progestan

Karagxoxzlxux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
241
0
38
merhaba kızlar progestan kullandıktan sonra ilaç bitince kaç gün sonra adet görülüyor ??? ben bebek tedavisi görüyorum bu ay adetim 1 hafta gecikti doktorum olası bir gebeliğe karşılık progestan verdi ilaç bitince adet olursam hamile değilim demek olucak merak ettiğim ilaç bitince kaç gün sonra adet olmam lazım

merhaba canım bende senin gibi bebek için tedavi görüyorum. progestan bitince iki gün bekle test yap demişti dr.um ama malesef çift çizgiyi yine göremedim. hap bittikten 6 gün sonrada regl oldum. inşallah sen hamilesindir canım.

slm cnm bende tedavi görüyorum bebiş için sanırım en fazla bir kaç güne kadar olman lazım

merhaba canım bende senin gibi bebek için tedavi görüyorum. progestan bitince iki gün bekle test yap demişti dr.um ama malesef çift çizgiyi yine göremedim. hap bittikten 6 gün sonrada regl oldum. inşallah sen hamilesindir canım.

slm cleria ordamısın hala yoksa çıktınmı

arkadaşlar merhaba bende progestan kullandım bu ay 3 tane içtim ve adetime 10 gün varken adet oldum gebe olsan bile kanamayla düşer dedi doktor sizdede erken adet oldumu bu haptan sonra acaba hapmı erken getirdi çok sinirim bozuldu bilgisi olan varsa cevap bekliyorum arkadaşlar teşkler birde başlamadan önce lekelenme şeklinde kan geliyodu zaten ondan verdi ama noldu anlamadım

bu progestan bildigimiz progesteron hormonu mu ???
ben ilaclarin türkce isimlerini pek bilmiyorum da..
eger progesteron hormonuysa bende kullaniyorum 10 gündür ve asilamanin sonucunu bekliyorum...progesteron adet geciktiriyormuymus??

bu progestan bildigimiz progesteron hormonu mu ???
ben ilaclarin türkce isimlerini pek bilmiyorum da..
eger progesteron hormonuysa bende kullaniyorum 10 gündür ve asilamanin sonucunu bekliyorum...progesteron adet geciktiriyormuymus??

bende bebek için kullanmıştım canım benim adetimi 3 gün geciktirmişti.normalde hiç şaşmaz adet günlerim.

canım genelde ılac bıttıkten bır hafta ıcınde adet oluyorsun.
bende adetlerımı duzenlemesı ıcın kullandım genelde bır hafta ıcınde oldum.

ama biz asilama yaptirdik yani adet olmamam gerekio ki hamis olayim.. ben simdi normal gelmesi gerekn günden 2 - 3 gün bekliyeyim mi eger günüm gecerse??

X