Profil resmi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eydina

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2019
929
568
Meraba hanımlar bişey sormak ıstıyorum. Bir erkek esıyle profıl resmı oldugu halde aldatabılır mı? Yanı benım basımdan gecmedi cok şükür. Gecenler adınada cok uzgunum ama şöyle ki bız yenı evlıyiz tabı yenı denır mı bilmem 8 ay olduk. esımın telefonu hep elımın altında oyun oynamak dısında telefonla hıc ugrasmaz. bıde esım polis boyle polis grubları var polis esı olanlar bılır ne bileyim görev takip grubları amirler grubu vs onlara bakar cıkar heryerde benımle profıl resmı var, engellı listesinde bi kısı bıle yok. Zaten 1 gun nobette 2 gun evde. oyle yedek telefınu yedek hattı vs hıcbıseyı yok arama kayıtlarınu vs sılmez nısanlandıgmzdan berı hesabımz ortak, ben tek basıma profıl resmı yapaym hemen kızar kaldır onu ıkımızın oldugu fotolardan koy der o kıskaclıktan degıl ama daha cok annesı falan profıl rsmı degıstırıp tek basıma koydugumda, acaba kavgamı ettıler nıye resım kaldırmıs dıye uzuluyor kendınce bıseyler kuruyor,🤷‍♀️ o yuzden tek foto koymya korkuyoruz 😩 bıde esım namazını ıbadetını asla atlamaz. Ya bılen varmıdır ya da tanıdıgınz polis asker benm ailenın yarısı aynı sekılde esımınde aılesındekı cogu erkek polis asker ve hepsı dınlerıne asırı duskum genelde ben en cokta bu yuzden guvenıyorum.evden cIkmayı pek sevmeyiz ıkımızde. Bide esımde ilginc bı sey var kadınlarla konusmaya cekınyomu sevmıyormu anlamadım ama sadece kendı ailesndekı kızladla konusur ya da benm kız kardeslerımle

Onn dısında bırı bısey sorsun duymamazlıktan gelır gecen mesela pıknıge gıttık gittigımız aıleyede bı kız yenı gelın gelmıs o bana daha once çil kremi sormustu bende esım kullanıyordu ama ne kremu bılmıyorm adını dedım. İşte piknikte kız esıme dedıkı x abı sen çillerin için krem kullanmıssın faydasını gordunmu adı ne kremın dedı esım kızın yuzune bakmadan duymamzlıktan geldı ya da benım kıskancagımı falan mı dusundu bilmiyorumda oyle kızan kısıtlayan kıskanan bırıde degılım. Ben cevap verdım esımın yerıne.pek faydasını gormedı ya dedım esımde sonra cevap verdı evet malesef dedı.ama ınanın hıcbısekılde kıskanclık etmem cunku bana olan sadakatını biliyorum.

hanı bunları esım benm sozumden cıkmaz falan fıstık övmek ya da övülmej için demiyorum esımın fazlasıyla acık oldgunu aldatsa bu seyler yüzünden asla ihtimal veremem demek istiyorum . Ama yıne de burada maleesef hemcınslerımın cok aldattıldıgu konular gordukce uzuluyorum ve ben ınanın asırı etkılenıyorum :KK43: ister istemez esını takıbe almak ıstıyorum o yuzden mesela whsatpp web vs ındırdım ama daha hiç kullanmadım🙄 bazen kullansammı dıyorum belkı abdestlı namazlı bana sadık sandıgım adam aslında her haltı yıyosa ya karsıdakı kadın esımın evlı oldgunu bıle bıle sindirip gorusyosa bilmem ne bunları kuruyorum kafamda.sonrada dıyorum kı aman adam heryere benımle resm koymus zaten telfonu her dk Ortada yapsa illa ortaya cıkar diyorum.

