Progesteron

kumsalll123

Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2022
81
29
30
Merhabalar 21. gün progesteron test sonucum 16 cikti bu ne demek oluyor bilgisi olan var mi? Doktorum hastaneden ayrilmis o yüzden gösteremedim sonucumu ve cok merak ediyorum :KK43:

Canm ben gebeyim doktor beta degerimde yükselmiş mi diye baktığnda progestorona da bakıyor o da her seferinde yükseliyor 18 di 22 olmuştu sonrada
Adetin 21.gunu yumurtlama için bakılır genelde ama gebelik varsa bakar onada bebek o hormonla tutundguu için yükselmesinide takip ediyordur hayırlı olsun gebeligin🌸

Canm ben gebeyim doktor beta degerimde yükselmiş mi diye baktığnda progestorona da bakıyor o da her seferinde yükseliyor 18 di 22 olmuştu sonrada
Hamileyken de bulunduğun ay'a göre yükseliyor, progesteron rahim kaslarının oksitosine karşı koruyup ani kasılma olmasın düşük vs olmasını engeller

Bugün gittim doktora sonuclarin normal dedi sadece. Hatta dostinex kullaniyorum hamilelerin kullanmamasi gerek diye biliyorum sordum gebelik olma ihtimali var midir dostinexi kullanmaya devam ediyim mi dedim et dedi. Oysaki forumda 12 gbi değerle hamile kalanlar olmuş niye test istemedi anlamadım🙄 adetime dört gün kaldı gecikirse test yapıp anlıcam mecbur

Ayrıca hayırlı olsun hamileliğiniz allah sağlıkla kucagınıza almayı nasip etsin🙏Belirti yaşamışmıydınız? Testi ne zaman yaptırdınız acaba 😊
Canm ilacını bilmiyorm ne ilacı ama bnce bir erken gebelik testi yap o şekilde iç ilacı benm günüm gecmisti 2 gün baş donmesi tansiyon düşmesiyle gittim cikmisti

X