Progesteron, yumurtlama sonrası süreçle ilgili yeni bir bilgi öğrendim

Merhaba bende 21. Gun progestron hormonu testi verdjm. Sonuc araliga gore 1. Trimester diyor. Gebelik mi var tam anlayamadım
1000043133.jpg

İnşallah ya birgün bende buraya bir pkoslu olarak hamile kaldığımın müjdesini verebilirim 🤭
Ümidinizi kaybetmeyin lütfen, bende pkosluyum 7 aydır gebelik istiyordum yumurtlama tedavisi gördüm. Geçen hafta beta sonucum 6 idi bugün 76 oldu inşallah sağlıkla yükselir. Sizde bol bol dua edin ve kilonuz varsa az da olsa kilo verin ve sağlıklı beslenin. Bu süreçte 4,5 kilo verdim. Bu yüzden umudunuzu kaybetmeyin inşallah tez zamanda güzel haberi sizde alırsınız 🌸

Hayırlu uğurlu olsun adetiniz kaç gün gecikti betanız kaç çıktı bende beklemedeyim 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Benim icime dogdu rahim bölgem cok agriyordu. Adetime daha 5.5 gün vardı erken gebelik testi kullandim prodoctor. Ilk dakikalarda cikmadi. Sonra cope attim. Sonra merakimdan 15 dk sonra tekrar baktim silik çıkmış. Inanamadim sonra tekrar test yaptim hemde cok az bir idrarla ve pespese. Yani ilk idrar felan degil. Yine silik cikti aksama kan verdim cikti. Cok erken ogrendim. Adete 5.5 gun kala 30 . Ertesi gun oglen 80 cikti . Hep dua ediyorum dileyen isteyen herkese allahim nasip etsin diye. Insallah sizlerede allahim o mucizeyi yasatir🥰

X