primolut

ssiiisuyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2023
73
8
23
merhaba tatildeydim ve primolut kullandım regli geciktirdim. sevgilimle cinsel ilişki de yaşadım ama boşalma falan olmadı. 4 gündür ilacı içmiyorum ama hala regl olamadım herhangi bi ağrım da yok şu anlık, stresten midir?

yani psrtnerim boşalmadı zevk suyu çoktan gelmişti gir çık oldu sadece o sırada da gelmedi bitmişti her şey ikimiz de kuruyduk
Kız kuru kuru niye giriştiniz bu işe? Deli misiniz?
Adet geciktirici haplar birakir bırakmaz hemen adet olmanı sağlamıyor. Bekle biraz daha , olursun elbet. Sonuçta hormonları bozan bir şey. Böyle döngüleri değiştirmesi çok normal.
Yumurtlama dönemi çoktan bitmisken, adete yakın hem de doğru dürüst birliktelik saglanmamis ilişkiden bebek olmaz. Rahat ol

Kız kuru kuru niye giriştiniz bu işe? Deli misiniz?
Adet geciktirici haplar birakir bırakmaz hemen adet olmanı sağlamıyor. Bekle biraz daha , olursun elbet. Sonuçta hormonları bozan bir şey. Böyle döngüleri değiştirmesi çok normal.
Yumurtlama dönemi çoktan bitmisken, adete yakın hem de doğru dürüst birliktelik saglanmamis ilişkiden bebek olmaz. Rahat ol
evet yumurtlsma dönemim de değildi. söylemiştim aşağıda ama yine diyeyim sürtündük normalde yani tükürükle birleşti o zevk suyu biz çok sonra öyle en son raddede giyinmeden önce gir çık yaptık 🤣

evet yumurtlsma dönemim de değildi. söylemiştim aşağıda ama yine diyeyim sürtündük normalde yani tükürükle birleşti o zevk suyu biz çok sonra öyle en son raddede giyinmeden önce gir çık yaptık 🤣
İyi de neden kuru kuru bu işe giriştiniz?
Bimden gratisten kondom almak çok mu zor? Valla yazık etmişsiniz kendinize. Hem zevk alamamissiniz hem endişeyle kendinizi yiyorsunuz hamile miyim diye

Serbest çağrışım;

X