Polip adet düzensizliği yaparmi

Aylasu19

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2024
43
5
19
Selam kizlar ben 3 hafta önce polip ameliyyati oldum 2 tane polipim vardi 1 senedir evliyim ve hamile kalamadim polip engellermi ve yillardir adetim duzensiz surekli 1 ay gecikiyor polip adet duzensizliği yaparmi ameliyatdan sonra duzelme ihtamali varmi aranizda benim gibi olan varsa lutfen cevapliya bilirmi

Son düzenleme:
Doktorda oyle bisey dedi ilac tedavisi serum falan yazdi ama tedaviden sora deyerlerine bakilmadi peki benimki nasil gorunuyor ama gunune gore verilmedino yuzden doru olmaya bilir bide hatirladigim kadariyla adet olucagim zaman vermisdim ama olmamisdim gecikmisdim
Canım onu tam bilemiyorum 3.gün olsaydı benimkiyle karşılaştırıp yorum yapabilirdim proxymen proxyfemin gibi takviye vitamin kullanın eşinizle bir kac ay. D vitamini çok önemli hic baktirdin mı bir de sağlıklı beslenmek bol su yürüyüş bunlar cok etkiliyor eşin de keçi boynuzu pekmezi tüketsin

Canım onu tam bilemiyorum 3.gün olsaydı benimkiyle karşılaştırıp yorum yapabilirdim proxymen proxyfemin gibi takviye vitamin kullanın eşinizle bir kac ay. D vitamini çok önemli hic baktirdin mı bir de sağlıklı beslenmek bol su yürüyüş bunlar cok etkiliyor eşin de keçi boynuzu pekmezi tüketsin
Evet canim hormon testleri verdigimde d vitaminede baktirdim simdi atcam resmini

IMG-20231023-WA0027.jpg

Burda da sizin estradiol 652 çıkmış yüksek gibi geldi bana ama doktorun ne dedigi önemli siz olmadı yeni konu açın testlerinizden anlayan biri yorumlar ama fotoğraf net değil net cekip açın
Doktoru
Burda da sizin estradiol 652 çıkmış yüksek gibi geldi bana ama doktorun ne dedigi önemli siz olmadı yeni konu açın testlerinizden anlayan biri yorumlar ama fotoğraf net değil net cekip açın
Doktorum o konuda bisey soylemedi sadece tedavi yazdi

Selam kizlar ben 3 hafta önce polip ameliyyati oldum 2 tane polipim vardi 1 senedir evliyim ve hamile kalamadim polip engellermi ve yillardir adetim duzensiz surekli 1 ay gecikiyor polip adet duzensizliği yaparmi ameliyatdan sonra duzelme ihtamali varmi aranizda benim gibi olan varsa lutfen cevapliya bilirmi
Evet, yapar. Benimki endometriyal polipti. 20 Kasım'da ameliyat oldum. Ameliyattan sonra yaklaşık iki ay ara kanamam oldu ama reglim gecikmedi hatta dayanılamaz seviyede olan regl sancılarım inanılmaz derecede azaldı. Karnımın ağrısından yataktan çıkamıyordum, midem bulanıyordu ve kanamam çok oluyordu ama ameliyattan sonra düzeldi 🌸

Benim ameliyatin uzerinden 2 ay gecdi ama daha hamile kalmadim adet gecikmem var ve yeni kistim oldugunu ogrendim doktor cok kucuk sorun yaratmaz dedi in se Allah en kisa surede hamilr kaliriz😔
Benim doktorum rahim tam anlamıyla iyileşene kadar düzensizlik ve ara kanama olabilir demişti. Ameliyattan önce reglim çok gecikiyordu ameliyattan sonra da gecikti bikaç gün ocaktan beri düzenli regl oluyorum

X