Porselen Tezgah

Belenco mu? Porselen mi?

• Ankete Katılan
    3
  • Anket Kapalı .

SSPIDERGOATT

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2022
15
5
27
Porselen tezgah yaptıran, yaptırıp da memnun kalan var mı hiç bir yerde yorum bulamadım lamarın sayfasında paylaştığı hariç. Porselen diyince kenarı çatlayacak kırılır gibi düşüncem var ama çizilmez sıcak tencere koyduğunda çatlamaz tarzı diyen de var kafam allak bullak. Belenco ile porselen arasında kaldım. Evinizde ya da çevresinde kullanan görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

Yemekcom youtube kanalinda geçenlerde porselen tezgah ile ilgili bir video gördüm. Bakin isterseniz fikir olur. Diğerini ben de ilk kez duyuyorum.

Porselen tezgah yaptıran, yaptırıp da memnun kalan var mı hiç bir yerde yorum bulamadım lamarın sayfasında paylaştığı hariç. Porselen diyince kenarı çatlayacak kırılır gibi düşüncem var ama çizilmez sıcak tencere koyduğunda çatlamaz tarzı diyen de var kafam allak bullak. Belenco ile porselen arasında kaldım. Evinizde ya da çevresinde kullanan görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.
Konuyu takipteyim. Fiyat olarak nasıllar?

Biz de mutfak yaptırıyoruz. Çok araştırdım tezgahları. Porselenler çok hoşuma gitmişti. özellikle leke tutmaması ve sıcağa dayanıklı olması ama üstüne bir şey düştüğünde çatlama ihtimali çok yüksekmiş. Benim de geçmişte üst dolaplardan birşeyler düşürme olayım çok olduğu için cesaret edemedim ve belenco almaya karar verdik. Henüz takılmadı tezgah ama umarım memnun kalırım.

Beyaz kulpsuz model

Eklentiler

• IMG-20220815-WA0000.jpg
    IMG-20220815-WA0000.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 2.144
Bu model mutfağınıza biraz grilik katacaktır. Sanırım hayalinizde beyaz bir mutfak var. İnternetten bu modelin uygulanmış örneklerini araştırın derim. Size fikir olacaktır.

Üst dolaplar beyaz altlar gri olacak. Tezgah arasını da sizin düşündüğünüz gibi 60x120 seramik düşünüyoruz ama o da gri tonlarında olacak. Resimdeki gibi olacak aşağı yukarı.

Eklentiler

• WhatsApp Image 2022-08-04 at 18.03.21 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2022-08-04 at 18.03.21 (1).jpeg
    145,9 KB · Görüntüleme: 4.006
Çok iyi olur ben şimdi usta çağırdım banyo tuvalet için mutfağın 1 buçuk ay süresi var sizin toplam tadilat süreniz kaç güne denk geliyor
Biz zemini ve tavanı da değiştiriyoruz. Normalde mutfak dolapları hazır ama diğer işlerin bitmesini bekliyorlar. Yaklaşık 2 hafta oldu. Bu hafta sonu bitecek diye ümit ediyoruz.

X