Pozitif çıktı hamile miyim?

Kızlaaaaar merhaba🙊 Ben bugün 2 kere test yaptım evde, ikisi de pozitif çıktı şoktayım. Biri erken gebelik olandı biri de 7.5 tl olan testlerdendi. İlk defa yaşıyorum o yüzden hâlâ emin değilim doğru mu bu şimdi? Bir de şaşırmamın sebebi çubuğa idrar değer değmez çift çizgi oldu ikisinde de. 5 dk bekleyince de değişmedi çift çizgi. Yani değer değmez çift çizgi olduğu için de bi garipsedim. Yardımcı olur musunuz panik durumdayım içim içimi yiyor ağlamamak için zor duruyorum heyecandan🙊🙊

Bu arada fotoğraf da ekleyeyim
20220818_171026.jpg

Eklentiler

• 20220818_200933.jpg
    20220818_200933.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 46
Adetim 7 gün falan gecikti ama ben hava değişimine falan yormuştum. Bir de mayıs ayının başında bir hap kullandım adet geciktirici. O hap tüm dengemi sarsmıştı, haziranda da cok geç gelmişti adetim. Belki ondandır hemen heyecanlanma doye geçiştirdim kendimi. 10 gündür adet sancısı gibi karnım ağrıyor, belim ve bir sürü yerim ağrıyor. Aynı adet oldugumdaki gibiydim aslında ama 7 gün gecikince gittim test aldım ilk defa denedim hayatımda. 🙊

Ya arkadaşlar ben de test yapmadım ama adet zamanlı oldu ama ağrıları dinmek bilmiyor 6-7 gündür adetten bir hafta önce eşimle ilişkiye girdik, test yapmalı mıyım acaba?

X