Sımdı herkeste sızın esınız ıcın ölüp bitiyor zaten, her kadını evlı erkek avcısı yaptınz, sadece kadınmı suclu esınıze toz kondurmazsınz vs diyen olcak ama goruyoruz burda evkı oldugu halde hemde kendısı bıle evlıyken ihanet eden ınsanları vs oyle bı durum olsa bıle zaten sadece kadını suclayamam esım yuz vermıs kı kadın yazmıstır dıye dusunur oncelıkle esımı suclardım ama allah esırgesın allah kımsenın basına oyle bır dert vermesin.
Esım benım ilk ılıskım ve hemen evlendık kestıremeyız kı nasıl tıpler aldatır nasıl tıpler aldatmaz. gizliden takıp etsem belkıde huzursuz olup duzemımızı bozucam ve gozunde paranoyak bı kadın olcam. Etmesem buraya bırgun aldatıldım dıye konu acmaktan korluyorum ınsan nasıl güvendigı halde takıntı yapar kı:/ ya da kendımce huzursyzluk cıkaracak seylermu arıyorum. Inanın ortada bısey yok ama burdakı konular yuzunden etkılendım iyice. Nıspet olsun dıye demıssınız lutfen oyle dusunmeyın sorun bu esımde hıcbır sorun yok olmadıgı halde etrafımdankı herseyden
veya burdakı konularda etkılenen endıselenen ben durduk yere takıntı yaptım. Benım gıbılere Allah iç ferahlıgı versın valla. Uzun oldu yıne ozur dılerm

Son düzenleme:
Böyle kurarsanız yakında kendinize doktor aramaya başlarsınız

Aldatacaksa aldatır da bu kadar ayrıntılı düşünmeyin

Evet zaten evli erkeklerin çoğu evli olduğunu gizlemeden aldatır

Yani Adamın evli çocuklu olduğunu bilir insanlar hatta evli Adam evli kadın ilişkileri de var

Lakin her an kötüyü düşünerek yaşanmaz

Siz iyiyi düşünün eşinizi takip etmeyin iş arkadaşları akrabalar komşular vs de telefonunda olsun tabii

Niye kendinize dert arıyorsunuz kı?

Bu kadar ayrıntıya da gerek yok zaten.

Gerçekten güveniyorsanız kafanızı böyle şeylerle meşgul etmezsiniz. Bu adamların telefonlarını da bu kadar didik etmeyin, okuyunca bile rahatsızlık veriyor bana.

Şu konulara bir büyük harf, paragraf , satır arası koyun lütfen..

