Hayata pozitif bakanlar, muhabbet edelim mi?

Aynı kuzum yumurtlamayı bekliyorum bende :KK48:bugün 6 cı gün kasıklarımda ağrı var akıntım da devam ediyor yarına yumurtlarım büyük ihtimalle:KK71:
Bende eve gelince LH testi yaptım sağ kasığım dün çok ağrıdı üzerine yatamadım yumurtlama oluyor sandım erkendi zaten 22 sinde adet oldum 26 sında bitti

Yaaa bende diğer topikinde gördüm seni:skandal:hemen buraya gelip seni etiketleyecektimmm çokkk özlendin nereye gittin sessiz sedasız :KK34:Rose aplammm:KK36:
Cok sağol 🙂 dışardan bakıyordum arada, baktım hâlâ beni soruyolar, geldim ben de 😍😍 gittim işte kem küm:oops:sen naaptin ne var ne yok, anlat aplana:rolleyes:

Cok sağol 🙂 dışardan bakıyordum arada, baktım hâlâ beni soruyolar, geldim ben de 😍😍 gittim işte kem küm:oops:sen naaptin ne var ne yok, anlat aplana:rolleyes:
Yaa hepimiz çok üzülmüştüm gidince sen hatta farkettiysen sen gidince öyle fazla konuşamadık bile bizi toplayan olmadı :KK42:aynı bildiğin gibi fundi pazartesiden beri yok neti azdı idareli kullanıyordu sanırım bitti giremiyor mucize de çalışıyordu gripti en son kedili de diğer topiklerde konuşuyorduk iyiyidi ban yemiş herhalde gri olmuş:KK70:anlatacaklarım bu kadar sen iyisin demi bir sıkıntın yok:KK25:

X