Plazma pen yaptıranlar

Ben plazma pen uzmanıyım ve plazmada leke kalmaması tamamen yaptıran kişinin elinde evin içinde akşam ışıklar açıkken bile güneş koruyucu krem sürmeniz gerekiyor. Çünkü plazmada cildin en üst tabakası "epidermis" tamamen buhar oluyor. Epidermis bizim koruyucu tabakamız. Üst tabaka yeniden oluşana kadar güneş koruyucularımızı ( en az spf 35 pa+++ ) kullanmazsak maalesef lekeye izin vermiş oluruz. Bu uyarıları keşke uygulayan arkadaşlarımız herkese söylese ve uygulama yanlış bilinmese. Umarım açıklayıcı olmuştur.
Ben gunes koruyucuya cok dikkat ettim yapan kisi doktordu hemde. Ona ragmen kabuklar dokulunce nokta nokta iz kaldi. 3 ay oldu baya azaldi izler

BİR UZMAN ARKADAŞ UAZMIŞ İKİNCİSİDE BEN OLAYIM BAKIN KABUKLAR 10 GÜNDE DÜŞER VE ALTINDA PEMBE BİR DOKU ÇIKAR. O PEMBELİK KİŞİYE YAŞA GÖRE DEĞİŞKEN ZAMANLARDA GEÇER AMA MİNİMUM 3 AYDA UYGULAMA SONRASI ANINDA ETKİ BEKLEMEYİN NİR ETKİ OLACAK AMA BU TOPLAMDA 1 YILI BULACAK BİR İYİLEŞME SÜRECİDİR. BİR YIL ÖNCE VE BİR YIL SONRA BAKIN FOTOĞRAFLAR GÖZ İLE GÖRÜLÜR DERECEDE DEĞİŞECEK HATTA ESTETİK OPERASYON MU GEÇİRDİN DİYE SORAN BİLE OLACAK BU ZAMAN DİLİMİNDE. DİKKAT ETMENİZ GEREKEN YEGANE MEVZU YEMEK YAPARKEN TV İZLERKEN AVM DE VE SOKAKDAYKEN KISACA KAPALI AÇIK TÜM ALANLARDA 3 AY KORUYU 50 SPF LİKİT FONDÖTEN KULLANMANIZ GEREKKKK SEVGİLER SONUCU HIZLI BEKLEMEYİN İZ KALMAZ KORKMAYIN CİLDİ YENİLİYOR BUNU SİZE DETAYLI ANLATMADAN İŞLEM YAPIYORLAR GÜVENMEDİYSENİZ YAPTIRMAYIN SORU SORMAYI UNUTMAYIN 😘🥰

cilt bakım uzmanı ve estetisyenim. kendiniz yapmamalı eğitim almalısınız. güzel tarafı olduğu kadar hatalı işlem sonrası zarar vermiş olabileceğiniz bir cilt sahibi olabilirsiniz. şu an benim bazı çizgilerim göz kapağım rahatsız ettiği için yüzüm işlemli. ilk seans sonrası kesinlikle gözümdeki görüş mesafemin arttığını izgilerimin azaldığını söyleyebilirim ki perşembe yapılmasına rağmen hala şiş zor bir cildim vardır iyileşme süreci ok hızlı sayılmayan bir cilt.

cilt bakım uzmanı ve estetisyenim. kendiniz yapmamalı eğitim almalısınız. güzel tarafı olduğu kadar hatalı işlem sonrası zarar vermiş olabileceğiniz bir cilt sahibi olabilirsiniz. şu an benim bazı çizgilerim göz kapağım rahatsız ettiği için yüzüm işlemli. ilk seans sonrası kesinlikle gözümdeki görüş mesafemin arttığını izgilerimin azaldığını söyleyebilirim ki perşembe yapılmasına rağmen hala şiş zor bir cildim vardır iyileşme süreci ok hızlı sayılmayan bir cilt.
güzellik bakımla ilgili bir bölüme kayıt yaptırmayı planlıyorum bu sene. Plazma penle ilgili ücretsiz eğitim alabileceğim kurumlar var mı, bilginiz var mı bu konuda.

