POLİKİSTİK OLUP HAMİLE KALANLAR

Bende de @sed2 gibiydim ilk adetimden beri pcos vardı kilomda normaldi 1 yıl öyle denedim olmadı sonra zaten kilo almaya başladım iyice umudum bitti ki bende düzensizlik de vardı yılda 4-5 defa falan adet oluyordum her olduğumda takip yapıyordum toplasan 2 yılda 1 kere belki pik görmüşümdür tabi ama o da olmadı hsg çekildim olmadı ilaçlar takviyeler vitaminler en son bende vazgeçtim eşimde benim halimi gördükçe istemiyorum ben boşver demeye başladı destek oldu bikaç ay böyle geçti sonra yılbaşında ekim kasım gibi kendimi toparlayınca aşılamaya geçeriz dedik martın sonunda mide bulantıları halsizlik baş dönmeleriyle umutsuzca test aldım hatta test aldığımı unutup 3 gün sonra yaptım çift çizgi çıkınca şoka girmiştim inanmayıp kan vermeye gittiğimde 6 haftalık olduğunu öğrendim tabi o 6 haftada benimde içtiğim alkolün sigaranın hoplayıp zıplamaların haddi hesabı yok çok şükür rabbim bana bağışladı çok güzel bir hamilelik geçirdim şuan son haftalarımdayım inşallah bana da hep dediler sen fazla kasıyorsun stres yapıyorsun diye tersliyordum siz ne bileceksiniz de laf ebeliği yapıyorsunuz diye ama gerçekten herşey düşünce yapınla alakalı senin adetinde düzenli en azından düzenli bi yumurtlaman var bende o da yoktu bir süre çıkar aklından sağlıklı beslenmeye çalış 🙏🏼
Çok teşekkürler dönüşünüz için şu an çalıştığım için sadece günde bir sefa soğan suyu içmeye başladım belki etki eder sıkıldım yumurtlama takip etmekten gerçekten umutsuzlanıyorum inşallah bebeğinizi sağlıkla huzurla kucağınıza alırsınız lütfen dua edin benim için de

Çok teşekkürler dönüşünüz için şu an çalıştığım için sadece günde bir sefa soğan suyu içmeye başladım belki etki eder sıkıldım yumurtlama takip etmekten gerçekten umutsuzlanıyorum inşallah bebeğinizi sağlıkla huzurla kucağınıza alırsınız lütfen dua edin benim için den
İnşallah olurda hanile kalırsan ve farketmezsen soğan suyu direk tutunmasını engelliyor onun yerine aktardan hayıt tohumu al onu iç hem daha içilesi bi tadı var soğanı bende denedim ama olurda fark etmezsen çok tehlikeli

Çok teşekkürler dönüşünüz için şu an çalıştığım için sadece günde bir sefa soğan suyu içmeye başladım belki etki eder sıkıldım yumurtlama takip etmekten gerçekten umutsuzlanıyorum inşallah bebeğinizi sağlıkla huzurla kucağınıza alırsınız lütfen dua edin benim için de
Bir kupanın içine 2 çay kaşığı kadar atsan yetiyor eğer acı gelirse yarım çay kaşığı bal koyabilirsin hem adet düzenliyor hem adet ağrılarını azaltıyor hemde bitki çayı sonuöta daha sağlıklı

Bir kupanın içine 2 çay kaşığı kadar atsan yetiyor eğer acı gelirse yarım çay kaşığı bal koyabilirsin hem adet düzenliyor hem adet ağrılarını azaltıyor hemde bitki çayı sonuöta daha sağlıklı
merhaba evet bıraktım hayıt meyvesi sıvı ekstratı ve civan perçemli çay içiyorum araştırdım bunlarda iyiyimiş sanırım deneyeceğim çok teşekkür ederim bilglendirdiğin için

Hanımlar merhaba, polikistik overliyim ve gebe kalamıyorum tedavisiz gebe kalabilen var mı aranızda? veya nasıl hamile kaldınız lütfen paylaşır mısınız ben her ay düzenli regli oluyorum ama bir türlü tuttuamadım sanırım
Hayit tohumu almıştım aktardan o olgun güzel yumurta oluşmasını sağlıyor. Her gün test ile yumurtlama gününü takip ettim .1 yıl sürdü

Hanımlar merhaba, polikistik overliyim ve gebe kalamıyorum tedavisiz gebe kalabilen var mı aranızda? veya nasıl hamile kaldınız lütfen paylaşır mısınız ben her ay düzenli regli oluyorum ama bir türlü tuttuamadım sanırım
Ankaradaysanız cok guzel bir hoca önerebilirm bnde szin durumuzdaydm ve şuan hamileyim

Canım 6 senedir pcos hastasıyım 3 ayda bir regl oluyordum ve 1,5 senedir evliydim kullanmadigim ilac gitmedigim doktor kalmamıştı hamile kalabilmek icin sonra hayirlisi boyleymis demekki zorlamıyorum olmuyorsa vardır bir hikmeti dedim tum ilacları cope attım işe girdim kafamı baska seylerle mesgul ettim asla cocuk dusunmemeye baska islerle mesgul olmaya basladım ikinci ayımda kendiligimden gebe kaldım suan 7 haftalık hamileyim . Pcos’ lar hamile kalamaz diye asla bisey yok sadece akısına bırakman herkesi takmaman yeterli emin ol hayirlisini dile o zaten olacagı zamanı biliyor insallah sizlerede nasip olur🙏🏻

X