prolaktin 39 cıktı ve doktor ilaç vermedi..

lel

Guru
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2012
104
26
kızlar 10 aydır çocugumuz olmuyr diye gittim doktora bide özel hastaneye.hormon tahlili yaptılar prolaktin 39 çıktı ama ilaç vermedi doktor
yaa doktor değiştirip tekrar başka biyere mi gitsem bi akıl verin bana lütfen..
rahimim de ters bu arada :KK43:
sonra eşimin de muayne olması gerektiini söyledi.sonra sprem testi yapıldı sperm sayısı 19 milyon.ama ileri harektli sıfır.
eşime de ssk nın ödemediği bi ilaç verdi 134 tl. (bevliye doktoru)
neyapayım şimdi ben ihmal varmı burda:KK43:

kızlar 10 aydır çocugumuz olmuyr diye gittim doktora bide özel hastaneye.hormon tahlili yaptılar prolaktin 39 çıktı ama ilaç vermedi doktor
sonra eşimin de muayne olması gerektiini söyledi.sonra sprem testi yapıldı sperm sayısı 19 milyon.ama ileri harektli sıfır.

Yüksek çıkmış prolaktin bence sen başka doktora git canım parodel diye bi ilaç vermesi gerekiyodu

Canım benim de prolaktin 47 çıktı ertesi gün 42 çıktı ama ilaç verdi 6 ay kullanacaksin dedi. Eczaneye gittim ilacı geri cekmisler. Tekrar dr gittim başka ilaç yazdi bir ay sonra yine gel dedi. Şu an kullanıyorum. Sana vermemesi de çok garip yani çünkü yüksek çıkmış seninki de. Sınır 28 yazıyodu bende

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yüksek çıkmış prolaktin bence sen başka doktora git canım parodel diye bi ilaç vermesi gerekiyodu

canım doktorun yanından çıkar çıkmaz sinir oldum ama bişey de yapamadım adetliydim zaten bi taraftan sancım vardı.
eşime verdikleri ilacı 3 ay kullan yeniden kontrole gelirsin dediler.sanki problem sadace onda gibi.
39 bence yüksek bi rakam prolaktin için :KK43:
artık okadar sıkıldım ki doktorlardan...bu doktor beni ihmal ediyor ozaman çünkü 30 olsa tamam ama nerdeyse 40 39 küsür.

Canım benim de prolaktin 47 çıktı ertesi gün 42 çıktı ama ilaç verdi 6 ay kullanacaksin dedi. Eczaneye gittim ilacı geri cekmisler. Tekrar dr gittim başka ilaç yazdi bir ay sonra yine gel dedi. Şu an kullanıyorum. Sana vermemesi de çok garip yani çünkü yüksek çıkmış seninki de. Sınır 28 yazıyodu bende

canım sonuçları aldıktan sonra doktorun yanına giderken öyle odaklanmıştım ki ilaç vermesi ihtimaline hormon ilacı kullanmak istemiyorumd iyodum kendi kendime.eşime bu doktor bana niye ilaç vermedi dediğimde oda sen ne kadar meraklsın ilac kullanmaya doktor senmisin o mu dedi :KK43:
başka bi doktora gitmek için bidaki ay adeti beklemek gerekiyor offf :KK50:

Rahimim de ters bu arada :KK43:
Eşime de ssk nın ödemediği bi ilaç verdi 134 tl. (bevliye doktoru)

tatlım devlette aynı ya bnde cok gtım ozele ama olmuo ıste para yetsmıo gt devlete baktr kendıne arahımterslıgde duselıo sıkıntı yapma hc kendıne

Ya çok saçma kimden duyduysam ilaç kullanıyor. Ayrıca dr bana bu gebeliğe engel ama senin asıl sorunun bu mu bilemem dedi. O yüzden bu ay yine bebek olmazsa gidecem doktora. Stresle oluşan bişey olduğu için çok önemli. Neyse sen kafana takma cnm diğer ay yine ölçtür bakalım yüksek çıkarsa ilaç iste. Öyle kendiliğinden düşmez çünkü

Benm 27 çıktı bana da dostenex verdi. Sen doktorunu degstr canm

Aynen ben de dostinex kullanıyorum. Bakalım yararı olacak mı. Arastirdigim kadariyla çok iyi diyolar.

canim benimde 45 cikmisti doktorum endokrinoloji doktoruna gönderdi o doktorda ne varki bunda ben hemde kadin dogumcuyuym hamile kalmaya engel degilki dedi:KK53: ama 45 dedim benden iymi bilecen 25 yillik doktorum ben dedi...:KK53::KK53::KK53::KK53:dorudur dedim ciktim ordan...tabi bu arada kafaya takmadim bi ay sonra hamile kaldim simdi 7 haftalik bi oglum var sükürler olsun..yani kendiliginden düsmüs prolaktin..:KK9:ama esinin spermi sinirirn biraz altinda cikmis bide ileri hareketlisis yokmus biraz keci boynuzu yedir cinko e vitamini tableti ne icir...rabbim yardimciniz olsun:KK16:

Ya çok saçma kimden duyduysam ilaç kullanıyor. Ayrıca dr bana bu gebeliğe engel ama senin asıl sorunun bu mu bilemem dedi. O yüzden bu ay yine bebek olmazsa gidecem doktora. Stresle oluşan bişey olduğu için çok önemli. Neyse sen kafana takma cnm diğer ay yine ölçtür bakalım yüksek çıkarsa ilaç iste. Öyle kendiliğinden düşmez çünkü

canim bu prolaktin dedigign gibi stresle alakali düsedebiliyo benimki öyle oldu bi arkadasimki 55 ti doktor bi ay sonra tekrar ölcelim düsmezse hapa baslarsin demis gerek kalmamis bi ay sonraki ölcümde istenilen seviyeye düsmüs:KK31:

Son düzenleme:
Ayy ne güzel darısı bize ya. Umarım tek sorun budur da başa çıkabiliriz en azından :)

canim benimde 45 cikmisti doktorum endokrinoloji doktoruna gönderdi o doktorda ne varki bunda ben hemde kadin dogumcuyuym hamile kalmaya engel degilki dedi:KK53: ama 45 dedim benden iymi bilecen 25 yillik doktorum ben dedi...:KK53::KK53::KK53::KK53:dorudur dedim ciktim ordan...tabi bu arada kafaya takmadim bi ay sonra hamile kaldim simdi 7 haftalik bi oglum var sükürler olsun..yani kendiliginden düsmüs prolaktin..:KK9:ama esinin spermi sinirirn biraz altinda cikmis bide ileri hareketlisis yokmus biraz keci boynuzu yedir cinko e vitamini tableti ne icir...rabbim yardimciniz olsun:KK16:

Âminnn...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleyen: Moderatör:

benımde prolaktınım 39.11 çıkmıştı 2 ay dostınex diye bir ilaç içtim ve 2 aydır düzenli adet oluyorum ondan önce 3 ay falan gecıkıyordu ve düştü sanırım kan tahlılı yaptırdım sonucları yarın alıcam bu ilaç bide bebiş olmasına yardımcı oluyormuş bu ay çok umutluyum. Neyse Dr un sana ilaç yazması gerekıyordu bence tahlıllerını al başka bi Dr a göster daha iyi olur :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleyen: Moderatör:
X