Son düzenleme:
Meraba hanımlar bişey sormak ıstıyorum. Bir erkek esıyle profıl resmı oldugu halde aldatabılır mı? Yanı benım basımdan gecmedi cok şükür. Gecenler adınada cok uzgunum ama şöyle ki bız yenı evlıyiz tabı yenı denır mı bilmem 8 ay olduk :) esımın telefonu hep elımın altında oyun oynamak dısında telefonla hıc ugrasmaz. bıde esım polis boyle polis grubları var polis esı olanlar bılır ne bileyim görev takip grubları amirler grubu vs onlara bakar cıkar heryerde benımle profıl resmı var, engellı listesinde bi kısı bıle yok. Zaten 1 gun nobette 2 gun evde nöbet zamanıda emnyet mudurunn yannda kendısı sureklı mudurun pesınde kostukları ıcın telefına bakacak zamanı yok her fırsat buldugunda dırekt benı arar cunku ben de evde yalnız basıma cok sıkılıyorm o yuzden benı hıc bos bırakmaz her fırsatta arar yazar sıkılmayım dıye, oyle yedek telefınu yedek hattı vs hıcbıseyı yok arama kayıtlarınu vs sılmez sosyal hesaolarımızı illa ortak kullanmak ıstedı nısanlandıgmzdan berı hesabımz ortak, ben tek basıma profıl resmı yapaym hemen kızar kaldır onu ıkımızın oldugu fotolardan koy der o kıskaclıktan degıl ama daha cok annesı falan profıl rsmı degıstırıp tek basıma koydugumda, acaba kavgamı ettıler nıye resım kaldırmıs dıye uzuluyor kendınce bıseyler kuruyor esımde o yuzden oyle yapma yanlıs anlıyolar dıye ıkınızn fotosunu koyuyor tabıkı oylesı daha ıyıde bıde esım namazını ıbadetını asla atlamaz. Ya bılen varmıdır ya da tanıdıgınz ozel harelat polıslerı dınlerıne asırı duskun ve imanı kuvvetlı oluyolar genelde ben en cokta bu yuzden guvenıyorum.bensız asla evden cıkmaz dusunun arabayı yıkatmaya goturcek ılla benıde goturur gel sende evde cnn sıkılur hem dolastırım bıraz der bı tras olmaya tek gıder oda zaten mahallede gıdıp gelmesı 10 dk suruyor. Telefonunda da subeden bı ıkı amır abla var onların nosu var ama onlarda evlı barkkı kadınlar ve esım cok cok kucuk oluyor onlara gore dıger bıkac kızda kuzenı benm kardeslern vs. Bide esımde ilginc bı sey var kadınlarla konusmaha cekınyomu sevmıyormu anlamadım ama sadece kendı ailesndekı kızladla konusur ya da benm kız kardeslerımle. Onn dısında bırı bısey sotsun duymamazlıktan gelır gecen mesela pıknıge gıttık gittigımız aıleyede bı kız yenı gelın gelmıs o bana daha once çil kremi sormustu bende esım kullanıyordu ama ne kremu bılmıyorm adını dedım. İşte piknikte kız esıme dedıkı x abı sen çillerin için krem kullanmıssın faydasını gordunmu adı ne kremın dedı esım kızardı falan ama kızın yuzune bakmadan duymamzlıktan geldı ya da benım kıskancagımı falan mı dusundu bilmiyorumda oyle kızan kısıtlayan kıskanan bırıde ddgılım. Ben cevap verdım esımın yerıne. cnım o pek faydasını gormedı ya dedım esımde oyle cevap verdı evet malesef dedı. Hanı boyle bankaya falan gıselm işlem yapan kısı bayansa utanarak önce ve benım gozume bakar sankı ben onay verırsem konusacakmıs gibş bi bakıs sonra cekıne cekıne konusur ama ınanın hıcbısekılde kıskanclık etmem cunku bana olan sadakatını biliyorum. hanı bunları esım benm sozumden cıkmaz falan fıstık övmek ya da övülmej için demiyorum esımın fazlasıyla acık oldgunu soylemek ıçin yazdım aldatsa bu seyler yüzünden asla ihtimal veremem demek istiyorum . Ama yıne de burada maleesef hemcınslerımın cok aldattıldıgu konular gordukce insan uzuluyor ister istemez esını takıbe almak ıstıyor o yuzden mesela whsatpp web vs ındırdım ama daha hiç kullanmadım🙄 bazen kullansammı dıyorum belkı abdestlı namazlı bana sadık sandıgım adam nobette baskasıyla yazısıyorsa ya karsıdakı kadın esımın evlı oldgunu bıle bıle sindirip gorusyosa bilmem ne bunları kuruyorum kafamda.sonrada dıyorum kı aman adam heryere benımle resm koymus zaten telfonu her dk
Ortada yapsa illa ortaya cıkar diyorum. Sımdı herkeste sızın esınız ıcın ölüp bitiyor zaten, her kadını evlı erkek avcısı yaptınz, sadece kadınmı suclu esınıze toz kondurmazsınz vs demeyın goruyoruz burda evkı oldugnu bıle bıle hemde kendısı bıle evlıyken ihanet eden ınsanları vs oyle bı durum olsa bıle zaten sadece kadını suclayamam esım yuz vermıs kı yada esım bı sekılde kadına kendını baska sekılde tanıtmıs kı kadın yazmıstır vs dıye dusunur oncelıkle esımı suclardım ama allah esırgesın allah kımsenın basına oyle bır dert vermesin. Ama sorum su ozellıkle cok ozur dıleyerek ve uzulerek ihanete ugramıs ve bosanmıs arkadaslar sızce bı erkek karısıyla resmı olsa bile aldatabılır mı ya da bı kadın esıyle resmı olan bı adamla mıdesı kaldırrmı gorusmeyı konusmayı yanı ben bunu dusunmeue basladm burda bırkac konudan sonra. Ihtımal bile vermıyorum ama gizliden takıp etmelı mıyım ya da kendımce huzursyzluk cıkaracak seylermu arıyorum. Inanın ortada bısey yok ama burdakı konular yuzunden etkılendım iyice. Allah hepimize iç bd ferahlıgı versın valla. Uzun oldu yıne ozur dılerm

Dertsiz başa dert aramak mı bu

Eşler birbirini aldatabilir.Birileri evli olduğunu bilerek onunla birlikte olmayı sindirebilir.
Sizin eşiniz için değil bu yazdıklarım sadece genel bir kanı..
Fakat şuan yeni evli olup gayette size karşı açık ilgili bir adamdan bahsediyorsunuz.Bu eziyet neden?
Evet şunu derler tedbiri elden bırakmayın erkeklere karşı gözünüz açık olsun falan..
Ben yapacak olana engel olacak bir şey varmı bilmiyorum da..Bence siz bırakın da gelsin hayat bildiği gibi.Şuan mutlumusunuz? sizi seven sayan bir adam varmı ? Anı yaşayın mutlu olun,keyfine varın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X