Prezervatif kayması

Sevdenur Tokac

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2024
8
0
23
Kızlar merhaba, sırf bu konuyu yazıp yorum alabilmek için hesap açtım. Lütfen yardımcı olur musunuz? Dün erkek arkadaşımla ilişkiye girdik. Normalde korunan bir çiftiz ve kondomla bile içe boşalma olmaz. Geri çekilme vs de kullanmıyoruz. Erkek arkadaşım boşalacağı zaman çıkıp elle geliyor. Zaten zor boşalan biri. Çıkıp elle gelmesi bile 2 3 dk sürüyor yani en garanti şekilde birlikte oluyoruz normalde. Ama dün prezervatifle içime gelmek istedi. Boşalma oldu ve prezervatifin kaydığını farkettik. Prezervatif içimde kalmış. Sanırım biraz içime biraz prezervatife boşalmış. İçinden çıkarken prezervatif kaydı boşalırken prezervatif vardı dedi ki böyle de oldu. Gece 11de ilişkimiz bitti ve erkek arkadaşım 12de ella getirdi. Yani 1 saat içinde direkt aldım. Bu ayın 11i gibi adet olmuştum. Gebelik testi için 10 gün bekleyeceğim. Gerekirse kan testi de yaptıracağım. Çok korkuyorum sizce hamile kalma olasılığım nedir? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Sizin tecrübelerinize güvenerek hesap açıp size soruyorum lütfen cevaplayın🤧🫠

olay tam nasıl gerçekleşti anlayamıyoruz, yani olayda risk var mı ama zaten 1 saat içinde ella almışsınız, o yüzden gebelik ihtimali yoktur. ilaca bağlı adet gecikebilir

olay tam nasıl gerçekleşti anlayamıyoruz, yani olayda risk var mı ama zaten 1 saat içinde ella almışsınız, o yüzden gebelik ihtimali yoktur. ilaca bağlı adet gecikebilir
Yani evet risk var. Ne kadar içime geldi bilmiyorum ama geldi. Çok hızlı bir şekilde nöbetçi eczane bulup ella aldık. Teşekkür ederim yorumun için😞💖

X