BİR UZMAN ARKADAŞ UAZMIŞ İKİNCİSİDE BEN OLAYIM BAKIN KABUKLAR 10 GÜNDE DÜŞER VE ALTINDA PEMBE BİR DOKU ÇIKAR. O PEMBELİK KİŞİYE YAŞA GÖRE DEĞİŞKEN ZAMANLARDA GEÇER AMA MİNİMUM 3 AYDA UYGULAMA SONRASI ANINDA ETKİ BEKLEMEYİN NİR ETKİ OLACAK AMA BU TOPLAMDA 1 YILI BULACAK BİR İYİLEŞME SÜRECİDİR. BİR YIL ÖNCE VE BİR YIL SONRA BAKIN FOTOĞRAFLAR GÖZ İLE GÖRÜLÜR DERECEDE DEĞİŞECEK HATTA ESTETİK OPERASYON MU GEÇİRDİN DİYE SORAN BİLE OLACAK BU ZAMAN DİLİMİNDE. DİKKAT ETMENİZ GEREKEN YEGANE MEVZU YEMEK YAPARKEN TV İZLERKEN AVM DE VE SOKAKDAYKEN KISACA KAPALI AÇIK TÜM ALANLARDA 3 AY KORUYU 50 SPF LİKİT FONDÖTEN KULLANMANIZ GEREKKKK SEVGİLER SONUCU HIZLI BEKLEMEYİN İZ KALMAZ KORKMAYIN CİLDİ YENİLİYOR BUNU SİZE DETAYLI ANLATMADAN İŞLEM YAPIYORLAR GÜVENMEDİYSENİZ YAPTIRMAYIN SORU SORMAYI UNUTMAYIN 😘🥰
Teşekkürler bilgilendirme için :) Peki iyileşme bu kadar geç olunca seans aralıkları nasıl oluyor?

Boşuna yapmayın ben 3 defa yaptırdım istediğim sonucu alamadım. Cumartesı direk kesim yapılacak boşuna onca acıyı çekmiş olursunuz

Pilazma pen pilexir sakın yaptırmayın o paraya göz kapağı ameliyatı olun boş iş ve acılı işlem .bir hafta yanık olduğu için şişiyor açmayıp oluyor yüz yara bere ağrı yani boş işler

Ben plazma pen uzmanıyım ve plazmada leke kalmaması tamamen yaptıran kişinin elinde evin içinde akşam ışıklar açıkken bile güneş koruyucu krem sürmeniz gerekiyor. Çünkü plazmada cildin en üst tabakası "epidermis" tamamen buhar oluyor. Epidermis bizim koruyucu tabakamız. Üst tabaka yeniden oluşana kadar güneş koruyucularımızı ( en az spf 35 pa+++ ) kullanmazsak maalesef lekeye izin vermiş oluruz. Bu uyarıları keşke uygulayan arkadaşlarımız herkese söylese ve uygulama yanlış bilinmese. Umarım açıklayıcı olmuştur.
Peki üst tabakanin tekrar oluşması tam olarak ne kadar zaman alıyor? Bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler 🙏

Ben 12 gün önce yaptırdım. Kabuklar döküldü. Kabukların yerleri nokta nokta çukur görünüyor. Bu da özellikle göz altlarimda kırış kırış bir görüntü oluşturuyor. Zamanla bu durum düzelecek mi acaba. Bilgilendirirseniz çok sevinirim teşekkürler 🙏

Canan hanım işlemi uyguladıktan hemen sonramı krem sürdünüz çatlaklarınız için yoksa kabuklar düştükten sonramı sürdünüz.birde ne krem kullandınız

Benim de öyle bana yardım eder misiniz lekelerim halen belirgin çok üzgünüm :KK43: daha yapalı 25 gün oldu sadece madacasol kullan denildi bana ne güneş kremi önerdiler ne de başka bir şey duzelmeyecek diye çok korkuyorum:KK43:

