Tatlı Tarifi Profiterol - Dost Süt Sponsorluğunda

Sizin yanlışınız var okuduğunuz bir mesaja göre yorum yapamazsınız baştan okuyup anlayıp öyle cevap verin bekliyorum eğer fikriniz değişmediyse ben size açıklamasını yaparım.
Yarışmanın galibi siz gözüküyorsunuz. Bir rakibinizin yaptığı tatlı üzerinden konu ne olursa olsun dalga geçer gibi laf atmak doğru mu yani . Başka bir tatlı ismiyle konu gecistirilirdi. Ama neyse benim fikrim bu. Tartışmak uzatmak değil niyetim.

Yarışmanın galibi siz gözüküyorsunuz. Bir rakibinizin yaptığı tatlı üzerinden konu ne olursa olsun dalga geçer gibi laf atmak doğru mu yani . Başka bir tatlı ismiyle konu gecistirilirdi. Ama neyse benim fikrim bu. Tartışmak uzatmak değil niyetim.
Ne alaka şimdi büyük saçmaladınız arkadaşım sütlü nuriyeye yazacağına yanlışlıkla benim tarifime yazmış kaldıki onu yapan bizim arkadaşımız dalga geçmek ne demek okuduğunuz iki satır için gelip burda hesap soramazsınız.

Evva Evva Canimmmm ugrasmaya degmez canim birak oy vercekse versin vermicekse burda neden laf yetiştiriyor anlamis degilim biz burda kackisi tarif yaptiysak birbirimizi taniyor ve biliyoruz arkadasa neoluyosa yapamadigi icinmi gelip burda konusuyo🤷‍♀️

Evva Evva Canimmmm ugrasmaya degmez canim birak oy vercekse versin vermicekse burda neden laf yetiştiriyor anlamis degilim biz burda kackisi tarif yaptiysak birbirimizi taniyor ve biliyoruz arkadasa neoluyosa yapamadigi icinmi gelip burda konusuyo🤷‍♀️
Yok bana dese sıkıntı yok gelmiş dalga geçiyorsunuz diyor bilmediği konu hakkında konuşuyor.

X