Polikistik overda Predictor testi doğru mudurr

tarcinlipasta

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2020
80
35
24
Merhabalarr ben burada yeniyim ama bu test konularında bende çok arada kaldım. Bende polikistik over hastası olduğum için hamile kalmam zor olarak biliyorum doktora gittiğimde folik asit başlamıştı 1 sene içinde olmazsa gel tedavi başlarız dedi. Ayrıca ben 1 seneden fazla doğum kontrol hapı kullandım evlenmeden 1 ay önce başladım çünkü hep düzensiz olduğum için her ay acaba hamile miyim diye düşünmek istemedim bırakmak için doktora gittiğimde pcos olduğumu öğrendim. Dogum kontrolü bıraktıktan sonraki ay kendiliğimden 29.günde regl gördüm. Şuan reglime 1 hafta var sanırım en sonundakini dikkate alırsam eğer. Ama dayanamayıp kutu testlerden yaptım pazar günü çok çok ince bir silik çizgi çıktı neyse dedim belki yanlıştır zaten en ucuzunu almıştım öylesine. Bugün de predictor erken gebelik testini yaptım ve sonuç baya bi belirgin silik çizgi çıktı fotoğrafını yüklüyorum, çok da istiyorum çocuğum olmasını. Acaba hemen bugun dr gidip kan testi mi yapsam yada 2 gün daha beklesem mi regl tarihim geçmedi çünkü bilemedim bende sizce doğru mudur sonuçççç

Eklentiler

• IMG_20200728_093814.jpg
    IMG_20200728_093814.jpg
    287,4 KB · Görüntüleme: 899
Bende pkoydum 2kizima hamile kaldığında aynen bu testte böyle çizgi verdi hamileydim yani kan testi izi yaptiriniz hayırlı olsun pko olmanız testi pozitif yapmaz test hamilleik hormonunu ölçüyor çünkü

Yaaa gerçekten mii inşallah hamileyimdir çok istiyorum cidden. Siz testi ne zaman yapmıştınız peki ben acaba erken mi yaptım diye tereddütte kaldım sonradan yanlış çıkıp üzülmek de istemiyorum ama 2 testte de silik çıktığı için kalbim kıpır kıpır önce en ucuz testi yaptım bugun de bunu yaptım ikisi de silik çizgi. İlki o kadar belli değildi dikkatli bakınca incecik bir çizgi vardı ama bunda baya belirginleşti umarım hamileyimdirr

Yaaa inşallahhh hamileyimdir sadece çok mu erken test yaptım diye düşündüm ama malum bu hafta bayram ve cuma gününden itibaren tatilde olacağım o yüzden ertelemek de istemiyorum şu kan verme konusunu bakalımm hemen gitmeyi deneyeceğimm

Yaaa gerçekten mii inşallah hamileyimdir çok istiyorum cidden. Siz testi ne zaman yapmıştınız peki ben acaba erken mi yaptım diye tereddütte kaldım sonradan yanlış çıkıp üzülmek de istemiyorum ama 2 testte de silik çıktığı için kalbim kıpır kıpır önce en ucuz testi yaptım bugun de bunu yaptım ikisi de silik çizgi. İlki o kadar belli değildi dikkatli bakınca incecik bir çizgi vardı ama bunda baya belirginleşti umarım hamileyimdirr
Evet canım 2 gün sonra bir daha yaparsan dahada köyü görürsün beta HCG katlanıyor çünkü.
Ben 2.5 sene evvel adetime 10 gun kala öğrendim kızıma hamile olduğumu adet günüm de hem kesemi hem bebeği gördüm.
Ama ben yumurtlama kiti kullanıyordum ovulasyon adetimin 4.gunu yumurtlamistim biliyordum günümü

Allah evlatlarında uzun sağlıklı ömürler versin canım inşallah hamileyimdir çokk istiyorum. Sizce bi test daha alıp perşembe sabahı tekrarlayıp öyle mi doktora gitsem yada bugun gitsem mi

Yaaa inşallahhh hamileyimdir sadece çok mu erken test yaptım diye düşündüm ama malum bu hafta bayram ve cuma gününden itibaren tatilde olacağım o yüzden ertelemek de istemiyorum şu kan verme konusunu bakalımm hemen gitmeyi deneyeceğimm
Sağlık ocağına git bence en temizi

Allah evlatlarında uzun sağlıklı ömürler versin canım inşallah hamileyimdir çokk istiyorum. Sizce bi test daha alıp perşembe sabahı tekrarlayıp öyle mi doktora gitsem yada bugun gitsem mi
Amin canım Allah razı olsun bence bugün gitmelisin kesin var gebelik çünkü

Gidicemm ya dayanamicam sanırım ama eşim de evde önce netleştirip sonra ona süpriz yapmak istiyorum bi yalan bulup gitmeye çalışıcam umarım sağlıklı bir hamilelik olur eğer varsa çok teşekkür ederim canım :)

Regl gecikmeden, ilişkiden bir hafta sonra böyle çıkıyor. Bende de olmuştu. Şu an çok erken bir gebelik belli ki ama yok değil. İliniz korona açısından nasıl bir yer? Hastaneler kalabalıksa ve vaka çoksa aile hekimine 1-2 hafta sonra gidip kanda gebelik testi yaptırmanızı öneririm. Vaka az ve tenha bir ildeyseniz hem yakın zamanda hem de bir süre sonra tekrarlayarak değerlerinizin yükselip yükselmediğine baktırmanızda fayda var.

Hamilesiniz😊pkosta hem zor hem kolaydir hamile kalmak.Siz de kolay olmus.Tebrikler.Tabi kese gormeden kalp atisi duymadan yine cok duyurmayin derim.Temkinli olmakta fayda var.

X