Örgü ponpon bebek battaniyesi

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

nazire83

EYMEN HAYATIMA HOŞGELDİN
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2009
309
0
slm arkadaşlar bu da benim bebeğime ördüğüm ilk örgü 6 numara şişle haroşa örgü 50 ilmekten yaptım...

Eklentiler

• $DSC00329.jpg
    $DSC00329.jpg
    99,8 KB · Görüntüleme: 632
  • $DSC00330.jpg
    $DSC00330.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 696
  • $DSC00331.jpg
    $DSC00331.jpg
    97,1 KB · Görüntüleme: 1.044
  • $DSC00332.jpg
    $DSC00332.jpg
    98,4 KB · Görüntüleme: 1.063
  • $DSC00333.jpg
    $DSC00333.jpg
    98,1 KB · Görüntüleme: 1.600
daha önce ören oldumu bana önerebileceği bir fikiri olan varmı doğrumu yapmışım?????

canım ben bu iple birşey örmedim ama örüleleri gördümm senınkıde çok güzel olmuş güle güle saglıklı günlerde kullansın bebişinnnn

Ellerine sağlık çok güzel olmuş.ınşallah yavrun sağlıcakla kullansın.:nazar:

bende bu battaniyeden yaptım ama çok güzel olmadı araları çok açık oldu bende altına bebek polar aldım onu diktim baya sıcak tutacak gibi

ALLAH hayırlısıyla kullanmayı nasip etsin

Ellerine saglik canim, iyi günlerde kullansin oglusun :)
Ne kadar ip kullandin?

ellerinize sağlık çok güzel olmuş :) güzel günlerde kullanın :) hiç üşümesin oğlunuz :)

iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar...:hulya:

bende bu battaniyeden yaptım ama çok güzel olmadı araları çok açık oldu bende altına bebek polar aldım onu diktim baya sıcak tutacak gibi

ALLAH hayırlısıyla kullanmayı nasip etsin

canım sende yaptığını eklermisin o nası olmuş bakalım birde belki bende senin gibi yaparım...:dance:

ayy ne güzel olmuş ellerinize sağlık
ben de yapamk isterim nasıl oluyor hiç örgü bilmiyorum yapabilrimiyim acaba?

Gülüm bunlar 100gramlik iplermi senin aldiklarin; bes tane mavi alti tane beyaz?
Burda 50 gramm 100 gramm diye piyasada da..

maviyi alizeden aldım beyazı bravodan 100 gr lık ama sen bulabilirsen alizenin kileri al daha muntazam olur çünkü alizenin aralıgındaki ip daha uygun bravo biraz uzun kaldıgı için gevşek oluyo....hihoyyyt

ttalım ellerıne saglık cok guzel olmus... bende aldım alızenınkı ama ormeyeı beceremedım sankı araları gevsek oldu. sen aralarını tek ılmekmı ordun ıkı ılmekmı..

ttalım ellerıne saglık cok guzel olmus... bende aldım alızenınkı ama ormeyeı beceremedım sankı araları gevsek oldu. sen aralarını tek ılmekmı ordun ıkı ılmekmı..

aralarını iki ilmek ördüm ve 6 numara şişle ördüm canım...

Tskler gülüm, bide bu koza ipinden deneyelim bakalim...
Oglusunu öp benim icin, azcikta o pufuduk ellerinden isir opuyorumnanaktan

dur bide ben benimkini isirayim, kaydirigubbakcemile3

X