Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Projeksiyonlu Dönence Tavsiyesi Rica ediyorum.

Andromeda81

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2015
5
1
43
Merhabalar,
Bebeğimin hayırlısı ile doğmasına 2 ay kaldı.3 projektörlü dönence markası arasında kararsız kaldım ve bir sitedeki indirim bitmeden hemen almam gerekiyor. 1.Tiny Love Sihirli Gece Dönencesi ve Projektor, 2.Fisher Price Ninni Söyleyen Mutlu Düşler Dönence, 3.Chicco Büyülü Yıldızlar Dönence. Tavsiyenizi rica ediyorum. Tiny love olan çok fonksiyonlu görünüyor ama sanki hızlı dönüyor ve oyuncakları diğerlerine göre daha kötü görünüyor ama çok fonksiyonu ve melodi türü var, ayrıca kumandası yok. Tanıtım videosunun sonuna doğru çeşitli beyaz boylarda yıldızlar yansıtıyor gibi görünüyor ama bu özelliği var mı yok mu tam anlamadım. Chicconun dönencesi çok pastel geldi ama kumandalı ve sanki daha az fonksiyonlu. Fisher price' ındakinde de bir yorumda projeksiyonunun çok güçlü olmadığı anca duvarı aydınlattığı yazıyor.
İstediğim özellikler; çok fonksiyonlu, çok melodili, güçlü projeksiyon özellikli, tercihen yıldızlar, aylar yansıtan, cıvıl cıvıl, güzel bir dönence arıyorum.

Çok kararsızım, yardım ve tavsiye rica ediyorum. Teşekkürler...

Tiny love sihirli gece var bizde. Memnunduk ama çok fazla beklenti içine girmemek gerek çok çabuk sıkılıyorlar uzun süre oyuncaklara bakmiyorlar. biz daha çok müzik kutusu gibi kullandık uyutmaya çalışırken. Oyuncaklari takiliyken tavana yildizlar yansiyor evet ama bebis onu pek gormuyor.Oyuncaklarini cikarinca da tavana yansiyan goruntuler var onlar oyuncaktan daha fazla ilgisini çekmişti. Kumanda olayı da bence çok gereksiz yatim saat kesintisiz muzik caliyor bebegi o kadar süre yalnız birakmiyosun zaten. Velhasıl tiny love i onerebilirim

X