Bebek İkinci El PEKÇOK OYUNCAK,TİNY LOVE SİHİRLİ GECE DÖNENCE,CARTERS,MEDELA POMPA,TELESKOP,BEBEK HAMAK

orion6

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2010
1.141
75
Adsız.png
Arkadaşlar 100 lira üzeri kargoyu ben karşılıyorum. ürünleri 1 günden fazla ayıramam bu konuda çok canım yandı. Hertürlü sorunuzu yazın sürekli online olamıyorum ama bakınca cevaplarım. Ürünlerin gün ışığında mümkün olduğu kadar detaylı resimlerini çektim. Eksikleri varsa yazdım. Ne yazıyorsa o gönderilecek. Pekçok oyuncak kıyafet ve araç gereç var

FİSHER PRİCE EĞİTİCİ KAPLUMBAĞA

Yepyeni çiziksiz. Rakamları şekilleri öğretir. 25 tl.
Arkadaşlar 100 lira üzeri kargoyu ben karşılıyorum.

Ürünün Adı:Fisher Price Eğitici Arkadaşlar Türkçe
Markası:Fisher Price
Markanın Ait Olduğu Ülke:Amerika
Hitap Ettiği Yaş Aralığı:6 Ay ve üzeri

Özellikleri:

Bu küçük kaplumbağa sayılar ve şekilleri öğrenmeyi bebek için çok eğlenceli bir hale getiriyor Sayıları, şekilleri ve neşeli sesleri duymak için düğmelere basmanız yeterli. Bebek kaplumbağayı ittiği veya kabuğundaki ışıklı düğmeye bastığında, eşlik edilen bir şarkı çalar.

Bebeğin günlük deneyimleri öğrenmesine yardımcı olur

Duyduğu sesler, kelimeler ve müzik bebeği konuşmaya teşvik eder

Bebeğe harfleri öğretir

Kelime dağarcığını geliştirir

Bebeğin eylemlerin sebebini ve sonucu anlamasına yardımcı olur

Şunları Öğretir:

Sayılar

Sebep ve Sonuç

Şekiller

Beraber Oyun Keyfi: Kaplumbağayı sırayla itmeye dayalı bir oyun oynayın. Kaplumbağayı iterek ileriye gönderin ve siz de peşinden emekleyin. Daha sonra bebeğini de aynısını yapmaya teşvik edin. Sayı sayma şarkısına eşlik ederken, bebeğin ellerini tutun ve el çırpın...

Adsız.png
DSC00465.JPG

TİNY LOVE ÇİFTLİK MUCİZE DİREKSİYON

Direksiyonda hangi tuşa basarsanız panoda o hayvanın ışığı yanıyor ve ses çıkarıyor. Ürün kullanılmıştır. Arabada kullanıldığı için biraz tozlu olabilir. Silinebiliyor. İnek sesi çıkaran tuş biraz zor basıyor bazen tutukluk yapıyor. Onun dışında sorunsuz. 25 tl.

Tiny Love Mucize Direksiyon Özellikleri:

Renkli çiftlik panosunu, uzaktan kumanda sistemli direksiyonu ile yönetebilir; bebeğe, ışıklar, hayvan sesleri ve müzik şeklinde zevkli ve teşvik edici reaksiyonlar sağlar.

Aynı hayvanlar, aynı zamanda direksiyon üzerinde de belirerek, çocuğu, dikkatini üzerlerinde tutmaya teşvik ederler.

Işık düğmesine basıldığında çiftlik panosundaki hayvanların ışığı da yanar.

Çiftlik panosu, hayvanların popüler ve neşeli bir melodi çıkarmalarını sağlayarak bebeğin işitme gelişimine katkıda bulunur.

Müzik çaldığında, ışık bir hayvandan diğerine geçer, görme duyusunu uyararak çocuğu gözleriyle takibe teşvik eder.

Ürün %100 polyester ve plastikten üretilmiştir.

Ürün silinerek temizlenebilir, kesinlikle Yıkanmaz!

Adsız.png
DSC01239.JPG

MOTHERCARE ELC BONCUKLU ÇINGIRAK

Çok güzel bir oyuncak içinde boncuklar var çevirdikçe sesler çıkıyor. 15 lira.

DSC01042.JPG

TİNY LOVE SİHİRLİ GECE DÖNENCESİ VE PROJEKTOR

Bu dönenceyi bilenler biliyordur zaten dönencelerin bence en iyisi en kalitelisi. Sesi müzikleri çok güzel ve projeksiyonu nerdeyse tüm tavanı kaplıyor. Süper bir ürün. Fiyatını gerçekten hak ediyor. Pırıl pırıl durumda. Kargo dahil 110 lira.

