Portföyümü geliştirmek istiyorum

Nickbulamadimya

Bir yanım hala çocuk...
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2017
226
291
Merhaba
Konumu doğru yere mi açtım emin olamadım en azından bu akşamlık değiştiremezseniz minnettar kalırım 🥰
Ben ipek kirpik ve lifting konusunda eğitim aldım ancak portföyümü genişletmek için ücretsiz ipek kirpik veya lifting yapıyorum
İstanbul bahçelievler ve çevresindeki hanımlar brnimle iletişime geçebilirseniz çok sevinirim 🥰🙏

Merhaba
Konumu doğru yere mi açtım emin olamadım en azından bu akşamlık değiştiremezseniz minnettar kalırım 🥰
Ben ipek kirpik ve lifting konusunda eğitim aldım ancak portföyümü genişletmek için ücretsiz ipek kirpik veya lifting yapıyorum
İstanbul bahçelievler ve çevresindeki hanımlar brnimle iletişime geçebilirseniz çok sevinirim 🥰🙏
yasadigim yerde de boyle ucretsiz islemler yapiyorlar bunun icin ozellikle universite gencligini hedef aliyorlar.
instagram hesabiniz varsa hashtag kullanarak paylasim yaparsaniz islem yaptiracak insanlara daha kolay ulasirsiniz.

hem eliniz alisir, gelisirsiniz hem de gencler faydalanmis olur. Bu arada bu uygulamayi bazilari sadece malzeme parasi karsiligi da yapiyor haberiniz olsun.

Kirpikleri uzatmak için yapılan bir şey ama ipek kirpik gibi değil kendi kirpiğini kullanıyorlar.

Bu arada konu sahibi ben artık kirpik lifting işinin tutacağını pek sanmıyorum. Evde yapmak için kutuları satılıyor ve çok uygun fiyatlı. Çoğunluk kendisi yapar diye düşünüyorum bu saatten sonra.

yasadigim yerde de boyle ucretsiz islemler yapiyorlar bunun icin ozellikle universite gencligini hedef aliyorlar.
instagram hesabiniz varsa hashtag kullanarak paylasim yaparsaniz islem yaptiracak insanlara daha kolay ulasirsiniz.

hem eliniz alisir, gelisirsiniz hem de gencler faydalanmis olur. Bu arada bu uygulamayi bazilari sadece malzeme parasi karsiligi da yapiyor haberiniz olsun.
Çok teşekkür ederim yardımınız ve fikriniz için değerlendireceğim 🥰
Bu fikriniz benim için daha kolay olacak sanırım 🥰

Çok teşekkür ederim yardımınız ve fikriniz için değerlendireceğim 🥰
Bu fikriniz benim için daha kolay olacak sanırım🥰🙏

Eski üyesin bdv açılmayacağını bilmen gerekir ki şuan reklam yapıyorsun ban yiyip konun kapanır gibime geldi
Böyle düşünmeniz beni bir miktar üzdü çünkü benim portföy oluşturabilmek için yardıma ihtiyacım olduğunu ve böyle bir konunun açılması gereken topiği bulamadığımı söyledim üstelikte ücretsiz yapıyorum
Ama yine de teşekkürler

Böyle düşünmeniz beni bir miktar üzdü çünkü benim portföy oluşturabilmek için yardıma ihtiyacım olduğunu ve böyle bir konunun açılması gereken topiği bulamadığımı söyledim üstelikte ücretsiz yapıyorum
Ama yine de teşekkürler
Üzülecek ne var ki sitenin kuralları var ben onu dedim bu kuralları ben koymuyorum

X