Gebeliğe Hazırlık Predictor Silik çizgi kızlar nolur acil bakın

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

birumitt

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2014
540
266
Kızlar 7 aydır deniyoruz ama olmuyordu bilinen bir sebebi yok 😔

Dün akşam (bata 5 gün varken) predictor yaptım , 2-3 dakika içinde çok silik çizgi çıktı. Testi akşam işten gelince yapmıştım.

Bugün sabah ilk idrarla tekrar yaptım (bata 4 gün var) yine 2-3 dakika içinde silik çizgi çıktı.

Fotolar testi yaptıktan 3-5 dk içinde çekildi

normal kaset test de yaptım ama onlarda hiç çizgi çıkmıyor bir tek predictor çıkıyor o da çok silik umutlanmak istemiyorum ama elimde değil fotolara bakar mısınız sizce var mı birşey 😣

Eklentiler

• A1B82C86-1928-47F3-B648-6149B1C0621B.jpeg
    A1B82C86-1928-47F3-B648-6149B1C0621B.jpeg
    36,4 KB · Görüntüleme: 2.207
  • 84C7203B-6325-43C2-A498-D0457CAF8126.jpeg
    84C7203B-6325-43C2-A498-D0457CAF8126.jpeg
    115,7 KB · Görüntüleme: 2.105
Son düzenleme:
Merhaba var gibi görünüyor ama erken gebelik testlerine çok fazla güvenilmiyor yine de isterseniz her gün kaset testi yenileyerek takip edin, BAT geçince kan verin. Bekleyemem derseniz en doğru sonucu kan testi ile alırsın arkadaşım ben bat geçmeden kan testini pek doğru bulmadığımdan iki fikrimi de belirttim inşallah vardır ☺️

Erken gebelik testleri çok yanıltıyor ama var gibi duruyor. Kaset test yapın ümidinizi kesmeyin benim gecikme olana kadar kaset testte çıkmamıştı. Gecikme olduktan sonra da çok çok silik zor görünen bi çizgiyle gördüm. Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım inşallah vardır 🤲🏻 🌺

Dün akşam (bata 5 gün varken) predictor yaptım , 2-3 dakika içinde çok silik çizgi çıktı. Testi akşam işten gelince yapmıştım.

Bugün sabah ilk idrarla tekrar yaptım (bata 4 gün var) yine 2-3 dakika içinde silik çizgi çıktı.

normal kaset test de yaptım ama onlarda hiç çizgi çıkmıyor bir tek predictor çıkıyor o da çok silik umutlanmak istemiyorum ama elimde değil fotolara bakar mısınız sizce var mı birşey 😣
Var gibi ama yinede heycan yapma bizde 8aydir deniyoruz inşallah hayirlisi olur

Benim de böyleydi hemen doktora gittim kan verdim 4.12 çıktı sonraki gün 11.63 çıktı. Bence hayırlı olsun

Benim de böyleydi hemen doktora gittim kan verdim 4.12 çıktı sonraki gün 11.63 çıktı. Bence hayırlı olsun
Ayy kalbim yerinden çıkacak Allah’ım inşallah nolur nasip et Ya Rabbim bana da isteyen herkese de😔🙏🏻 Kuzum kaset test yapmış mıydın peki sen de yoksa sadece erken test mi yapmıştın

Canım benimde adetime iki gün kala çıktı öyle betam 9.16 çıktı bugün de adet günüm olmadım. Yarın yine kan vermeye gideceğim yükselmiştür inşallah. Dünden beri üç sefer çook açık pembe lekem ben bir sefer koyu kuru leke geldi durdu. Adet sancımda yok tersine gebelik belirtilerim var iki gündür. Bakalım ne olacak inşallah hamileyizdir 🙏🏻

Eklentiler

• 720729AD-CAFD-4DBE-AC25-33E8E42CCE66.jpeg
    720729AD-CAFD-4DBE-AC25-33E8E42CCE66.jpeg
    86,3 KB · Görüntüleme: 1.948
Canım benimde adetime iki gün kala çıktı öyle betam 9.16 çıktı bugün de adet günüm olmadım. Yarın yine kan vermeye gideceğim yükselmiştür inşallah. Dünden beri üç sefer çook açık pembe lekem ben bir sefer koyu kuru leke geldi durdu. Adet sancımda yok tersine gebelik belirtilerim var iki gündür. Bakalım ne olacak inşallah hamileyizdir 🙏🏻
Hatta bugün de normal gebelik testi yaptım onda da çıktı

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 1.881

Bu testin çıkan bi çizgisi var hep daha önce başıma geldi inşallah sizinki gerçektir

Offf inanılmaz heyecanlı ya heveslenmek istemiyorum çünkü gerçekten çok uzak geliyor… hayal kırıklıgını kaldıracak gücüm kalmadı o yüzden heveslenmek istemiyorum.. kan testi ne kdr sürede cıkıyor cnm kaç tl yapıyolar

Yaaa :KK43: peki mesela diyelim hani silik çizgi gördünüz ya tekrar yaptıgınızda aynı gün yada ertesi gün iki testte de üst üste silik çizgi olmuş muydu
Evet yani testi nezaman yapsam oldu sizinki daha biraz belirgin ama kasette neden çıkmadı anlamadım kasetlerdede çıkması lazım

X