Polikistik over olup soğan suyu ve progestan kullananlar var mı

Kızlar benim bugün soğan suyumun 8. Günü. Ben adetten hemen sonra başlamıştım. Ve adetime 14 gün var. Bu sabah kanamam oldu aynı zamanda ağrım ve bazen sancım oldu. Bende endişelendim doktora gittim. Doktor baktı bir şey yok daha erken evlilik 6 ayı geçsin öyle gel yumurta takibi yapalım dedi.kanama için bişey demedi sinir oldum hemen başından savuşturdu.. ben aynı zamanda progestan kullanıyorum. Bu ilacı kullanmasam soğan suyu içimi temizliyor dicektim bu kanama için ama ilaç ta içiyorum aynı zamanda o yüzden kafama takıldı anlamadım bişey. Bende ilacı bırakıyorum sadece soğan suyuyla devam edicem yoluma... adet mi oldum ne oldum bilmiyorum... bakalım devam edicek mi

Arkadaslar bana tam olarak sogankurunu anlatirmisini lutfen
Canım soğan kürü şöyle. 15 gün boyunca günde iki kez aç kanına içeçeksin. Normal orta boy yemeklik soğanın dış kabuğunı soy. 4e böl 1bucuk su bardağı kaynamıs olan suya at ve 5 dakika kaynat.sonra süz bekle. Ilıktan biraz sıcak olunca iç. Her seferinde taze olarak yapman gerek. Bu şekilde canım. Ben öğlen ve akşam yemeklerinden 10 dakika önce içtim. Benim kürüm bitti. Sormak istediklerin varsa başka sorabilirsin

Canım soğan kürü şöyle. 15 gün boyunca günde iki kez aç kanına içeçeksin. Normal orta boy yemeklik soğanın dış kabuğunı soy. 4e böl 1bucuk su bardağı kaynamıs olan suya at ve 5 dakika kaynat.sonra süz bekle. Ilıktan biraz sıcak olunca iç. Her seferinde taze olarak yapman gerek. Bu şekilde canım. Ben öğlen ve akşam yemeklerinden 10 dakika önce içtim. Benim kürüm bitti. Sormak istediklerin varsa başka sorabilirsin
Kızlar sogan kurunu ülser i ve gastiriti olanlar da tok karnina icebilir ıbrahim saracoglu söylemişti :)

X