progynex iğne ve hap arasındaki farkk

E

EU3

Ziyaretçi
kızlar benım bebegımın etrafında kan kesesı var onun ıcın gunde 3 defa olmak uzere 200 mglık prognex hap kullanıyorum ama hap yan etkısını cok verıyo dıyeıgne ıstedım ama verdıgı ıgne 50 mglık ve gunde bıtane dıye tereddute dustum yanı sızce normalmı 50 mg 600 mg bırmı cabuk kana karıstıgı ıcın ıstedım ıgneyı bırazda :uhm:

belki iğne daha etkilidir
ben de dun kullanmaya basladım hapını. hafif kanamam olmustu. yan etkileri cok fena ilacı aldıktan 1 saat sonra sarhos gibi gezmeye baslıyrm buldugum her yerde uyuyorum
hatta aksam yemegi hazırlamak için bekle geliyrm demişim esime odaya gidis o gidis. merak edip gelmiş esim sonradan bayıldım sanmıs öyle bir uyuyormusum ki (yatağın ayak ucunda) :roflol:

evet yaaa oyle yapıyo acaba aynımıdır esdegermıdırr

evet hap uyutuyor ama iğnede de biraz kalçanız ağrıyabiliyor.Ben her ikisinide kullanmıştım.ığne vuruuldukatn sonra bir kaç gün kalçada ağrı yapıyor... Ama tabii herkeste aynı olmayabilir....Geçmiş olsun .....

Ben iğnesini kullandım prognx gün aşırı. ığne bende etkili olmuştu. Hap kullanma özürlü biriyim ben yaa

yanı benım sormakıstedıgım hapla 600 mg ıgneyle 50 mg denkmııı

Gerçi bana doktorum ikişer iğne olarak yani 100 mg olarak vurduruyordu iğneyi....

X