Prof. Dr. Serdar DİLBAZ tüp bebek yaptıranlar

nur5225

Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2020
62
11
28
Merhaba Ankara Etlik Zübeyde hanım hastanesinde tüp bebek yaptıran var mı? Memnun kaldınız mı süreç nasıl ilerledi ? Benim iki tüpümdede hidrosalpenks çıktı tüplerim alınacak benim yaşadığım durumu yaşayan var mı ?

Merhaba Ankara Etlik Zübeyde hanım hastanesinde tüp bebek yaptıran var mı? Memnun kaldınız mı süreç nasıl ilerledi ? Benim iki tüpümdede hidrosalpenks çıktı tüplerim alınacak benim yaşadığım durumu yaşayan var mı ?
Geçmiş olsun canım. Bişey merak ediyorum tüp bebek yaptrmak istiyrn bu hastanede ne gibi şart istiyorlar

Geçmiş olsun canım. Bişey merak ediyorum tüp bebek yaptrmak istiyrn bu hastanede ne gibi şart istiyorlar
Merhaba ben şu an evraklar ve bazı testleri hazırlama aşamasındayım bana aşılama yapılması şartı koşulmadı direk tüp bebek tedavisi başlanacak çünkü eşimde hareketsizlik var ve bu aşılamaya engel diye biliyorum yani onu test sonucuna göre doktorlar karar veriyor herkese aşılama şartı koşmuyorlar

Merhaba ben şu an evraklar ve bazı testleri hazırlama aşamasındayım bana aşılama yapılması şartı koşulmadı direk tüp bebek tedavisi başlanacak çünkü eşimde hareketsizlik var ve bu aşılamaya engel diye biliyorum yani onu test sonucuna göre doktorlar karar veriyor herkese aşılama şartı koşmuyorlar
teşekkür ederim canım eşimin sonucları normal çıktı büyük bi ihtimal aşılama yaptrırlar bize ama özelde yaptrdım tutmadı :KK43:

Merhaba hangi poliklinikten randevu aldınız bende ameliyat oldum yeni orda tüp benek yapılacak 2 ay sonra tekrar gel dediler napcagımı bilmiyorm ama ne gibi evraklar istediler anlatırmısın hazırlıklı gideyim çünkü baska ilden gidiyorm

Merhaba hangi poliklinikten randevu aldınız bende ameliyat oldum yeni orda tüp benek yapılacak 2 ay sonra tekrar gel dediler napcagımı bilmiyorm ama ne gibi evraklar istediler anlatırmısın hazırlıklı gideyim çünkü baska ilden gidiyorm
Kusura bakmayın gitmemiştim bayadır bende hipofiz bezi adenomu olduğundan zübeydede tüp bebek yapamam dedi anestezi doktoru hacettepeye sevk etti orası da bize 30bin. Gibi bir ücret istedi artık bilmiyoruz yaptıracak mıyız yaptırmayacakmıyız evrak konusuna gelince eşimden 3 kez sipermiyogram testi benden adetin 3. Ve 21 günü hormon testleri hsg filmi 2 fotograf eşimin 1 fotografi sigortadan evrak nüfustan nüfus kayıt örneği kimlik fotokopileri ve konseye girdiğimde de sis yaptırmamı istemişlerdi Hacettepe bunu istemedi sis niye istemişler senden gerek yok ki onlara dedi yani her hastanenin istedikleri farklılık gösteritor

Tüp bebek polikliniğinden almıştım randevuyu

Merhaba hangi belgeler istendi tüp bebek raporu icin ben baska ilden geleceğim de evraklarımı tamamlayıp gitmek istiyorm eşimin yanımda olması şart mı

Merhaba hangi belgeler istendi tüp bebek raporu icin ben baska ilden geleceğim de evraklarımı tamamlayıp gitmek istiyorm eşimin yanımda olması şart mı
Merhaba kusura bakmayın girmediğim için görmedim yazdığınızı beni başka hastaneye sevk etti onlar farklı diğerleri farklı şeyler istedi diğer hastane onlara ne gerek var dedi yani anlayacağınız hastaya ve özür durumuna göre evraklar isteniyor sanırım size kesin bişey diyemiyorum

Eşinden de 3 kez sipermiyogram testi isteniyor evraklar hazırlanana kadar eşinin yanında olmasına gerek yok

X