Bisküvi - Kurabiye Tarifi Pratik, Denenmiş Ev Yapımı Kurabiye Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Ev Yapımı Kurabiyeler '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    946
  • Anket Kapalı .
Amin inşaallah:KK60:
Ya canım ikizlere hamile kaldım hikaye bitse:)
O cadıları doğurana kadar ömrüm gitti:)9 ayda 8 kilo verdim:)
Hatta doğum sonrası karaciğerimde hastalık falan bulundu,safra kesemde taş kanalı tıkadı,dalak şişti:)
Çok zor bir hamilelik geçirdim,sonra büyütmesi:)
Ama çok şükür geçti bugün 16 oldular:)
Yani bir şey yaşıyorsan güzel bir şey gelecek onu savaşını veriyorsun.Sabırla bekle,dua et:KK60:
Allah istesin yeter mucizeleri ne guzel siraliyor arka arkaya 😍cok guzel masallah umut oldun resmen bana ♥️Of buyutmek zor olmustur ozellikle de

Bak benimde 3. yıl bebeğim oldu:)
Belki az gelir ama çok sıkıntı yaşadım.
Başta bende sıkıntı yoktu.Eşimde problem varmış bilmediler.
Bana dayadılar ilacı:)
Bende tiroid var,prolaktin hormonu yüksek ve pko vardı:)
Bunlar ilaçlar sonrası oluştu:)
Eşimde varikosel:)
O dönem Elazığ'ın en iyi doktoruna gittik:)Dedi sen menapoza girmişsin,kocanda varikosel var sizden çocuk falan olmaz.Daha 22-23 yaşındayım:)
Sonra eşim ameliyat oldu.Şu çatlatma iğneleri var ya onlardan yaptırdım.Benim ilk kullandığım ilaçlardan yumurtalar bozulmuş:)
Ben 3. ay doğal yolla ikizlere hamile kaldım.Ama çevremden çok baskı gördüm.
2. gebeliğim için yine dediler olmaz.Tedavi görürsünüz.Ben ilk ay hamile kaldım.
Bu sefer şaşırdık nasıl hemen hamile kaldım.Öyle hayatım rahat geçmez benim iyice hakedeceğim onu:)
Bu sefer kese var bebek yok:)1 ay ne çektim anlatamam:)7. haftadan sonra oğlum ortaya çıktı ve çok gelişmedi.Hatta kk ya bu sebeple üye oldum:)
Bak şimdi buradayım:)Oğlum 11 yaşına girecek:)
Her şeyde bir hayır vardır,her şeyin bir zamanı vardır.Bekleyeceğiz:)
Rabbimden hicbirzaman umut kesilmez abla çok şükür🤗❤️
Bendede pko vardı benimde olmadı bir süre seninki kadar olmasa da,ama az gitmedim özel doktora falan hem akşam özel muayenehanesine hem gündüz.bende ilk buraya dua topigi için üye olmustum Bir kimyasal gebelik geçirdim ,sonunda hamile kaldım kalmaylada bitmiyor ki iş 1 ay annemde kaldım düşük riski nedeniyle sağolsun annem baktı etti bana.
Rabbim isteyen herkese hayırlısını sagliklisini nasıp etsin 🤲Rabbim kolaylastirsin 🤲❤️ ❤️

Allah istesin yeter mucizeleri ne guzel siraliyor arka arkaya 😍cok guzel masallah umut oldun resmen bana ♥️Of buyutmek zor olmustur ozellikle de
Umut hiç bitmez canım:KK60:Meryem süresini okudun mu bilmiyorum:)
İnanmak lazım mucizelere:)
Ailemden uzaktaydım,tek başına olunca zor oldu:)
Ama güzel tek seferde 2 çocuk:)

Çevre bırakmıyor:KK43:
Ben ikizleri doğurdum doğuma ziyarete gelenler 3. yü ne zaman yapacaksın dediler.3.yü yaptım buna bir erkek kardeş lazım:)
Bu bitmez:)Kimseyi memnun edemeyiz:)
Benm annem bizi ikiz olarak dogurdunda tanidiklardan biri
Sana kim beddua etmiş te ikizin oldu demiş
3 çocuğun ustune , çocuk beladır demiş 🤷
Milletin patavatsız ligi bitmez
Bakan değiller birşey değildir anca bit bit

Magni senden fazladır bekleyip ugraşmisimdir ama bu şekilde bakış açısı ile yaşayamam biliyomusun. Çünkü hayat zorlaşır benm için..
Yinede ümit etmek istiyorum öyle devam ediyorum.
Bende umit ediyorum isyana suruklenmek istemiyorum ama bazen cok zor geliyor H M H M ozellikle cevremdekiler beni cok etkiliyor sanirim o yuzden

Rabbimden hicbirzaman umut kesilmez abla çok şükür🤗❤️
Bendede pko vardı benimde olmadı bir süre seninki kadar olmasa da,ama az gitmedim özel doktora falan hem akşam özel muayenehanesine hem gündüz.bende ilk buraya dua topigi için üye olmustum Bir kimyasal gebelik geçirdim ,sonunda hamile kaldım kalmaylada bitmiyor ki iş 1 ay annemde kaldım düşük riski nedeniyle sağolsun annem baktı etti bana.
Rabbim isteyen herkese hayırlısını sagliklisini nasıp etsin 🤲Rabbim kolaylastirsin 🤲❤️ ❤️
Aynen canım:)
Çok şükür olmuş ve doğmuş prensesimiz:KK60:
İnanmak lazım:)

Benm annem bizi ikiz olarak dogurdunda tanidiklardan biri
Sana kim beddua etmiş te ikizin oldu demiş
3 çocuğun ustune , çocuk beladır demiş 🤷
Milletin patavatsız ligi bitmez
Bakan değiller birşey değildir anca bit bit
Bana da bunlar yaşamaz diyen çok oldu:KK43:
İnsanlar laf söz bilmiyor:KK43:

Bende umit ediyorum isyana suruklenmek istemiyorum ama bazen cok zor geliyor H M H M ozellikle cevremdekiler beni cok etkiliyor sanirim o yuzden
Anlıyorum seni , kendimizle baş başa kalıp özgür bırakamıyoruz duygularımızı
Hep baskiliyoruz , miş mus gibi yaşıyoruz
Kolay değil zor ama imkansız değil elbette 💗
Sabır düştü bize demekki.

Umut hiç bitmez canım:KK60:Meryem süresini okudun mu bilmiyorum:)
İnanmak lazım mucizelere:)
Ailemden uzaktaydım,tek başına olunca zor oldu:)
Ama güzel tek seferde 2 çocuk:)
Hayalim ikiz hep insallah hayirlisiyla olur 😍Evet okudum sukur mucizelere inaniyorum insallah olur icimden bir ses hep zamani degil belki diyor ama iste insan kalbini susturamiyor 🙈tek seferde ikisini buyutup kurtulmak cidden cok guzel 😍

Canım ben Hz İbrahim'in duasini çok okuyordum burda dua topiginde söylemek istedim okursan🤗🥰 Rabbim inşallah tez vakitte nasip eder yüreğinizi ferah tutun❤️

Hayalim ikiz hep insallah hayirlisiyla olur 😍Evet okudum sukur mucizelere inaniyorum insallah olur icimden bir ses hep zamani degil belki diyor ama iste insan kalbini susturamiyor 🙈tek seferde ikisini buyutup kurtulmak cidden cok guzel 😍
Benim çocukluk hayalim ikiz kız:)
İnşaallah sana da nasip olur :KK74:

X