Aile Planlaması Prezervatif ile hamile kalır mıyım??

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Kim nana

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2021
22
3
24
Ben ayın 3unde nişanlım ile ilişkiye girdim fakat (kızlık zarım da zedelenme falan olmadı çünkü o tarihten sonra yine ilişki yaşadım bu sefer kan geldi.) prezervatif vardı ama bosalmadan önce geri çıkıp öyle bosaliyor geçen ayın 20sinde adet olmuştum 4 gün erken oldum ama bu ay 18inde olmam lazımdı halen olmadın dün test yaptım 3 gün geçmişti negatif çıktı hamile kalma oranım varmıdir yoksa stres ettiğim için mi olmuyorum birde ben her adet olmadan 7 10 gün öncesinde göğsüm de hassasiyet ağrı olur şu an da var bir hafta önce başladı ama korkuyorum inşallah birseh yoktur çok uzun açıkladım ama lütfen cevap verin simdiden çok teşekkür ederim:))

Evet tabiki sonunda takılırsa bir işe yaramazki ben 3yil sıkıntısız korunuyordum prezervatif ile ama Ağustos ta kalmışım
Merhaba, konunun üstünden epey vakit geçmiş ama araştırırken rastlayınca yazmadan edemedim. Korunma ilişki başlamadan hemen başladı mı yoksa sonlarda mı devreye girdi? Eğer en başından itibaren korunduysanız finalde üründe yırtılma vb olup olmadığını kontrol ettiniz mi? Biz de oldukça kontrollü ilerliyoruz tüm detaylara dikkat ediyoruz ama vücutta birtakım farklılıklar olunca insan ister istemez araştırmaya koyuluyor. Sizinkine benzer tecrübeleri de görünce içime kurt düştü

Kalma
Ben ayın 3unde nişanlım ile ilişkiye girdim fakat (kızlık zarım da zedelenme falan olmadı çünkü o tarihten sonra yine ilişki yaşadım bu sefer kan geldi.) prezervatif vardı ama bosalmadan önce geri çıkıp öyle bosaliyor geçen ayın 20sinde adet olmuştum 4 gün erken oldum ama bu ay 18inde olmam lazımdı halen olmadın dün test yaptım 3 gün geçmişti negatif çıktı hamile kalma oranım varmıdir yoksa stres ettiğim için mi olmuyorum birde ben her adet olmadan 7 10 gün öncesinde göğsüm de hassasiyet ağrı olur şu an da var bir hafta önce başladı ama korkuyorum inşallah birseh yoktur çok uzun açıkladım ama lütfen cevap verin simdiden çok teşekkür ederim:))
Olmazsın merak etme ne bu aceleniz nikahlı helaliniz olduktan sonra yapsanız ölurmusunuz

X