Prof.Dr .Bülent Tıraş ile Tüp Bebek Tedavisi Görenlerin Başarı Hikayeleri

Selamlar,
Ben 2014 mayis ayinda cikolata kisti ameliyati ve ayni senenin kasim ayinda leep operasyonu gecirdikten sonra, cocuk sahibi olmayi denedim ancak basarisiz oldu. Bu operasyonlarim amerikan hastanesinde yapildi.
Sonrasinda 2016 yilinda doktoruma gittigimde kistimin tekrar nuksettigi ve 10 cm oldugu, 2. Bir ameliyat olursam bebek sahibi olmamin riske girecegi soylendi ama kist ile de hamile kalmam neredeyse mumkun degildi. inanilmaz moralim bozuldu. Sonrasinda tup bebek arastirmaya basldim ve arama motorunda cikan ilk isim bulent tiras oldu. Hemen randevu aldim bir fikir aayim en azindan diye. Tup bebek sureci cok gozumu korkutuyordu, ameliyat olup tekrar dogal yollari denemek istiyordum acikcasi. Bulent hoca muayenede gayet sakin bir sekilde kesinlikle ameliyat olma dedi ve kararsiz gittigim hastaneden, ilk ignemi olarak ciktim.
Oncelikle hemen 1 hafta icinde histereskopi operasyonu ile rahim yapisikliklarim giderildi. Cok kolay bir operasyondu. Sonrasinda 2 ay sure ile kistim baskilandi ve yumurta buyutme surecim basladi. Bu donemde hem bulent hoca hem uzman doktorlari hem de hemsireler inanilmaz destek oldular. O donemde agri nedeni ile aciline gittigim baska bir hastanede durumumu anlattigimda ordaki kadin dogum doktoru 10 cm kist ile tup bebek mi deniyorsunuz bile demisti bana. Ancak ona ragmen yumurtalar buyutuldu ve 16 tane yumurta toplandi. Her olcum yapmaya gittigimde az buyuduyse bile ordaki herkes moral verdi bana daha da buyuyecek merak etme diye. Yumurta toplanmasi ve embryolar olustuktan sonra sira transfere geldi. Ancak bende ilaclar bir miktar ates yapmisti ve cok stresliydim. Bulent hoca transferi yapmadi, risk almayalim git dinlen toparlan, rahim kendini toparlasin 2 ay sonra yapalim dedi. Ve ben orda ne kdr dogru bir doktor sectigimden emin oldum. 4 tane embryom vardi ve bulent hoca istese transferi yapardi, tutmazsa tekrar yapardi. Ancak ne risk aldi ne de beni yordu, dogru zamani bekledi. Hem maddiyat hem manevi yorgunluk tarafinda hep hastasini dusundu ki bence bu cok onemli.
Sonrasinda ilk transferde ikiz bebek mujdesi aldim ve Ekim ayinda ikizlerime kavustum. Bu arada kistim de hamilelikle beraber neredeyse kayboldu.
Cok icten bir sekilde cocuk sahibi olacak herkese Bulent Tiras'i rahatlikla tavsiye ederim. Surec biraz zorlu, deneyimsiz, laboratuari donanimli olmayan yerlerde bosuna para harcamaktansa, kendinizi dogru ellere teslim edin derim.

Merak edenler ozelden mesaj yazarsaniz da seve seve yardimci olurum.
merhaba ben de çikolata kistim olduğunu öğrendim ve şuan doktor arayışı içindeyim. size özelden yazamadım. umarım bu mesajı görürsünüz. bana yazabilir misiniz?

2018 de tedavi oldum yumurtalarım toplandı donduruldu mikroçip genetik dtransfer çözdürme dondurma derken 23bini buldu sonuç kimyasal oldu değerlerim düşüyor.. tekrar başlayacağım face de Bülent traşta tedavi görenler grubu var ben oraya üyeyim çok aktif bi grup ordan daha detaylı bilgi öğrenebilirsiniz
Bulamadım facedeki grubu

