Polikistik over sotunu olanlar beni aydınlatır mısınız????

selam arkadaşım bugun bende gittim benimde böle sorunlarım yoktu sadece düzensiz adetti sorunum... kahverengi lekelenme fala.. banada pko dedi.. yarın tahlil vericem ilaçmı verir artık ne bilmiyorum.. 3aylık evliym bbek istyorum.. işallah engel olmaz.. geçmş olsun
kahverengi akıntıların adetden önce veya sonra geliyorsa normal diye biliyorum geçmiş olsun canımm

merhaba arkadaşlar, bende de pko var. aralık ayından beri uğraşıyorum ama hala bir sonuç alamadım. ankarada olup da pko için doktor tavsiye edecek var mı acaba aranızda?

adetler düzenli de olsa pko diyor dr ..o_O
anlamadım ki .. :KK14::KK14::KK14::KK14:
eses07 polikistik over için illa adetlerin düzensiz olması gerekmiyormuş. eğer aşırı tüylenme, kilo vb. problemlerin varsa onlar da pko nun göstergelerindenmiş. polikistik over aslında yumurtalıklarının çeşidiymiş. doktor bana öyle demişti ve doğumdan itibaren sende var oluyormuş. mesela bende aşırı tüylenme ve kilo problemi yok ama adetlerimde ciddi sorunlar var. gecikmeyi bırak olmuyorum bile ilaçsız :KK43:((

Merhaba arkadaşlar ben bekarım adet düzensizliği yaşıyorum soğan suyu gibi çok şeyler içtim ama fayda etmedi polikist hala devam ediyor suan tedavi içindeyim diana hapını içiyorum yapmam gereken şeyler var mı tavsiyede bulunursanız sevinirim en büyük korkum ileride evlendiğimde çocuk sahibi olamazsam

ben polikistik over rahatsızlığım var,üç yıldır evliyim, çocuğum olmuyor, en son bir aydırlı klomen + çatlatma iğnesi kullandım beklemedeyim, umut yok ama bilmiyorum bakalım çocuk olacak mı zor durum çok zor durumlar allah hakkımızda hayırlısını versin

Arkadaşlar merhaba.Benim adet düzensizliğim vardı.45 günde bir oluyordum bazen de düzenli oluyordu nadiren de olsa.Karnımda çok şişlik oluyordu.Gecikme olunca doktora gittim.Doktor rahatsızlığın daha çok yeni dedi bana.Önümüzdeki sene evleneceğim.Aranızda bu konuda bilgili olanlar var.Bir sorun olmadan bebek sahibi olabilir miyim?Teşhis konduğundan beri çok moralsizim.

FSH 3.17

LH 10.88

PROLAKTİN 12.69

Hormonlarım düzgün canim bi süt hormonum 31.70 çıkmış iltihap var onun için hap iğne veriyor genelde

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
slm kizlar ben adetimin 21 ci gunu progesteron yaptirdim 2 yuksek isareti cikti adetin 3cu gunu prolaktin 22.50 e2 45 cikti ve kanamam 4 gun gecikti sizce sonuclarda sorun varmi

:) İlk çekirge devlet hastanesine gittim ilgilenmediler ,
daha sonra Yıldırım Doruk Gizem hanıma gittim bahsettiğim gibi iğne yapılacak falan dedi. Çok yogun pek ilgi göremedim şimdi de Mudanya yolunda Esentepe hastanesinin karşısındaki Kemal Köoğluna gitmeyi düşünüyorum. Bi akrabamız bi çok tedavi görmüş çocuk için igneler falan yapmışlar olmamış kemal beye gitmiş sana bu zamana kadar boşuna bu kadar şeyi yapmışlar demiş çocugu olmus daha sonra .

Gizem hnma geldim muayene olmaya ama siz neden memnun kalmadınız? Ve ne iğnesi verdi?

Progesteron 0,67
Fsh 5.14
Prolaktin 15.38
Lh 11.80
Serbest T4 1.15
Sonuçlarımm bunlar acaba pko lu muyum yorum yapar mısınız

X