Popo yağ enjeksiyonu 🫥

Emel54

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2022
19
-86
20
Instagram'da bazı doktorlarım sayfasına gerçekten harika gönderiler görüyorum . Benzer vücut yapısına sahip olduğumuz kadınlar tamda hayalimdeki gibi vücutlara ameliyat sayesinde sahip oluyorlar . Fakat daha önce çevremde hiç poposuna yağ dolgusu ya da yağ enjeksiyonu artık ne deniyor tam olarak bilmiyorum ama yaptıran olmadığı için ameliyat hakkında en ufak bir bilgim yok . internette araştırmalar yaptım ölüm riskinin bile olduğu hatta ölüm riskinin diğer kozmetik ameliyatlara göre daha yüksek olduğu söyleniyordu bi videoda ama bir yandan da gayet yaptırıp memnun olanlar hiçbir şekilde sıkıntı yaşamayanları gördüm aynı şekilde ameliyat sonrası enfeksiyon kapanlar ölüme kadar gidebilirmiş kalp damar tıkanıklığı ve benzeri şeylere yol açabileceği söyleniyor . Aranızda yaptıran veya bilgi sahibi olan varsa yardımcı olabilir mi ☺️

Tecrübeli birinde yapman lazım bence.bizim bi komşumuzun akrabası bu ameliyat yüzünden vefat etti hadi cok başarılı geçti ameliyatın diyelim sonrası cok önemli zira ablam sadece göbeğinden yağ aldırdı son iki senedir baska yerleri inanılmaz kilo aldı göğüsleri büyüdü sırtı genisledi ..bi arkadaşımın kuzeni poposuna yağ koydurmuş çokta orantısız olmustu kısacası cok başarılı bir hekim bulmanız lazım

X