Merhaba arkadaşlar. Birgün hamileyimmm diye çığlık atmayı nasip et Allahım diye dua ederdim hep...7 yıllık evliyim ve şimdi ikizlerim 1 yaşında . Hikayemi başından anlatacağım; evlenir evlenmez çocuğum olsun istedim, 6 ay bekledim ama olmadı. Hemen doktora koştum; testler yapıldı herşey çok normal,eşimde de öyle. Doktorum 6 ay daha bekle sonra gel dedi. 6 ay daha geçti ve malesef hamile kalamadım. hemen ilk tedavi yumurta büyütme ile yıllar süren tedaviler başladı, 3 aşıla ve 4 tüp bebek hep hüsranla sonuçlanan. O geçen Zaman'da döktüğüm gözyaşını bir ben bilirim. İnsanların imaları bazen çocuklarını senden sakınmaları.... Malesef bizim toplumumuz çocuğu olmayan kadını eksik görür... İnanın dış gebeliğe bile razıydım hiç o kan değerini sıfırın üstünde göremedim. İşin kötü yanı tespit edilen bir sorunumuz yok. Nerde iyi bir doktor var koşuyorum belki sorun bulunur diye, eşimi bak bu ürolog iyiymiş diye üç kere Ankara'da bir doktora gönderdim. Nohut yiyin demişti, aylarca üç günde bir nohut yedik. yaşlı teyzelerde bel kaldırmalar saçma saçma işler... Umut işte...Bir tüp bebek denememi de Prof Yücel Karaman da yaptım orda da yumurta çatlatma iğnesini büyütme iğnesi diye verdiler... Özür bile dilemediler. Neyse deli gibi araştırıyorum Bülent hocamı tv de izledim. Öğretmenim ya 15 tatilde koştum acıbadem hastanesine. Hocam baktı inceledi dosyamı ve dedi ki sana normal tüp bebek yapmayalım, biraz masraflı Ama Gel Seni Anne Yapalım. Ya o an içimde bir kıpırtı anlatılmaz... Hissetim bu defa olacak dedim... Hocam rahim filmi, histereskopi, mikroçip, genetik tarama, gebelik aşısı gibi daha önce yapılmamış işlemlerle sürecimi ilerletti.Genetik taramadan da iki embriyo sağlıklı geldi. Yerleştirildiği gün hep ağladım, bebeğin isminde su olsun anne çok sulu göz dediler 10 gün sonra test yaptım. Hamileyiiiim diye apartmanı ayağa kaldırdım.Hocama ve tüm ekibe milyonlarca kez teşekkür ederim. Allah razı olsun ve tüm isteyenlere Allah anne olmayı nasip etsin. Hiçbir kadını bu muhteşem duygudan mahrum etmesin
O kadar mutlu oldum ki hikayenizi okurken🤗Rabbim dileyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻Ben de öğretmenim Ankara da... bir tüp bebek kliniğinde başlıycam tedaviye.. ancak Bülent beyi de çok duydum ve izledim... ancak İstanbul da oluşu ve tedavi ücretleri acaba çok mu yüksektir düşüncesi beni biraz korkutuyor... nasıl bir süreç maddi anlamda çok yüksek mi.. eşim de ben de memuruz sonuçta... cevap verirseniz çok mutlu olurum... ikizlerinize Allah sağlık versin inşallah 🙏🏻

fsh yüksek amh düşük erken menopoz hastası olup Bülent tıraşta prp yöntemiyle sonuç alan var mı? prp yöntemi sanırım uyguluyormuş Bülent Bey.
Giden arkadaşlar bilginiz varsa yardımcı olur musunuz. rezervim az. 43 yaşındayım. Bülent Beye gitmek istiyorum da. şansım var mı acaba . folilük görülüyor am büyümüyor bende en son aret kamere gittim klomen veriyordu folikül görülüyordu ama büyümüyordu.

Merhaba Arkadaşlar, Bende haftaya çarşamba Bülent Hocamdan randevu aldım. Önceden muayene olup tedaviye başlamamıştım. İstanbul dışında olduğum için, ankaraya gitmek daha kolay gelmişti ama 1 başarısız tüp bebek denemesi daha yaşadıktan sonra koşa koşa bülent hocama gidicem. Size sormak istediğim şey, iğnelere başladıktan kaç gün sonra dölleme işlemi yapılıyor bilen var mı ???

Eşim azosperm Medicana İstanbul da 2 başarısız tüp bebek tedavimiz oldu şuan da beklemedeyiz maddi manevi bittik şimdiden Bülent tıraş I çok duydum ama şuan cesaretimi toplayıp o aşamalara hazır değilim tekrar olumsuz olacak diye Allah bu yolda olup evlat isteyen her çiftin kucağını boş bırakmasın inşallah zor bi durum🙏😞

Merhabalr benimfe arkadasim tavsiye etti de ama Ben Bodrumda yasiyorum uzakta yasayanlar icin nasil bir yol izleniyor bilen varmi

Öncelikle bebişini bol öpüyor ve sağlıklı ve güzel bir ömrü olması için dua ediyorum. Ben 44 yaşındayım 3 aylık evliyiz ama yaşımdan dolayı tüp bebek dediler. Bir çok yere gittik değerlerin çok iyi yaşından dolayı %5 diyorlar. Çok kişidende Bülent hocayı duydum. Sizinde yazınızı okuyunca birde size danışmak istedim yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Şimdiden çok teşekkürler

Merhabalar sperm sayımız en son kaçtı hamile kaldığınızda ne gibi kürler uyguladınız lütfen cevap verin

fsh yüksek amh düşük erken menopoz hastası olup Bülent tıraşta prp yöntemiyle sonuç alan var mı? prp yöntemi sanırım uyguluyormuş Bülent Bey.
Giden arkadaşlar bilginiz varsa yardımcı olur musunuz. rezervim az. 43 yaşındayım. Bülent Beye gitmek istiyorum da. şansım var mı acaba . folilük görülüyor am büyümüyor bende en son aret kamere gittim klomen veriyordu folikül görülüyordu ama büyümüyordu.
Bende yaptırdım Bülent Traş’a Prp
Prp bilimsel olarak kanıtlanmış bir şey değil. Hala araştırma aşamasında ama kullanıldığı başka alanlarda da cilt bakımı olsun, vücut ağrıları olsun insanın kendi kanının temizlenip yeniden enjekte edilmesi işe yarayan bir operasyon gibi.
Benim Amh Prp öncesi 0,8 iken prp sonrası 1.1 oldu. Toplanan yumurta sayılarım düştü ama kaliteleşmiş olabilir. Prp sonrası Antalya’da gördüğüm tedavi sonucu hamile kaldım.

Bu konuyu açan kişi olarak Bülent Tıraş ile başarı hikayelerinde bende yerimi alıyorum. Rabbime Binlerce şükürler olsun..Hocama sonsuz teşekkürler. Oğlumla yaşadığım her an son nefesime kadar hocama minnetim hiç bitmeyecek..İşte buda benim hikayem.Işık olsun,umut olsun..

Mucizelere İnanın Ve Asla Vazgeçmeyin :KK56:

X