Polikistik over olup hamile kalanlar

ankaraogretmen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2023
4
1
36
Buraya yazmamın sebebi herkese allahın izniyle umut olsun .pco tanım vardı ve ovulasyonntestlerini yapmama rapmen hamile kalamıyordum ama ankarada gittiğim hoca verdiklerleriyle iki ay sonra hamile kaldım çok şükür .olmaycak diye birsey yok pco lularda çok kolay hamile kalır umudunuzu yitirmeyin

Buraya yazmamın sebebi herkese allahın izniyle umut olsun .pco tanım vardı ve ovulasyonntestlerini yapmama rapmen hamile kalamıyordum ama ankarada gittiğim hoca verdiklerleriyle iki ay sonra hamile kaldım çok şükür .olmaycak diye birsey yok pco lularda çok kolay hamile kalır umudunuzu yitirmeyin
Merhabalar neler yapıldı bizimle paylaşabilirmisiniz meslektaşım

Hangi doktora gittiniz ?

benimde pcos var eylül ayında evlendim aslında bu kulübe bu yüzden üye olup yaşadıklarımı anlatmak istedim evlenmeden önce çok korkuyordum acaba çocuğum olacak mı olmayacak mı diye ve ben eylül ayında evlenip kasım ayında hamile olduğumu öğrendim ve çok şaşırdım böyle bir şey asla beklemiyordum ama ben hiç doğum kontrol hapı VS birsey kullanmamistim tedavisi kendiliğinden hamile kaldım ve benim değerlerim pcos olan bayanlardan daha yüksekti şuan 5 aylık hamileyim diyeceğim şu pcos anne olmaya asla engel değildir

Bende 8 aydir evliyim dr lar pcosun hafif düzeyde diyorlardi. 2 kez kendiliginden hamile kaldim ama ikiside bos gebelikti kurtajla sonuclandi. Pcosla alakasi varmi bilmiorm dr lar net bse solemio🤷‍♀️ umarim bende saglkli bi gebelik geciririm en yakin zamanda..

Arkadaslar benim gittiğim doktorda sen hamile kalabilirsin önemli olan düşük yapmamamn demişti ve bna kür ve tkviye gıda verdi 2 at sonra çok şükür gebe kaldım

X