Gebeliğe Hazırlık Pozitif gebelik testi ve kanama

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Lady Luck

Hafif bir rüzgar essin serinlesin ruhlarımız 🌸
Pro Üye
Anneler Kulübü
20 Ocak 2014
2.897
3.678
merhaba kizlar daha önce kan pihtilaşmasindan 3 düşük yaptim iki gündür lekelenme gibi pede gelmeyen peceteyle sildigimde gelen bir kanli su var ben regl oluyorum sandim dün test yaptim negatifti sonra baktim ikinci cizgi var az öncede kuruma cizgisi olup olmadigindan emin olmak icin erken gebelik testi yaptim çift çizgi boyle durum yaşayan var mi acaba

Eklentiler

• 20211118_075916.jpg
    20211118_075916.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 52
merhaba kizlar daha önce kan pihtilaşmasindan 3 düşük yaptim iki gündür lekelenme gibi pede gelmeyen peceteyle sildigimde gelen bir kanli su var ben regl oluyorum sandim dün test yaptim negatifti sonra baktim ikinci cizgi var az öncede kuruma cizgisi olup olmadigindan emin olmak icin erken gebelik testi yaptim çift çizgi boyle durum yaşayan var mi acaba
Canim ilki kuruma çizgisidir.. kimyasal gebelik olabilir muhtemelen kanama artacaktır..adetin geçti mi peki? İstersen kan ver herşey daha da netleşir..ama gecikme

Canim ilki kuruma çizgisidir.. kimyasal gebelik olabilir muhtemelen kanama artacaktır..adetin geçti mi peki? İstersen kan ver herşey daha da netleşir..ama gecikme
Insallah degildir suan test vermeye geldim saglik ocagina bakalim hayirlisi artik

Korkma canım kimyasalsa da sonraki sağlıklı olur en azından hamile kalabiliyosun🙏🏻🌺
Korkmuyorum ama insani beklemek çok yoruyor daha önce 3 dusuk yaptim kan pihtilaşmam var kan sulandirici igne kullaniyorum insallah bu sefer beni bırakmaz

X