profesyonel iş hayatındakiler yardım edinnn

merhaba arkadaşlar yaşadığım problemlerden dolayı işimi baya bir boşaladım ve şu an toparlayamıyorum . üst düzey yöneticiyim ipleri tekrar elime almalıyım ama nerden başlayacağımı bilemiyorum aklım sürekli özel hayatımda yaşadığım problemlerimde ama kendimi ve işimi toparlamam lazım sürekli takipteyim vs... tabi bunu yaparken tüm işi boşladım bir hakimiyetim kalmadı personelim üzerinde her şeyi geçiştiriyorum off tamm halledin işte diyip geçiyorum inanılmaz hata yaptım ama nasıl toparlayabilirim şimdiiii offf :KK43:

not : sevgilimle çok fazla problem yaşadık ve aynı ortamdayız şu an onunla çok kötüyüz zaten ama işimi toparlayıp güçlü olup iyi olmam lazım

bir süre izin al kafanı dinle
kendini toparlamadan işlerle baş edemeyeceksin gibi görünüyor
:KK50:

işte bunu yapabilmem için kendime saygımın gelmesi lazım kaybettiğim kilolarımı almam lazım attığım o şen kahkahaları geri kazanmam lazım ben kendimi bitirmişim her şekilde hayatımda olmazsa olmazlardan bir hiç uğruna vazgeçmişim adam hala kızı bir yerlere getirme derdinde beni uyarmıyor bile işin elden gidiyor diye benm artık ne olursa olsun işime hiç bişeyi yansıtmadan toparlamam lazım hata yaptım evet benm hatam ama bunu düzeltmem lazım

Herşeyin farkındasın ama adım atamıyorsun.
Sevgilinden en ufak bir umut ışığı görsen yine ona gidecekmişsin gibi bir durumun var.
Duygularını bir şekilde stabil hale getirmeli ve o çizgiden şaşmamalısın.
Daha önceki konularınla bu durumun içiçe olduğu için yorumlarım haliyle onlarla ilgili oluyor
ama asıl sorunun sevgilin ve ihaneti ve sen bu sebeple dağıttın.
Bugün adam gel barışalım dese herşeyi unutup gidecekmiş gibi sallantıda durma.
KArarlı ol.Kendini harcıyosun derken boşuna dememiştik.
Ayrıca bir mesajımda da yazmıştım gün gelecek o senin atmatığın radikal adımları o adam atacak.
Onlarca mesajı okuyorsun,haklısınız diyorsun,hata yaptım diyorsun ama çözüm önerileri bir türlü
aklına yatmıyor.
Önce içtenlikle kabu et durumunu o zaman herşey daha kolay olacak...

Her konunu üzülerek okuyorum ve yorumlarım seni üzeceği için bir şey yazmıyorum .
Lütfen artık bu saplantılı durumdan kurtul ,tamamen bitir , adamda elle tutulur hiç bir şey yok ki ona tutunasın .
Yaşanmışlıklara , yıllara kıyamıyorum diyorsun ama bence bu adam hep böyleydi sen görmüyordun ya da görmek istemiyordun .
Lütfen artık kendini dipten yukarı çıkarmaya çalış , ona rağmen , herşeye rağmen dik dur . Kendine yakışanı yaşa .

Son düzenleme:
fazlada dominant olmadan baskınlıgını koy o zaman. Mesela evrak konusunda titizliğini kaybettiysen geri kazan.Dağınık bir görüntün varsa ondan kurtul, arada baskınlıgını ve bilgi birikimini konuşturmak adına bağışlayıcı ama hataları da fark edici ol. devamlı gülümse için kan ağlasa bile

evet rapor döngüsü bile yok olmuş dün dedim ki geçen haftanın raporları neden gelmedi bakmadınız bir önceki raporlara ondan bu hafta masanıza koymadım dedi ama benm başımdan aşağı kaynar sular döküldü ben hep kendime o kadar çok güvenmişimki insiyatifi olmayan insanlar insiyatif kullanır olmuş ben de hemen durumu toparladım ama herkes her şeyin farkında benm her şeyi öğrettiğim insanlar bile offf toparlamam lazım.... ,işte şimdi tek tek personeli toplantıya alıyorum var mı bir sınıntın derdin işte yapılan bazı basit hataları dile getiriyorum bak bunu şu şekilde toparlayabilirsin diye yani boşa geçirdiğim zamamda aslında ben sizi gözlemliyordum izlenimi veriyorum hıı şöyle bir durumda var çok kısa sürede her şeyi toparlıyorum ama mesele bunun devamında işte asla dağılmamayı sağlamakta

