primolut

ya valla öyle gelişti bitmişti zsten. anlık 5 saniye bir şeydi o sırada da gelebilecek bir zevk yoktu 🤣
O sırada gelebilecek bir zevk yok muydu? Zevk suyu gelirken destur ben geliyorum mu diyor da bileceksiniz? Ayrıca hamile kalamaZsiniz tabi.

İyi de neden kuru kuru bu işe giriştiniz?
Bimden gratisten kondom almak çok mu zor? Valla yazık etmişsiniz kendinize. Hem zevk alamamissiniz hem endişeyle kendinizi yiyorsunuz hamile miyim diye

Serbest çağrışım;

başta öyle bi niyetimiz yoktu çünkü sonradan korunarak yaptık. o an yanımızda yoktu bi olsun 5 10 saniye gibi az bi süre durulmuştuk ikimiz de.

Kız kuru kuru niye giriştiniz bu işe? Deli misiniz?
Adet geciktirici haplar birakir bırakmaz hemen adet olmanı sağlamıyor. Bekle biraz daha , olursun elbet. Sonuçta hormonları bozan bir şey. Böyle döngüleri değiştirmesi çok normal.
Yumurtlama dönemi çoktan bitmisken, adete yakın hem de doğru dürüst birliktelik saglanmamis ilişkiden bebek olmaz. Rahat ol
ay ben 6 gün oldu hala regl olamadım kendimi çok mu kasıyorum 😔 doktor 10 güne kadar sürebilir dedi ama hiç ağrı belittim yok

O sırada gelebilecek bir zevk yok muydu? Zevk suyu gelirken destur ben geliyorum mu diyor da bileceksiniz? Ayrıca hamile kalamaZsiniz tabi.
merhaba hala regl olamadım ben 6 gün geçti.. normal mi? yumurtlama dönemimde de değildim adet dönemimdeydim ama sanırım stresten olamıyorum.

X