PRIORIN INTENSE TABLET KULLANANLAR!!

Buusrakk

Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2016
11
2
26
Kadınlar kulübünün güzelleri size sesleniyorumm inşallah beni duyarsınız.Hiç uzatmayacağım yardıma ihtiyacım var sizden tek istediğim cevapsız bırakmamanız inanın artık umutlarım tükenmek üzere.Aranızda şu priorin tabletlerinden kullanan var mı rica ediyorum iyi ya da kötü tesiri de olsa kullanan herkes fikirlerini beyan etsin ki ben de ona göre bel bağlayayım.Uzun süredir sac dökülmesi ile alakalı dertlerimden fazlasıyla muzdaribim aşırı bir dökülme oldu 2 senedir ve sonuc o gür saclardan geriye iki tutam tüy gibi saç...
Türlü türlü yağ kullandım türlü kürler yaptım ama nafile sonunda kendimi bir cildiyede buldum tahlil yaptilar b12 alt sınırda pekala buna da eyvallah benexol ictim 1 ay sonunda b12 tavan bu sefer de folik asit berbat durumda doktor bana benexol ile priorini kullanmanı soyledi oyle de yaptım 1 ay bir hafta oldu kullananali ama sanki daha da arttırdı dokulmemi.Bu arada folbiolu de 1 haftadır kullanmaya başladım güzeller sesimi duyun artık yalvariyorum kullanan varsa iyi yada kötü ne tesiri olduysa rica ediyorum yazsın bana akıl versin lütfen!!!