Hayata pozitif bakanlar, muhabbet edelim mi?

Amann her zaman sıkılır canm 😒kocam bak Bi da sıktı benim ömrüm az gibi gelir bana belki de Allah ondan bize çocuk vermiyor o tek başına kalmasın diye diyor sen ol da sıkılma
Ne diyeceğimi bilemedim vala 🤨Rabbim hayırlı uzun ömürler versin hepimize belkide bu çocuk konusuna oda çok üzülüyordur öyle düşünüyordur çok zor ya aylarca uğraşıp bir sonuç alamamak rabbim uğraştırmadan hemen nasip etse keşke 🥲

Ne diyeceğimi bilemedim vala 🤨Rabbim hayırlı uzun ömürler versin hepimize belkide bu çocuk konusuna oda çok üzülüyordur öyle düşünüyordur çok zor ya aylarca uğraşıp bir sonuç alamamak rabbim uğraştırmadan hemen nasip etse keşke 🥲
O benden daha çok üzülüyor zaten çünkü o çocukları ayırıp seçmeden ki çok sever..
Ama böyle şeyler demesi üzmekten öte ediyor beni..

O benden daha çok üzülüyor zaten çünkü o çocukları ayırıp seçmeden ki çok sever..
Ama böyle şeyler demesi üzmekten öte ediyor beni..
Sende git konuş böyle deme beni çok kötü etkiliyor bu dediklerin rabbim vereceği zamanı iyi bilir biz iyi olalım sağ olalım gerisi önemli değil de normalde erkeklerin daha çok destek vermesi gerek çünkü o kadar iğneyi
İlacı bizler kullanıyoruz😢

Sisli Diyarbakır sabahından Günaydın kıslarrr🥰

Eklentiler

• B99F8F67-6A70-4198-ACE1-EBC8A8E20320.jpeg
    B99F8F67-6A70-4198-ACE1-EBC8A8E20320.jpeg
    122 KB · Görüntüleme: 15
X