Adsız.png
DSC01044.JPG
DSC01045.JPG
DSC01046.JPG
DSC01047.JPG
DSC01048.JPG

FİSHER PRİCE PLUTO YÜRÜYÜŞTE

Sıfır ayarındadır bir iki kez kullanıldı.kumanda dan kontrol ediliyor yürüyebiliyor. 4 fonksiyonu var. Nette en ucuz 129 liraya satılıyor. Furreal tarzı köpekler tüy çıkardığından pluto çok ideal küçük çocuklar için. 60 lira.

Adsız.png

DSC01218.JPG
DSC01220.JPG
DSC01223.JPG

FİSHER PRİCE KELEBEKLİ RÜYALAR DÖNENCE

Çok temiz projektörlü kumandalı dönence. Bu eski modelidir yenisi çok basit çin malı gibi. Artık heryerde yeni modeli var. You tube den bakabilirsiniz bu modele. 149 a satılıyordu. 65 lira.

DSC01201.JPG
DSC01202.JPG
DSC01203.JPG
DSC01204.JPG
DSC01205.JPG
DSC01206.JPG

FİSHER PRİCE KELEBEKLİ RÜYALAR DÖNENCE TAMİR GÖRMÜŞ

projektörlü kumandalı dönence. Dolabın üstünden düştü o yüzden tamir gördü ancak sorunsuz bir sekilde kuzenimin bebeğini büyüttü. Durumu resimdeki gibi. Çalışması sorunsuz fiyatı çok uygun. Bu eski modelidir yenisi çok basit çin malı gibi. Artık heryerde yeni modeli var. You tube den bakabilirsiniz bu modele. 149 a satılıyordu. 30 lira.

DSC01210.JPG
DSC01212.JPG
DSC01213.JPG
DSC01214.JPG

LANSİNOH SULUK

Hem suluk hem biberon başlığı hemde pipetli başlığı var hiç kullanmadık birkere bile. Sıfır. 15 lira.

Aşama 1: 6.Aydan itibaren kullaılabilecek yuvarlak hatlı, bebeklerin minik ellerine uygun tasarlanmış biberonu.

Aşama 2: 6.aydan itibaren kullanılabilecek, bebeklerin kavrama yeteneğini destekleyen çift saplı damlatmaz bardağı.

Aşama 3: 9.aydan itibaren kullanılabilecek, bebeklerin gelişimini takip eden tek saplı ve pipetli bardağı.

Adsız.png
DSC01049.JPG
DSC01050.JPG
DSC01051.JPG
DSC01052.JPG

Son düzenleme:
LAYER (KATMANLI) AHŞAP PUZZLE

Bu puzzle üst üste yapılmış 5 farklı ahşap puzzle den oluşur ilk katmandaki puzzleyi açında altından yeni puzzle ler çıkar muzun gelişim evrelerini anlatıyor. Farklı bir puzzle hiç kullanılmadı sıfır. 25 lira

Havuçlar toprak altında büyür ve genellikle parlak turuncu bir renkleri vardır. Havuç oldukça tatlı bir tada sahiptir ve çiğ, pişmiş olarak yenebilen ya da suyu içilebilen popüler bir sebzedir.

Bu puzzle sadece yan yana değil aynı zamanda üst üste karıştırılmıştır. Yani bulmaca katmanlar halinde düzenlenmiş ve her katman bir merdiven ile işaretlenmiştir.

Çocukların süreklilik kavramını algılaması için en güzel çalışmalardan biridir.

Bu bulmaca, resimler aracılığı ile birleştirme ve süreç takip yeteneğini geliştirir.

Uyarı: 3 yaş altındaki çocuklar için uygun değildir. Küçük parçalar içerdiğinden dolayı boğulma riski vardır.

İçindekiler: 30 adet arkasında rakamlar olan parçalar

Genişlik: 143 x 145 x 18 mm

Adsız.png
DSC01033.JPG
DSC01034.JPG
DSC01035.JPG
DSC01036.JPG

YAPILANDIRMA OYUNCAĞI

Ne isim vereceğimi bilemedim birbirlerine geçip şekiller yapılıyor 120 civarında parça var. 25 lira.

