Çorbalar Pratik İftar Çorba Tarifleri II

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli İftar Çorbası '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    521
  • Anket Kapalı .
En çok desteklediğim ilişki türü Yavaş yavaş doz artırırsın,ürkmesin hemen Tabii ki sana bağımlı olacak,başka türlüsü olamaz

Üstüne alınmıyor musun
Yoooo, hiç tınlamıyorum daha çok sinir oluyordur kesin
Ama benim suçum var mı kanka sen söyle, hani şu doktorlarında çoooook sevdiği terlikler var ya... cr...sss (reklam olmasın)
Ben onları seviyorum, evlenmeden 2 çiftim vardı, 1 tane daha aldım dün, 'aferin banyo terliğine 400 lira veriyoruz' diye çemkirmeye çalıştı ama başaramadı, küstü şimdi de. Bugün yemek yaptıramadım

Evet ya bugğn son sahur Allah seneye tekrarını nasip etsin canım ❤
Yok canım bitirdi öğretmen sorun olduğu için. Sizin ne durumda
İnşaallah canım bakalım seneye hayatımızda neler değişecek:)
Bizim geç başladı zaten en fazla 3 hafta oldu:)Hergün yapmıyor haftada 2 veya 3 oluyor:)
İyi gidiyor:)
Bugün ortaokul için görüştüm belki seneye 5 bizde kalır dedi:)

Canım abartmadan taviz verme bak biz verdik tepemize çıktılar.Baştan ipleri bırakma:)

Bizim kayıtlar çıkmış otomatik belli oldu okullar canım :)
İkisi yanyana binav oğlan ortaokul kız birinci sınıf ufaklık özele yine nasip olursa :)
Ya bir senede neler değişmiyor ki dimi
Hayırlar görelim artık hakediyoruz dostum :)

Aynen baktım çıkmış ama öğretmenimiz öyle bir duyum var çalışılıyor olabilir dedi bekle acele etme dedi:)
Ben düştüğü yeri değiştireceğim belki emin değilim:)
Hayırlısı olsun canım

İyi çok şükür ablam
İnşaallah çok az kaldı geçecek güzel güzeler göreceğiz
Ablam ,Allah razı olsun senin temennilerin,güzel sözlerin beni çok mutlu ediyor

Aaa hayırlısı bakalım hepimiz için
Bizim zaten istediğimiz okullar bakalım nasıl ilerleyecek sistem bekleyeceğiz artık :)

Kurban olduğum Anteplime yaptığım tripler hep havada kalıyor
Ne güzel de takmıyorsun beni Elhan ablacım
Canımın içi yeni yeni okuyorum mesajları bildirim de gelmiyor eskiden gelirdi yeminle...
Canım kukrimim olur mu hiç takmamak....parmaklarım kırılsın görüp de yazmadiysam canımsın bitanemsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…