Kız çocukla konuşmaya ve yakınlaşmaya başlayınca söylemişsiniz. Yanlış mı anlıyorum?
bana imasını yapardı bende gülerek ne alakası var ya falan derdim...ona kesin olarak açıkladığım zamanda da ben zaten biliyordum sana da söylemiştim dedi güldü falan .

Konu beden göstermek değil ve neyse o da değil. İstediği giyimi tercih etme hakkı yok. Bu durumda birine neysen olsun diye Gönül rahatlığıyla söylemeniz de ilginç.
evet konu o değil...bende biliyordum çocuk bana bir anda aşık olmayacak çünkü enerji tutmadığının farkındaydım ama beni görmeyeli 2 sene geçmişti tam olarak. Şaşırsın istedim sadece anlık olarak yoksa çocukla konuşmayacaktım ya da onun da benimle iletişime geçeceğini sanmıyordum ama fiziğime güveniyordum ve açık olunca istediğim görüntüde olduğum için daha bi mutluydum enerjim de yüksekti ,içi cız etsin istemiştim işte dediğiniz gibi.Ama ortada çocuk olmasa bile ki yok...ben hala aynı düşüncelerdeyim ve amacım kendimi kimseye beğendirmek değil mutlu yaşamak özgür olmak...

evet konu o değil...bende biliyordum çocuk bana bir anda aşık olmayacak çünkü enerji tutmadığının farkındaydım ama beni görmeyeli 2 sene geçmişti tam olarak. Şaşırsın istedim sadece anlık olarak yoksa çocukla konuşmayacaktım ya da onun da benimle iletişime geçeceğini sanmıyordum ama fiziğime güveniyordum ve açık olunca istediğim görüntüde olduğum için daha bi mutluydum enerjim de yüksekti ,içi cız etsin istemiştim işte dediğiniz gibi.Ama ortada çocuk olmasa bile ki yok...ben hala aynı düşüncelerdeyim ve amacım kendimi kimseye beğendirmek değil mutlu yaşamak özgür olmak...
ayrıca mesela dip not olarak düşmek istiyorum o gün arkadaşımın yakınının iş yerine gidince asla gözüm başkasında falan değildi hiçbir erkekle de ilgilenmiyordum, kasada arkadaşımın yakınıyla gülerek ayakta sohbet etmiştik ve çocuk beni izlemiş hayranlıkla.Mutlu olunca yaydığım enerjide yükseldi ve oradaki kızlar da çok güzel olduğumu söylemişti daha önce beni tesettürlü gören kişilerdi...çocuk sonra ısrarla numaramı istemiş beğendiğini söylemiş ben duyunca çok şaşırmıştım çünkü hiç beklemiyordum ama dikkat çekmişim işte.

arkadaşım irite mi olmuş ,ölsün gebersin irite olduysa allah allah.Bir şeyi istiyorsam saçma da olsa o benim sorumluluğumdur o bana en yakınım sensin deyip deyip sonra bir şey isteyince yüzüstü bırakması onu aklamaz.
Çok aklı başında ve prensipleri olan bir arkadaşmış çok yakını bile olsa salak saçma istekleri yerine getirmiyor ve bu konuda kararı net helal olsun tebrik ettim ama kızcağızın şansına da sizin gibi biri 😏

Çok aklı başında ve prensipleri olan bir arkadaşmış çok yakını bile olsa salak saçma istekleri yerine getirmiyor ve bu konuda kararı net helal olsun tebrik ettim ama kızcağızın şansına da sizin gibi biri 😏
Bende ne varmışta sizin gibi biri diyorsunuz beni ne kadar tanıyorsunuz ? gidin kendi kapınızın önünü falan süpürün işe yararsınız belki.19 yaşında bi çocuğa tutulmuş gözü bişeyi görmediği için yanlış isteklerde bulunmuş bir genç kıza böyle acımasızca yorum yapamazsınız o kokuşmuş ellerinizle.Benim yanlışım varsa da bunu bu üslüpla dile getirmek kimseye fayda sağlamaz ben yaptım ki size...arkadaşım çocuktan hoşlanıyor veya bağlandı her neyse bilmiyorum ama ona değer verdiği kesin.Onu ben tanıyorum siz tanımıyorsunuz ve o yüzden benim ağzımdan çıkan şeye bakmak zorundasınız.Sırf bir erkek için 5 yıllık arkadaşını silmeyi göze alan oydu ben onu silmemiştim sadece kırıldım demiştim ama o beni umursamadı çekti gitti üniversiteye.Son kez görüşmek için adım atmadı mesela ben olsam yapardım ben onun için bu kadar değersiz olmamalıydım.

ayrıca prensipten falan değil kendi ağzıyla dedi çocuk beni siler ben onun gözünde kötü olurum diye.Doğrucu davut olduğu için değil yani başlarım prensibine onun basbaya seviyor çocuğu

Bende ne varmışta sizin gibi biri diyorsunuz beni ne kadar tanıyorsunuz ? gidin kendi kapınızın önünü falan süpürün işe yararsınız belki.19 yaşında bi çocuğa tutulmuş gözü bişeyi görmediği için yanlış isteklerde bulunmuş bir genç kıza böyle acımasızca yorum yapamazsınız o kokuşmuş ellerinizle.Benim yanlışım varsa da bunu bu üslüpla dile getirmek kimseye fayda sağlamaz ben yaptım ki size...arkadaşım çocuktan hoşlanıyor veya bağlandı her neyse bilmiyorum ama ona değer verdiği kesin.Onu ben tanıyorum siz tanımıyorsunuz ve o yüzden benim ağzımdan çıkan şeye bakmak zorundasınız.Sırf bir erkek için 5 yıllık arkadaşını silmeyi göze alan oydu ben onu silmemiştim sadece kırıldım demiştim ama o beni umursamadı çekti gitti üniversiteye.Son kez görüşmek için adım atmadı mesela ben olsam yapardım ben onun için bu kadar değersiz olmamalıydım.
Üsluba bak iğrenç tıpkı sahibi gibi

Seviyeniz ve insani fizibiliteniz ortada siz kimsiniz ki sizin ağzınızdan çıkana inanacağım duyduğunuza inanmayın gördügünüzünde yarısına demişler siz çok basit bir insansınız ikiside sizi çözmüş hepsi bu sizden hoşlanmayan birisi için açılmışsınız

🤮

Dönsünde ne kaybettiğine baksınmış yüzünüzü görmüyormu keramet saçta olsaydı berberlere nur yağardı

Kendinizi küçüklüğünüzle kaldınız kokuşmuş olan sizsiniz neyseki banlnmışsınız ☺️

ayrıca prensipten falan değil kendi ağzıyla dedi çocuk beni siler ben onun gözünde kötü olurum diye.Doğrucu davut olduğu için değil yani başlarım prensibine onun basbaya seviyor çocuğu
Sizde defolun kibarca 🙃anladığınız dilden yazdım umarım kızmadınız 😄😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X