Her konunu üzülerek okuyorum ve yorumlarım seni üzeceği için bir şey yazmıyorum .
Lütfen artık bu saplantılı durumdan kurtul ,tamamen bitir , adamda elle tutulur hiç bir şey yok ki ona tutunasın .
Yaşanmışlıklara , yıllara kıyamıyorum diyorsun ama bence bu adam hep böyleydi sen görmüyordun ya da görmek istemiyordun .
Lütfen artık kendini dipten yukarı çıkarmaya çalış , ona rağmen , herşeye rağmen dik dur . Kendine yakışanı yaşa .

evet ne yazıkki ne yaptıysam olmadı olmayacakta ben çırpındıkça kendimden verdim bir şeyi zerre kadar değiştiremedim :KK43: artık boşa çaba harcamamam lazım kendi enerjimi işime harcamalıyım ama aklımdan söküp atamıyorum ben safmıyım neyim bilmiyorum ki az önce yanıma geldi ben salak gibi hemen 10 dk toplantı yapalım mı dedim nasıl ağzımdan çıktı bilmiyorummm off yapmamam lazım işimle gündeme gelip onu hiç takmamam lazımmm ama nasılll :KK43: aslında yapmam gerekenleri biliyorum ama ne yazıkki yapamıyorum :KK43:

Herşeyin farkındasın ama adım atamıyorsun.
Sevgilinden en ufak bir umut ışığı görsen yine ona gidecekmişsin gibi bir durumun var.
Duygularını bir şekilde stabil hale getirmeli ve o çizgiden şaşmamalısın.
Daha önceki konularınla bu durumun içiçe olduğu için yorumlarım haliyle onlarla ilgili oluyor
ama asıl sorunun sevgilin ve ihaneti ve sen bu sebeple dağıttın.
Bugün adam gel barışalım dese herşeyi unutup gidecekmiş gibi sallantıda durma.
KArarlı ol.Kendini harcıyosun derken boşuna dememiştik.
Ayrıca bir mesajımda da yazmıştım gün gelecek o senin atmatığın radikal adımları o adam atacak.
Onlarca mesajı okuyorsun,haklısınız diyorsun,hata yaptım diyorsun ama çözüm önerileri bir türlü
aklına yatmıyor.
Önce içtenlikle kabu et durumunu o zaman herşey daha kolay olacak...

her şeyin farkındayım o cepheyi tamamen unutup işimi takip etmeliyim eskisi gibi sahada olmam lazım depoda fabrikada yüklemede ama ne yaıkki yapamıyorum işte masaya çakılıp kalıyorum nerde ne yaptı kimle telefonlamı konuşuyor vs.... mutsuz olduğum içinde ne giysem yakışmıyor o eski havam şu bu hepsi gitti .... toparlamam yazık çok emeğimm varr hepsi heba olcakkk :KK43:

izin alırsam daha çok dağılırım gibime geliyor sistemi toparlayıp öyle güzel bir izin yaparım

canım sen bilirsin
ama önce kendi kafanı toparlamadan işler toparlanmaz

yinede umarım haqlledersin

her nekadar profesyonel çalışma hayatının bir parçası olarak
özelimizle işimizi karıştırmayız desekte

duygusal bir varlık olarak insan
ve üstelik insanın en duygusalı olarak bir bayan olarak

dönem dönem hepimiz özel hayatımızdaki sıkıntıları iş yerlerimize yansıtıyoruz

bende yaşadım benzer sorunlar
ve bulabildiğim en iyi çare buydu

önce kendimi toparlamak için izin almak
:KK49:

her şeyin farkındayım o cepheyi tamamen unutup işimi takip etmeliyim eskisi gibi sahada olmam lazım depoda fabrikada yüklemede ama ne yaıkki yapamıyorum işte masaya çakılıp kalıyorum nerde ne yaptı kimle telefonlamı konuşuyor vs.... mutsuz olduğum içinde ne giysem yakışmıyor o eski havam şu bu hepsi gitti .... toparlamam yazık çok emeğimm varr hepsi heba olcakkk :KK43:

Hala sana döneceği günü bekliyorsun da ondan...
Öyle bekliyorsun ,takiptesin ,diken üstündesin.,
Bir dönse eskisi gibi olsa herşey,sen de hızla toparlanacaksın.
senin hayalin bu taminimce.

