Prof. Dr. Ahmet ERDEM hocanın hastaları

brn88

!! AŞK !!
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2017
1.117
2.384
Merhabalar,

Prof. Dr. Ahmet ERDEM hocaya gidenler var mı acaba aramızda?

Ben geçen sene muayenahanesine gidiyordum ve tetkiklerim de Gazi Hastanesinde yapılıyordu.
Doğum için de Koru Hastanesini düşünüyordum fakat artık düşünmüyorum. Şuanda hastane araştırması yapıyorum.

Benim bebişim şuanda daha çok minnak olduğu için bekliyorum randevu almak için Ahmet hocadan. Sanırım randevumu 19 Ekime yada 22 Ekime alacağım. Gittiğimde ultrasonda görünür diye düşünüyorum.

Ahmet hocaya gidenler söyleyebilir mi acaba, muayene ücretleri ne kadar olmuş? :KK49:
Ve sizin doğum yapmayı düşündüğünüz hastane neresi? :KK49:

Hiçbir bilgim yok canım :) rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah böyle konular görünce heyecanlanıyorum :KK200::KK200: :-)

Merhabalar,

Ben geçen sene muayenahanesine gidiyordum ve tetkiklerim de Gazi Hastanesinde yapılıyordu.
Doğum için de Koru Hastanesini düşünüyordum fakat artık düşünmüyorum. Şuanda hastane araştırması yapıyorum.

Benim bebişim şuanda daha çok minnak olduğu için bekliyorum randevu almak için Ahmet hocadan. Sanırım randevumu 19 Ekime yada 22 Ekime alacağım. Gittiğimde ultrasonda görünür diye düşünüyorum.

Ahmet hocaya gidenler söyleyebilir mi acaba, muayene ücretleri ne kadar olmuş? :KK49:
Merhaba Allah tamamına erdirsin inşallah. Ahmet Hoca gaziye mi baglı çalışıyor. Farklı hastanede mi. Siz daha önce gitmişsiniz ilgisi alakası nasıldı.. Bende doktor arastırıyorum ankarada ama özel hastaneye gitmek istemiyorum. Sizin yaptığınız gibi muaynehanesi ne gidip Gazide tahlilleri yaptırmak istiyorum.bana aslında iyibir perinatolog prof lazım. Henüz bulabilmiş degilim

Merhaba Allah tamamına erdirsin inşallah. Ahmet Hoca gaziye mi baglı çalışıyor. Farklı hastanede mi. Siz daha önce gitmişsiniz ilgisi alakası nasıldı.. Bende doktor arastırıyorum ankarada ama özel hastaneye gitmek istemiyorum. Sizin yaptığınız gibi muaynehanesi ne gidip Gazide tahlilleri yaptırmak istiyorum.bana aslında iyibir perinatolog prof lazım. Henüz bulabilmiş degilim

Amin canım :))
Ahmet hoca Gazi Hastanesinde öğretim görevlisi. Tetkikleri, işlemleri orada yaptırıyor yani Gazi Hastanesinde. ATM iş merkezinde muayenehanesi var. Muayeneleri orada yapıyor. Geçen sene farklı hastanelerde doğum yaptırıyordu. Bu sene Tobb Hastanesi, Bayındır Hastanesi ve Memorial Hastanesi ile anlaşma yapmış. Ahmet hocanın ilgi alakası gayet iyi. Ama çok fazla sohbet etmiyor hastalarıyla. Sorularınızı cevaplıyor, süreç hakkında bilgi veriyor, ne ne zaman yapılacak onu anlatıyor ve bir sonraki muayenede görüşmek üzere diyerek sizi uğurluyor :) Bence alanında çok başarılı. Riskli gebelik benimkisi. Geçen sene bir düşüğüm oldu. Bu sene bebişim sağlıklı maşallah :) 8 haftalık olduk :)

Amin canım :))
Ahmet hoca Gazi Hastanesinde öğretim görevlisi. Tetkikleri, işlemleri orada yaptırıyor yani Gazi Hastanesinde. ATM iş merkezinde muayenehanesi var. Muayeneleri orada yapıyor. Geçen sene farklı hastanelerde doğum yaptırıyordu. Bu sene Tobb Hastanesi, Bayındır Hastanesi ve Memorial Hastanesi ile anlaşma yapmış. Ahmet hocanın ilgi alakası gayet iyi. Ama çok fazla sohbet etmiyor hastalarıyla. Sorularınızı cevaplıyor, süreç hakkında bilgi veriyor, ne ne zaman yapılacak onu anlatıyor ve bir sonraki muayenede görüşmek üzere diyerek sizi uğurluyor :) Bence alanında çok başarılı. Riskli gebelik benimkisi. Geçen sene bir düşüğüm oldu. Bu sene bebişim sağlıklı maşallah :) 8 haftalık olduk :)
Anladım teşekkür ederim. Ankarada iyi bir profösör varmı bildiğiniz (perinatolog) riskli gebelik doktoru arıyorum.

"]Merhabalar,

[/QUOTE]

ben Mehmet Erdem'e gidiyorum 400 tl ücret, sanırım aynıdır ikisinin de, Allah nasip ederse TOBB da yapmayı düşünüyorum birkaç arkadaşım orda yaptı ve memnun kaldılar

Anladım teşekkür ederim. Ankarada iyi bir profösör varmı bildiğiniz (perinatolog) riskli gebelik doktoru arıyorum.

Ahmet Erdem ve Mehmet Erdem dışında bilgim yok tatlım maalesef... :KK43:
Bence bir randevu almalısın diye düşünüyorum. :KK66:

"]Merhabalar,

ben Mehmet Erdem'e gidiyorum 400 tl ücret, sanırım aynıdır ikisinin de, Allah nasip ederse TOBB da yapmayı düşünüyorum birkaç arkadaşım orda yaptı ve memnun kaldılar[/QUOTE]

Evet aynı ikisinin de :KK66:
Ben de Tobb düşünüyorum. Ne kadarlık senin bebiş? :)

Evet aynı ikisinin de :KK66:
Ben de Tobb düşünüyorum. Ne kadarlık senin bebiş? :)[/QUOTE]

9+4 üm ben hayırlısıyla

Merhabalar,

Bizde bir arkadaşın tavsiyesiyle gittik.Önceki bütün sonuçları gösterdik.Bir daha asla gitmem.Muayenesi 20 sn sürdü ve ne düşünüyosunuz diye sorduğumuzda hiçbir şey düşünmediği konuda tedavi başladı.Biz hiçbirşey anlamadığımızı söyledğimizde boşverin bunları yapalım dedi ve zorla kelimeleri alamadık dr dan.Belli bir fiyat politikası yok kimse size şukadar fiyat diye söylemez ne tuttururlarsa alırlar.Bize söylediği tedavi için hemen eczaneyi aradılar 750 tl değerinde iğne getirttiler ve sonrasında fiyat bu mu dediğimizde 1000 tl de yumurta sayım için alacaz dediler kimse size birşey söylemedimi dediler yok dedik.Sonrasında kabul etmeyince sekreter hanım geçmiş olsun dedi ama Ahmet Erdem orada hesabı kes işareti yaptı ve tam 20 sn ye için 500 tl aldılar.Bence gidilmeli mi iyi düşünün derim.Onlardan daha başarılı merkezler var sadece araştırın.

Bende gitmeyi düşünmüştüm ama şimdi kararsız kaldım

X