DSC01037.JPG
DSC01038.JPG
DSC01039.JPG

2 ADET KARLAR ÜLKESİ FROZEN BEBEK

Kutusunda sıfırdır. Elsa ve anna bebekler. Plastik değil ettir. Tanesi 20 lira.

DSC01030.JPG
DSC01031.JPG
DSC01032.JPG

AHŞAP PUZZLE 6 ADET

6 adet ahşap puzzle kaliteli kalın ahşaptan deformasyon yok. Tanesi 7.5 lira.

DSC00833.JPG
DSC00834.JPG
DSC00835.JPG
DSC00836.JPG
DSC00837.JPG
DSC00838.JPG
DSC00840.JPG

SNORKEL GÖZLÜK SET

Bir tatilde kullanıldı sadece kutusunda adi olanlardan değil oldukça kalitelidir. Silikondur. Öyle dolap bekledi. İçi tozlu resimlerde belli temizlemeye vaktim olmadı. 20 lira

DSC01229.JPG
Adsız.png
DSC01230.JPG
DSC01231.JPG

EĞİTİCİ SÖK TAK JEEP

sıfırdır. Kutusundan bile çıkmadı. 10 TL

Çocuğunuzun farklı duyguları tanıması, mantıklı düşünme ve üretkenlik becerilerini geliştirmesi için tasarlanmıştır.
Söküp takılabilen parçaları, plastik tornavida ve vidalar, yaş grubuna uygun sağlıklı ve güvenlidir.
Sök-Tak serisi oyuncaklar, çocuğunuzun parça-bütün ilişkisinin, görsel algı ve koordinasyonunun, el ve parmak kaslarının gelişimine katkı sağlar.
Yaş Grubu: 3+

DSC00724.JPG
DSC00725.JPG
DSC00727.JPG

Bunlar ikinci el mi. Kaplumbağa sıfır en ucuz 48 liraya buldum ücretsiz kargoydu. Sıfırsa uygun ikinci el ise biraz daha ucuz olabilir.

bazı ürünlerin fiyatını güncelledim yenilerini de ekleyeceğim

PLAYSKOOL BICIRIK KUKLALAR

Yepyenidir. 15 lira.

Adsız.png
DSC01040.JPG

YAPILANDIRMA OYUNCAĞI

Ne isim vereceğimi bilemedim birbirlerine geçip şekiller yapılıyor 120 civarında parça var. 25 lira.

DSC01037.JPG
DSC01038.JPG
DSC01039.JPG

2 ADET KARLAR ÜLKESİ FROZEN BEBEK

Kutusunda sıfırdır. Elsa ve anna bebekler. Plastik değil ettir. Tanesi 20 lira.

DSC01030.JPG
DSC01031.JPG
DSC01032.JPG

LAMAZE ATEŞBÖCEĞİ

Hiç kullanılmadı. 25 TL

Lamaze Ateşböceği Freddie Özellikleri:

* Ateşböceği oyuncağının kanadında ayna olmasının yanı sıra, bu arkadaş canlısı oyuncak yumuşak polardan yapılmıştır.
* Kanatları hışırdama ve gıcırdama özelliğine sahiptir.
* Titreme makarası ile bebeğinizin ilgisini kendinde toplar.
* Dişliği ve düğüm antenleriyle bebeğinizin diş kaşıntılarını giderir.

5.png
DSC00448.JPG
DSC00449.JPG
DSC00450.JPG

ORJİNAL LİSANSLİ BAKUGAN BAKUMETRE.

64lira olan orjinal fiyati yerine 20 lira. kutusunda. resim kendi resmidir.

DSC00754.JPG
DSC00755.JPG
DSC00756.JPG

BRİGHT STARTS OYUNCAK

Çizik renk atması yok tertemiz. 5 tl

DSC00676.JPG
o.jpg

LAMAZE DREAM SCREEN

Yurtdışından aldım bu ürünü türkiyede yok çok az kullandık beşik kenarına takılabiliyor. Pille çalışıyor you tube den bakabilirsiniz. Çalışınca ekranda resimler dönüyor müzik çalıyor ışıklı ve harici mp3 bağlanabiliyor. Ben hiç bağlamadım. 100 liraya almıştım tl olarak 75 e satıyorum.

DSC00687.JPG
DSC00689.JPG
DSC00690.JPG

CHİCCO DİREKSİYON

Sağ üstte görünen bir küçük parça kırık ama işlevsiz bir parçaydı. Pille çalışıyor. 10tl

DSC00757.JPG
DSC00758.JPG

X