Yöresel Tarif Pratik Ramazan Tarifleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labne ile Favori Ramazan Tarif '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    583
  • Anket Kapalı .
Fazla oy alamayacağımı biliyordum ama, son 5’te olmayı beklemiyordum açıkçası 🤣🤣
Bende kayseri mantısı iyi oy alır diye düşünmüştüm, herkesin sevdiği bir şeydir manti, benim tarifim de ramazan iftarlarına yakışan bir tarif olduğu için biraz daha oy alır diye düşünmüştüm ama hünkarların beğendiğini, kadınlar kulübüne beğendiremedik🤣 önde giden tarifler de çok iddialı ama onlar da sonuna kadar hakediyor 🤗 Margaret Hale Margaret Hale ,gördün mü canım senin beyti, benim hünkârı geçti ,ben yazmıştım sana bu oylama işine hiç belli olmuyor diye 😄

Bende kayseri mantısı iyi oy alır diye düşünmüştüm, herkesin sevdiği bir şeydir manti, benim tarifim de ramazan iftarlarına yakışan bir tarif olduğu için biraz daha oy alır diye düşünmüştüm ama hünkarların beğendiğini, kadınlar kulübüne beğendiremedik🤣 önde giden tarifler de çok iddialı ama onlar da sonuna kadar hakediyor 🤗 Margaret Hale Margaret Hale ,gördün mü canım senin beyti, benim hünkârı geçti ,ben yazmıştım sana bu oylama işine hiç belli olmuyor diye 😄
Nasip canım, tariflerin hepsi görsel şölen gibi. O yüzden KK’ya hak veriyorum🤣🤣
Kazanacak arkadaşı şimdiden tebrik edelim bence🤭

Gerçekten öyleymiş, nasıl iş anlamadım. Gerçi çok da şaşırmamak lazım. Tariflerin hepsi güzel bu sefer. 😁 Ali ile hünkar uçar nasılsa diye oyumu diğer bayıldığım hamburgerle yağlamaya vermiştim. Asıl onlar uçtu. 😁

X