Prof.Dr.Banu Çaycı

yasemingnl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2021
2
1
33
Merhaba 15 Şubat 2021 tarihinde Prof. Dr... Banu Çaycı kiliğine gittiğimde hemşire hanımla yaptığım ön görüşmede bütün sorunlarımın hemşire hanıma anlatmam istemiştir fakat ben bunları doktora sormak istediğimi belirttim. Bir sonraki aşamada doktor hanımın yanına giriş yapınca benim yanımda hemşireye sinirli bir tondan benim montumun alınması gerektiği söylenmiştir. Giriş yaparken doldurulan formda sormak istediklerimi belirtmeme rağmen muayene sırasında bunların hiçbirinin yanıtını alamadım. Giriş sırasında tip1 diyabet hastası olduğumu belirttiğimi duyduğunu söyleyen doktor hanım sadece ama sadece insülin kullanıp kullanmadığımı sordu ve ben kendim hangi insülinleri ne için kullandığımı açıklayıcı biçimde kendim belirttim. Benim kliğine gidiş amacım diyabetim için çare bulmak değil estetik dolgular yaptırmak istememdir. Formda belirttiğim hiçbir sorumun cevabımı öğrenemeden 250 TL başta belirtilen muayene ücretini ödeyip çıktım. Muayene çıkışında doktor hanımın kliniğini arayıp şikayetimi belirttim ve bana 5 dakika içinde döneceklerini söylediler. Dönüş yapılmayınca ben arayıp konuşmak istedim ve bu muayene randevusunun hayatımda ilk olmadığını daha önce bir çok kere estetik ameliyat ve dolgu yaptırdığımı belirtip hasta olarak tatmin olmadığımı belirtmek istedim ve bu kadar kısa şekilde hiç ilgilenmedikleri için üzgün olduğum için 250 TL'yi kolay kazanmadığımı o zaman 100 lira almaları gerektiğini söyledim. Telefonun ilerleyen konuşmalarında muhatap olduğum hanımefendiye onunla kişisel hiçbir problemim olmadığını eğer yanlış cümleler kurduysam veya saygısızca konuştuysam kusura bakmayın diye defalarca belirttim sonrasında karsımdaki hanımefendi benimle muhatap olamayacağını söyleyip telefonu yüzüme kapamıştır. Gelinen noktada bana dönüş yapılmış beni tekrar işlem yapılacağı zaman muayenehaneye beklediklerini belirtmiştir ve doktor hanımın üzüldüğünü de dile getirmişlerdir. Bende cevap olarak gelmemim iki taraf için de hoş olmayacağını ve gerginlik içinde böyle işlemlerin her iki taraf içinde verimli olmayacağını belirtip para iademi istedim ki bana dönüş yapıldığında eğer isterseniz paranızı iade edebiliriz denmişti sonradan yine suçlanıp telefon konuşmamız bitirildi. Verdiğim paranın hiçbir şekilde karşılığını alamadım ve üstüne inanılmaz kaba bir tavırla karşılaştım. Son olarak Ankara'da bir çok estetik doktoruna muayene olmuş ve işlem yaptırmış biri olarak kesinlikle böyle bir tavırla karşılaşmadım kimseye tavsiye etmiyorum.

Prof. Dr .Banu Çaycı tarafıma dönüş yapıp mağduriyetimi gidermiştir. Talep ettiğim muayene ücreti tarafıma nazik bir şekilde iletilmiştir

X