Prof.Dr.Bülent Tıraş ile tüp bebek tedavisi gören ünlü isim hamile

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.733
27.655
48
Her defasında ''Mucizelere inanın ve asla vazgeçmeyin ''' diyen Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi gören ünlü sunucu Zahide Yetiş 17 haftalık hamile..Zahide Yetişin mucizesi Bülent Tıraş ile gördüğü tüp bebek tedavisi sonrası geldi...Ünlü sunucu programında şimdiye kadar 100 e yakın bebek özlemi çeken çifti Bülent Bey e yönlendirmiş ve birçoğunda güzel haberler alınmıştı...Şimdi en güzel haber kendisinden geldi...

maxresdefault (1).jpg

3 yıl önce Cem Arısoy ile hayatını birleştiren Zahide Yetiş 17 haftalık hamile 38 yaşındaki sunucunun bir süredir Acıbadem Maslak Hastanesinde Prof.Dr.Bülent Tıraş ile tüp bebek tedavisi gördüğü biliniyordu. Tedavi başarılı oldu ve Zahide Yetiş mutlu sona ulaştı...Darısı bebek özlemi çeken bütün çiftlere ...

yanlış bilmiyorsam zahide yetiş 2014 te evlenmişti ve uzun bi süre tedavi gördü hatta ben ne zaman vazgeçsem hocam bana hep destek oldu felan demişti onun kadar şanslı olamayanlarda var. bu işler nasip kısmet doktor bir yere kadar Allah istedikten sonra oluyor

Bazen diyorum çocuk özlemi çeken ünlüler de bu sitede forumda bizleri okuyor bazen yazıyorlar. Eğer okuyorsa Beren Saat normalde seni pek sevmem ama derttaşız yüreğim yanıyor sana. Inşallah senin de güzel haberini en kısa zamanda alırız..

Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin
Çok sevindim zahide hanım
Hayırlı uğurlu olsun inşallah
:KK9:

X