Poponun yağ ile biçimlendirilmesi

jalecan123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2016
5
5
52
Merhaba. Sırtımdan alınan yağlar popoma konulup popom biçimlendirilecek. Bir kaç doktor ile görüştüm ve sanırım işlemi Ferruh hocaya yaptırıcam. Ferruh hoca kök hücreden zengin yağ nakli yaptığını söyledi. Böylece erime daha az oluyormuş. Gelişmeleri buradan yazıcam arkadaşlar. Bu konuda tecrübesi olan varsa lütfen paylaşsın.

bende Metin Kerem ve Alper Tuncel ile konustum. Alper Tuncelin fiyatlari Metin Kereme gore daha uygun ama Metin Kerem in realself te yurdisindan aldigi hastalarin yorumlari gayet guzel. Cunku yurtdisinda bu popo buyutme cok daha sik yapiliyor. Gelismelerden haberdar edin bizi:)

Levent Tasci doktorum. Bi baslkk hazirlayip resim koyacagim canim yakin zamanda.

Super olur kendisini arastiriyorum uzun suredir ve ayni operasyonu gecirmek istiyorum 1 ay sonra kendisiyle gorusucem insallah. Basliginizda ameliyat sonrasi bakiminizi ve agrilarinizida anlatirsaniz cok yardimci olur. Hani oturmak ve uyumak ne kadar zorladi sizin icin? Birde ne kadar yag enjekte edildi? Son olarak asagi yukari bir fiyat verebilirseniz en azindan bi fikir edinmis oluruz. Cok gecmis olsun tekrardan haberlerinizi bekliyorum

Super olur kendisini arastiriyorum uzun suredir ve ayni operasyonu gecirmek istiyorum 1 ay sonra kendisiyle gorusucem insallah. Basliginizda ameliyat sonrasi bakiminizi ve agrilarinizida anlatirsaniz cok yardimci olur. Hani oturmak ve uyumak ne kadar zorladi sizin icin? Birde ne kadar yag enjekte edildi? Son olarak asagi yukari bir fiyat verebilirseniz en azindan bi fikir edinmis oluruz. Cok gecmis olsun tekrardan haberlerinizi bekliyorum

Canim korktugum gibi olmadi. Hafif sizlamalar var ama oyle asiri morluklar agrilar sancilar cekmedim. Fiyat ggidip gorusun bence ayri secenekler sunuyorlar ekonominize gore secersiniz. Ben onbinin ustunde verdim. Belki bolgeniz daha kucukse daha az olabilir sizinki.

Canim korktugum gibi olmadi. Hafif sizlamalar var ama oyle asiri morluklar agrilar sancilar cekmedim. Fiyat ggidip gorusun bence ayri secenekler sunuyorlar ekonominize gore secersiniz. Ben onbinin ustunde verdim. Belki bolgeniz daha kucukse daha az olabilir sizinki.

Ay icim rahatladi saol. Realself te yazilan yorumlar psikolojimi bozuyordu:) En iyisi kendisinden fiyat almak dogru diyosunuz. Peki hangi yontemle yag enjeksiyonu yapti klasik lipo mu laser lipo mu yoksa vaser HD mi?

Laserlipo. Levent beyin en ust teknolojiyi kullandigini dusuyorum. Ayrica kendisi dedikleri gibi hayran olunmayacak gibi degil. Bir heykeltrasin elinden ciktim sanki. Hala sisliklerim var ama sonuctan cok memnunum.

Laserlipo. Levent beyin en ust teknolojiyi kullandigini dusuyorum. Ayrica kendisi dedikleri gibi hayran olunmayacak gibi degil. Bir heykeltrasin elinden ciktim sanki. Hala sisliklerim var ama sonuctan cok memnunum.
Ayyy cok sevindim adiniza. Darisi basimaa. Sonuclarinizi gormeyi cok isterim. Sizi izlemeye aldim sizde beni simdiden izlemeye alirsaniz eger resim yuklediginizde ve album olusturdugunuzda hemen gorurum:)

ben de rica etsem takip eder misiniz? bir de detaylı bilgi verebilir misiniz? kime oldunuz, ücreti nedir? yan etkisi var mı? otururken acıyor mu vs...
Canim izlemeye aldim. Detayli bilgi olarak doktorlar ve oneriler basligin konu actim. Ordan bakabilirsin tum asamalari yazdim. Ucretle ilgili doktor beyle gorusun mutlaka. Ucuz degil onu soyliyim:)

X