Hala sana döneceği günü bekliyorsun da ondan...
Öyle bekliyorsun ,takiptesin ,diken üstündesin.,
Bir dönse eskisi gibi olsa herşey,sen de hızla toparlanacaksın.
senin hayalin bu taminimce.

artık bunun hayali bile çok uzak bana öyle şeyler yaşadım ki en ufak gelişmeyle ben bu hayallere kapıldım ama sonra onu öyle şeyler yıktı ki ben artık olmaz dedim ne yazıkki artık kafamda kabullenip tek ortak bağımız bu iş olacak şekilde hayatımı devam ettirmem lazım ve eskiden olduğu gibi esmem lazım bu gün başladım biraz ama bunun devamlı olması lazım günlük değil

merhaba arkadaşlar yaşadığım problemlerden dolayı işimi baya bir boşaladım ve şu an toparlayamıyorum . üst düzey yöneticiyim ipleri tekrar elime almalıyım ama nerden başlayacağımı bilemiyorum aklım sürekli özel hayatımda yaşadığım problemlerimde ama kendimi ve işimi toparlamam lazım sürekli takipteyim vs... tabi bunu yaparken tüm işi boşladım bir hakimiyetim kalmadı personelim üzerinde her şeyi geçiştiriyorum off tamm halledin işte diyip geçiyorum inanılmaz hata yaptım ama nasıl toparlayabilirim şimdiiii offf :KK43:

not : sevgilimle çok fazla problem yaşadık ve aynı ortamdayız şu an onunla çok kötüyüz zaten ama işimi toparlayıp güçlü olup iyi olmam lazım

anladığım kadarı ile otoritenizi kaybetmişsiniz eğer böyle ise kaybedilen otorite geri kazanılmıyor malesefki :KK50:

anladığım kadarı ile otoritenizi kaybetmişsiniz eğer böyle ise kaybedilen otorite geri kazanılmıyor malesefki :KK50:

bu gün yaptığım küçük adımlar bile işe yaradı aslında çok zor değil ama tabi süreklilik arz etmesi gerek moralim bozuk olsa bile personele karşı daima mutlu güçlü ve heycanlı görünmem lazım çok boşamışım her şeyi off halledin bunuda bana mı soruyorsunuz diye diye kendi başlarına iş yapar olmuşlar

kalemero canım
artık kendini topla
Hayatının merkezine oturttuğun insanın yarattığı sarsıntı tabii ki de en şiddetlisi olacaktır.
kalbinde Allahtan başkasının sevgisine şiddetle yer verme

bu gün yaptığım küçük adımlar bile işe yaradı aslında çok zor değil ama tabi süreklilik arz etmesi gerek moralim bozuk olsa bile personele karşı daima mutlu güçlü ve heycanlı görünmem lazım çok boşamışım her şeyi off halledin bunuda bana mı soruyorsunuz diye diye kendi başlarına iş yapar olmuşlar

işte o çok kötü bir şey bence bir an önce kendine gel ve işlerine 4 elle sarıl bence iyi bir pozisyondasın eminimki pozisyonunu kaybetmek istemezsin

kalemero canım
artık kendini topla
Hayatının merkezine oturttuğun insanın yarattığı sarsıntı tabii ki de en şiddetlisi olacaktır.
kalbinde Allahtan başkasının sevgisine şiddetle yer verme

canm toparlıyorum inşallah

canım onunla böyle bir şey kıyaslanabilir mi Allahıma dualarımda kulunun bana bunları yapmasına izin verme sen beni yarattın kulun düşürmesin diye

24 yasinda ust duzey yonetici mi oldun ? Tebrikler .oyleyse yoneticilik vasiflarina fazlasiyla sahipsindir.senin toplamam gerekir kimseye yol yordam sormadan.liderlik budur.

X