Çorbalar Pratik İftar Çorba Tarifleri I

En başarılı bulduğunuz '' Pınar Labne ile İftar Çorbası '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    783
  • Anket Kapalı .
Sagol canım. Ben hep pirinçli yaparım. Yarma ile yapanda var. Oda güzel oluyor 🤩
Ben de hem pirinçli ,hem şehriyeli severim ama benim ufaklık tel şehriyeli seviyor, o yüzden hep öyle yapıyorum artık 🤗 o değil de ,beni geçtin 🙈😅 yayla çorbasını ben de çok severim, çocukluğumdan beri en sevdiğim çorbalardan biridir ,sunumun da çok güzel canım 🤗 iyi ki fasulyesin 🤩

Ben de hem pirinçli ,hem şehriyeli severim ama benim ufaklık tel şehriyeli seviyor, o yüzden hep öyle yapıyorum artık 🤗 o değil de ,beni geçtin 🙈😅 yayla çorbasını ben de çok severim, çocukluğumdan beri en sevdiğim çorbalardan biridir ,sunumun da çok güzel canım 🤗 iyi ki fasulyesin 🤩
Kim sevmez🤩

Bende çok severim, çocuklarda çok seviyor dediğin gibi 🤗

İyiki fasülyeyim 😍

Ben girmedim 😌 girseydim de emin ol herhalde sadece paketi foto çekerdim oy gelmesin diye 😂 sırf sponsor yarışması kalabalık olsun diye katılırdım ama katılım çok zaten. 🤭

Ya işte herkes kendi davasında haklı. Nevreste Nevreste profesyonel olarak düşünüp katılımın çok olmasını istiyor ki sponsorlara mahcup olunmasın. Katılım çok olursa adamlar o kadar çok gelir.

@Filizzz16 gibi ben de fasulyeler katılmasın, oylar bölünmesin diyorum. Bizim bu düşünce sebebimiz fasulyeye gidecek 1 oy hiç kazanmamış birine gitsin. oylar bölünmesin. Yani ben böyle düşünüyorum, filiz tam olarak bunu mu düşünüyor bilemem. Onun adına konuşmayayım.

bir yandan da katılım az olduğu için ben de nevresteye destek olmak istiyorum. Çünkü o bize çok emek veriyor. onu yalnız bırakMaK istemiyorum.

fasulyeler katılamaz diye bir kural olmadığına ve isteyen herkes bu yarışmalara katılabileceğine göre bu mevzu sonuçlanmaz 😂
Evva Evva bu dün yazdığım, bi de taaa geçen yarışmada yazmıştım ama onu bulamicam şimdi 😂😂

Valla üzüldüm özür dilerim 😐 bir daha yapabileceğim gün geleyim ben özele :olamaz:
Yok ya ne özürü ama cidden tarif isteyip bilindik ya da bu tarz tarif bulamayan oluyor.Hatta sonra gelip hani yapılacaktı deniyor.Ben zor durumda kalıyorum.2 gün önce söyleyin başkasına önereyim:)Etiket yapıyorum soruyorum:)

Evva Evva bu dün yazdığım, bi de taaa geçen yarışmada yazmıştım ama onu bulamicam şimdi 😂😂
Canım sabah yazmıştın ya fasülyeler katılmasın yada sade sunum yapsın falan bunlara gerek yok bence herşeyden önce emek veriyoruz yoksa zaten 1. Olsa bile örnek abladan sana geçti 🤷‍♀️

X