Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Eylülde düşük yaptım canım hamile olduğumu bilmeden 5 tane ağır antibiyotik iğne kullanmıştım. O sebep oldu büyük ihtimal. Ocak ayına kadar korunduk ozamandan beri düzenli şekilde çalışmalarımız oldu ama tutmadı. Bu ay da ne ovu testi kullandım ne de takip ettim canımız nezaman isterse ozaman birlikte olduk rahat olmaya çalıştık. Birde inofolic kullandım bu ay. Onun da faydası oldu sanırım. Gerçi kan testi yaptırmadım hamile gibi konuşuyorum da eğer hamileysem bu şekilde oldu yani bu ay :KK51::KK48:
Bence hamilesin zaten bende 7 martta düşük yaptım bu aydan çok umutluyum bakalım hayırlısı canım.

Merhaba ben martn 17 sinde bos gebelikten dolayi kurtaj ooldum. Nisanin sonu adetm basladi mayisn basinda bitti aslnda doktor bana iki adet gecirdikten sonra korumayı birak demisti ama ben bi anlik heycanla 1 adetten sonra biraktm korunmayi okudum heryerde kurtajdan sonra rahat hamile kalinabilir diye simdide adetm biteli 13 gun fln oldu cok halszdim biseyler hissettm ve test yaptm ikinci cizgi cok hafif gorunuyordu ikinci adetim duzensz geleceğinden kurtaj oldugum icib ne zaman gelir bilmiyorum yani adetmn gecikmis olup olmadigini anlayamam sizce hergun test yapip takip mi etmeliym yoksa direk hcg testimi yapmaliyim bos gebelkten dolayi zaten cok uzgunum smdi hemen olmasini istiyorum :KK43:
canım bence biraz daha beklemelisin kan testi için. ilk günkü adet döngün nasılsa öyle devam ediyor bende 7 martta düşük yaptım. 3 nisanda adet oldum sonra 30 nisanda oldum aynı düşükten önceki döngünle hemen hemen aynı oluyor oradan anlayabilirsin. benim doktorum ilk adetten sonra korunma zaten rahim kendini hazır hissedince hamile kalırsın demişti bende öyle yaptım.

Kızlar bu 2 test arasında koyulaşma var mı? Üstteki battan 3 gün önce yani pzt günü yaptım bugün de bat.a 1 gün var alttakini de yeni yaptım ama sanki aynı gibi geldi. Değerim artmıyo yada kimyasal fln mı acaba? Bat.tan en az 5 gün geçmeden kan testi yaptırmak da istemiyorum.
ayy nasıl fark yok resmen var ya. bence sen akışına bırak bebeğinin başına bir iş gelecek yoksa stresten :KK48:

Eylülde düşük yaptım canım hamile olduğumu bilmeden 5 tane ağır antibiyotik iğne kullanmıştım. O sebep oldu büyük ihtimal. Ocak ayına kadar korunduk ozamandan beri düzenli şekilde çalışmalarımız oldu ama tutmadı. Bu ay da ne ovu testi kullandım ne de takip ettim canımız nezaman isterse ozaman birlikte olduk rahat olmaya çalıştık. Birde inofolic kullandım bu ay. Onun da faydası oldu sanırım. Gerçi kan testi yaptırmadım hamile gibi konuşuyorum da eğer hamileysem bu şekilde oldu yani bu ay :KK51::KK48:
inofolic i doktor mu tavsiye etti canım

hım bu ay olmazsa bende deneyim bakalım. araştırdım şimdi bende canım inşallah iyidir
Ben bu ay sabah akşam 1 paket inofolic kullandım günde 2 tane incir yedim sabah akşam 1 bardak süt içtim. Bide hergün 1 avuç ceviz yedim. Ovulasyon fln hesaplamadım çocuk işini görev olmaktan çıkardım. Sadece birliktelikten sonra ayaklarımı kaldırıp bi 10 dk yattı . Duşa da sabah girdim. Kan testi yaptırmadan hamşle gibi tavsiye vermek istemiyorum ama rabbim nasip ettiyse böyle oldu yani bu ay :KK51:

Ben bu ay sabah akşam 1 paket inofolic kullandım günde 2 tane incir yedim sabah akşam 1 bardak süt içtim. Bide hergün 1 avuç ceviz yedim. Ovulasyon fln hesaplamadım çocuk işini görev olmaktan çıkardım. Sadece birliktelikten sonra ayaklarımı kaldırıp bi 10 dk yattı . Duşa da sabah girdim. Kan testi yaptırmadan hamşle gibi tavsiye vermek istemiyorum ama rabbim nasip ettiyse böyle oldu yani bu ay :KK51:
anladım canım benim hamile kaldığım ay yaptıklarımı anlatmışsın infolic dışında bu ay umutluyum ama ben sanki var birşeyler

anladım canım benim hamile kaldığım ay yaptıklarımı anlatmışsın infolic dışında bu ay umutluyum ama ben sanki var birşeyler
İnşallah canım insan hissediyo zaten bi şekilde. Ama bu ay ben değil elim hissetti resmen hiç bi ay öyle demedi bu ay galiba oldu bişiler var bence dedi hatta 2 kez rüyasında görmüş :KK51: Ama şuan testin poziti olduğundan haberi bile yok kıyamam :KK48:

Arkadaşlar testime bi bakar mısınız?

pek fotoda çıkmadı ama.

Eklentiler

• 2015-05-14 07.33.24.jpg
    2015-05-14 07.33.24.jpg
    395,1 KB · Görüntüleme: 437
Arkadaşlar merhaba, ornek test olmasi icin paylaşıyorum. Tup bebek transferdrn sonraki 9. Günden itibaren testler.
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Eklentiler

• IMG_20150423_084257.jpg
    IMG_20150423_084257.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 427
X