PLESENTANIN AŞAĞIDA OLMASI!! Yardım…

bluerose96

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2019
112
82
19+3 haftalığım bugün bebeğimin eşinin doğum kanalına yakın olduğunu bunun da sezeryan olma ihtimalini yükselttiğini öğrendim. Doktorum bana ileriki haftalarda bebeğin eşinin yukarı çıkabileceğini söyledi. Kanamam vs yok. Plesentanın aşağıda olup sonradan yukarı çıkanlar var mı???? İnternette benim ve bebeğimin hayatının tehlikede olduğu bile yazıyor çok korkuyorum🥺

19+3 haftalığım bugün bebeğimin eşinin doğum kanalına yakın olduğunu bunun da sezeryan olma ihtimalini yükselttiğini öğrendim. Doktorum bana ileriki haftalarda bebeğin eşinin yukarı çıkabileceğini söyledi. Kanamam vs yok. Plesentanın aşağıda olup sonradan yukarı çıkanlar var mı???? İnternette benim ve bebeğimin hayatının tehlikede olduğu bile yazıyor çok korkuyorum🥺
İnternette yazılanlara itimad edip kendinizi ve bebeğinizi strese koymayın o da sizden etkileniyor. Pek de inanmayın nette yazılanlara hamile kadınların yarısı kadar sezeryan oluyor bsy olmaz siz ve bebeğiniz sağlıklı olsun da.
Doktorun söylediklerine yoğunlasın daha yolun çok basındasınız yengeminde bebeği aşağıdaydı erlen doğum riski vardı sonra değişti. Zamanla sürekli değişime uğruyor herşey. Ablam normal doğum diye gitti hastabeye son dakikada sezeryana alıyoruz diyor ne olacagı bilinmiyor stres yapmayın dediğim gibi daha çok yolun basındasınız sağlıkla gelsin 🥰💞

İnternette yazılanlara itimad edip kendinizi ve bebeğinizi strese koymayın o da sizden etkileniyor. Pek de inanmayın nette yazılanlara hamile kadınların yarısı kadar sezeryan oluyor bsy olmaz siz ve bebeğiniz sağlıklı olsun da.
Doktorun söylediklerine yoğunlasın daha yolun çok basındasınız yengeminde bebeği aşağıdaydı erlen doğum riski vardı sonra değişti. Zamanla sürekli değişime uğruyor herşey. Ablam normal doğum diye gitti hastabeye son dakikada sezeryana alıyoruz diyor ne olacagı bilinmiyor stres yapmayın dediğim gibi daha çok yolun basındasınız sağlıkla gelsin
Çok teşekkür ederim biraz da olsa içim rahatladı

İnternette yazilanlar dogru maalesef. Bir arkadasimin doktor hatasi yuzunden rahmi alindi. O yuzden dogum seklinize cok takilmadan istirahat ederek gecirin hamileliginizi

Benimde plasenta aşağıdaymis 18haftayiz doktor çıkablir 24 25.haftaya karar dedi ağır iş yapma dinlen dedi bende korkyrm Allah yardım etsin bize beklemekten ve yatmaktan başka çare yok

X