Çorbalar Pratik İftar Çorba Tarifleri I

En başarılı bulduğunuz '' Pınar Labne ile İftar Çorbası '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    783
  • Anket Kapalı .
Geçen yılda 1.olmamıştı👀Hatta 6-7 kez yapıldı ortalarda kaldığı bile oldu🤔Sunum daha ön planda sanki🤷🏼‍♀️
Ama bunun sunumu da güzel. Tıpkı yayla, hünkar ve lebeniye gibi. 🤷🏻‍♀️ Ben sunum konusunda sıkıntı yok, üstüne bir de star bir çorba diye 1. olacak demiştim. Belki de yuvalama yemeyen çok kişi var. Lezzetini bilmiyorlar. 🤔

Ama bunun sunumu da güzel. Tıpkı yayla, hünkar ve lebeniye gibi. 🤷🏻‍♀️ Ben sunum konusunda sıkıntı yok, üstüne bir de star bir çorba diye 1. olacak demiştim. Belki de yuvalama yemeyen çok kişi var. Lezzetini bilmiyorlar. 🤔
Aynen işte çorbayı yemeyenler var.
Sunumda sıkıntı yok ama rakiplerin tarifleri ve sunumları çok iddialı🤩
Zaten uçuk farklar yok.
Ama şaşırtıcı değil🤔
Ben hünkar çorbasının sunumunu cidden çok beğendim .Tadını bilmem🤷🏼‍♀️Eminim benim gibi bakanlar olmuştur.

Aynen işte çorbayı yemeyenler var.
Sunumda sıkıntı yok ama rakiplerin tarifleri ve sunumları çok iddialı🤩
Zaten uçuk farklar yok.
Ama şaşırtıcı değil🤔
Ben hünkar çorbasının sunumunu cidden çok beğendim .Tadını bilmem🤷🏼‍♀️Eminim benim gibi bakanlar olmuştur.
Hünkarı ben de beğenmiştim, ilk defa bu yarışmada görmüştüm. Hatta ona oy verecektim unuttum ahsjajsja Aman zaten benim bu işlerden anlamadığım oylardan belli. Yavaş yavaş çözeceğim, sıkıntı yok. :rolleyes:

Hünkarı ben de beğenmiştim, ilk defa bu yarışmada görmüştüm. Hatta ona oy verecektim unuttum ahsjajsja Aman zaten benim bu işlerden anlamadığım oylardan belli. Yavaş yavaş çözeceğim, sıkıntı yok. :rolleyes:
Benim ilkler tahmin ettiğim gibi çıktı.Ama 1.den emin değildim🤣

Benim ilkler tahmin ettiğim gibi çıktı.Ama 1.den emin değildim🤣
1.den emin değildim derken yayladan bahsediyorsun, değil mi Nevoş 🤣🙈
Ben cantanem yaylayı ilk paylaştığında çok beğendim, harika yapmış diye geçirdim içimden ,sonra 2.tarifi ben paylaştım, elimden geldiğince iyi bir sunum yapmaya çalıştım, sonra diğer tarifler geldikçe , çok güzel tarifler ve sunumlar olunca, kısmet artık dedim, kendimden emin değildim ama yuvalamanın üst sıralarda olacağından emindim 😊😅

1.den emin değildim derken yayladan bahsediyorsun, değil mi Nevoş 🤣🙈
Ben cantanem yaylayı ilk paylaştığında çok beğendim, harika yapmış diye geçirdim içimden ,sonra 2.tarifi ben paylaştım, elimden geldiğince iyi bir sunum yapmaya çalıştım, sonra diğer tarifler geldikçe , çok güzel tarifler ve sunumlar olunca, kısmet artık dedim, kendimden emin değildim ama yuvalamanın üst sıralarda olacağından emindim 😊😅
Yani ilk 3 ten bahsediyorum canım.Hatta 5 diyelim🤭
Bu çorbaların çok iyi oy alacağını ama hangisi 1.olur bilmiyordum.
Yayla basit bir çorba ama herkesin sevdiği bir çorba sunum muhteşem olmuş🤩
Bence nasip başka bir şey değil🤩
C A N O C A N O yarışma bitimi tencereyi bana yollayacak🤣

Yani ilk 3 ten bahsediyorum canım.Hatta 5 diyelim🤭
Bu çorbaların çok iyi oy alacağını ama hangisi 1.olur bilmiyordum.
Yayla basit bir çorba ama herkesin sevdiği bir çorba sunum muhteşem olmuş🤩
Bence nasip başka bir şey değil🤩
C A N O C A N O yarışma bitimi tencereyi bana yollayacak🤣
Yollayayım kaptanım :KK45:

X