Merhaba arkadaşlar Yazım biraz uzun olacak ama yaşadıklarımın hepsini anlatacağım bn tam 6 hafta bir gün önce göz altlarımda minik minik milyeler olduğu için göz üstümde çok yumuşak olduğu için plazmapen işlemi yaptırdım göz altı ve üstüne bayada ağır çalışıldı gerçekten nereye sorduysam 2500. 3000 gibi faiş fiyatlar verdiler Sonunda avcılarda biyer buldum 500 tl fiyat verdiler ve gittim yaptırdım çokta güzel yaptı ilk iki gün gözlerimi açamayacak kadar şişti sonra şiş inmeye başladı,5 ci gün kabuklanmaya başladı 9 cu gün kabukların hepsi düştü tabi kendim koparmadım kendiliğinden düştü bnm yalnış yaptığım şey ertesi günden hafif sebamedin bebek şampuanıyla yıkamaya başladım 3 gün su değdirmiyormuşuz meğersem.ama bana işlemi yapan bayan demedi antibiyotikli krem sür bana madecasol sür dedi aslında antibiyotikli fucidin krem sürmem lazımmış tabi bn araştırdığım için sürdüm antibiyotikli kremimi güneş koruyucu önemli bolca güneş koruyucu sürdüm 10 gün 1 tüp bitirdim o kadar sürüyordum korkumdan ama meğersem ilk günden50 factörlü likid fondaten sürülmesi lazımmış antibiyotikli kremden sonra buda ikinci yalnışım keşke sürseydim işlemi yapan bayana sordum kesinlikle fondaten sürme dedi ona uydum bnde keşke uymasaydım.sabah fucidin antibiyotikli krem yarım saat sonrada 50 factörlü parfümsüz likid fondaten sürülmesi lazım tabi keşke yapsaydım bnde.neyse 5 buçuk hafta gözlerim panda gibi kızardı morardı bi türlü gitmiyor araştırıyorum psikolojim bozuldu sonra yapılan yere söyledm bana oranın sahibi bu işlemi yapan değil müdürü yani sarı kantaron yağı sür dedi bnde hemen aldım .sabah hemen antibiyotikli kremimi yarım saat sonra bolca güneş koruyucumu akşamüstü saat 5 ten sonrada o yağı sürmeye başladım ama hiç yıkamayan ardından 1 saat sonra antibiyotikli krem ardındanda 1 saat sonra madecassol sürdüm .şu anda 6 hafta bir günüm renk açılmaya başlamış Araştırmalarıma göre 8 ile 12 haftada tam iyleşme oluyormuş bn 12 haftamda yine ne oldu ne bitti gözlerimde leke kaldımı hepsini yazıcağım.iyide olsa kötüde olsa yerin isminide paylaşacağım.şu anda erken olduğu için yerin ismini vermeyeceğim.ama tafsiyem yaptırmayın bu kadar beklemeye değmez.şu anda bile dışarıya çıktıkta 50 factörlü güneş koruyucu ve üzerinede 40 factörlü cliniquenin bb kremini sürüyorum kesinlike gözünüze alkollü bişi sürmeyin 3 ay boyunca ph bebek şampuanıyla yıkayın yaptırırsanız .
Bana yardımcı olur musunuz bende 25 gün önce göz altına tmyaptırdım ama leke kaldı sanki korkuyorum duzelmeyecek diye :KK43: sadece bana madacasol kullan dediler başka ne güneş kremi ne de başka herhangi bir ilaç onermediler şu an ne yapacağımı bilmiyorum siz ne kullandınız tam olarak şu an ki durumunuz nedir bana yazarsanız çok sevinirim:KK43:

Öncelikle merhaba. Vücudumda rahatsız olduğum çok ben vardı. Bir çok dermatologa sordum , tanesi için 200 tl istiyorlardı. Bende öğrenciyim buna asla durumum müsade etmezdi. Güzellik salonunda çalışan bir arkadaşım plazmapen ile bana çok daha uyguna alabileceğini söyledi. Başta alınmış gibi görünüyordu, oluşan lekenin sonradan gideceğini 5-6 aya kadar ten rengime döneceğini söyledi. Bende kollarımda bulunan 8-9 tane beni aldırdım. Hayatımda yaptığım en en büyük cahillikti. O kadar pişmanım ki. Her gün ağlıyorum sinirden. Aylardır gün gün takip ediyorum sıfır ilerleme. Madecassol sürüyorum ama etki etmiyor sanırım. Bana hiçbir şey söylenmedi uygulama sonrası için. Hatta üstüne küçük bantlar yapıştırdılar. Bir hafta sonra da bantları çıkartırken kabuklarda birlikte çıktı. 3 gün su değmesin dendi sadece. Yapılan yerler halâ çok koyu pembe renkte. Nasıl geçireceğimi bilmiyorum. LÜTFEN YARDIM EDİN ! İnanılmaz psikoljim bozuldu. Benlerimi arar oldum öylesine iğreniyorum şu anki durumdan. Sürekli uzun kol giyiyorum kimse görmesin diye. Allah rızası için yardım edebilecek olan varsa yazsın bana lütfen.

Ben de yaptırdım iz kaldı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Boşuna acı çektim o kadar

Benim de öyle bana yardım eder misiniz lekelerim halen belirgin çok üzgünüm :KK43: daha yapalı 25 gün oldu sadece madacasol kullan denildi bana ne güneş kremi önerdiler ne de başka bir şey duzelmeyecek diye çok korkuyorum:KK43:
Ben çatlak tedavisi için kendim yaptım.dizlerimdeki lekelerin geçmesi 1 yılı buldu.omuzlarım 6 ayda geçti.kesik izlerim vardı.onlarda 6 ayı buldu.hiç korkmayın.eninde sonunda geçiyo.ben çok memnunum sonuçlardan.et benlerimi de aldım.

X