Prolaktin, rahim agzi yarasi:/

MinaAlya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2014
1.869
1.779
Arkadaslar mrb ben yeni uyeyim.2 yildir evliyim son 7 aydir cocuk istiyoruz ama bi kac denemeden sonra doktora gittik prolaktin testi istedi ve sonuc 40:/dusurmek icin dostinex ve parlodel kullandm bi da ki kontroldeyse rahim agzinda yara cikti.her ay test yapıp tek cizgi gormekten biktim:KK43: simdi de rahim agzindaki yarayi donduralim diyo doktorum fakat ben cok karasizm sirnaktayiz ozel doktora gidiyoruz adam sanki para koparmak icin biseyler uyduruyo gbi geliyo bana bide surekli ilac yazip duruyo ilac icmekten mi cikti bu yara anlamadim fikirlerinize ihtiyacm var.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaslar mrb ben yeni uyeyim.2 yildir evliyim son 7 aydir cocuk istiyoruz ama bi kac denemeden sonra doktora gittik prolaktin testi istedi ve sonuc 40:/dusurmek icin dostinex ve parlodel kullandm bi da ki kontroldeyse rahim agzinda yara cikti.her ay test yapıp tek cizgi gormekten biktim:KK43: simdi de rahim agzindaki yarayi donduralim diyo doktorum fakat ben cok karasizm sirnaktayiz ozel doktora gidiyoruz adam sanki para koparmak icin biseyler uyduruyo gbi geliyo bana bide surekli ilac yazip duruyo ilac icmekten mi cikti bu yara anlamadim fikirlerinize ihtiyacm var.

merhaba arkadaşım benimde prolaktin hormonum yüksek çıkmıştı dostinex kullandım ve düzene girdi rahim içinde yaraya gelince bende birkaç sene önce aynı sıkıntıyla küçükçekmece kanuni sultan süleyman hastanesinde tedavi oldum doktorlar ilaç ve fitil vererek yarayı kuruttular belli süre sonra simear testi yapılarak yaranın kuruduğu söylendi eğer istanbuldaysan kanuniye git derim allah şifa versin

Oncelikle cvp yazdigin icin cok tsk ederim arkadasim.suan dostinexe devam ediyorum ama doktor bana hic fitil ve ilactan bahsetmedi bilgilendrdigin icin saol fitil olayini bi sorayim doktora cok tskler:)

Oncelikle cvp yazdigin icin cok tsk ederim arkadasim.suan dostinexe devam ediyorum ama doktor bana hic fitil ve ilactan bahsetmedi bilgilendrdigin icin saol fitil olayini bi sorayim doktora cok tskler:)

canım bende smear testi için gitmiştim doktor rahim agzı yaran var dedi.smear testi yapıldı bana da 2 tane fitil verdi.1 hafta sonra test sonucum cıkıcak kontrolüm var...doğum kontrol hapı kullandıysan ve vajinal enfeksiyonlar geçirdiysen rahim ağzı yaran olmuş olabilir...eger ileri dereceyse yakma yöntemi kullanıyorlarmıs

Cnm smear testi ne bana yapmadi o testten doktor gecen yil sadece 3 ay yasmin dogum kontrol hapi kullanmistim o mu yapti acaba:/ tskler:)

Cnm smear testi ne bana yapmadi o testten doktor gecen yil sadece 3 ay yasmin dogum kontrol hapi kullanmistim o mu yapti acaba:/ tskler:)

smear testi rahim ağzı kanseri teşhisi için kullanılan bir test canım yaptır sende..evet doğum kontrol hapı yapmış demek ki...bir sürü sebepten olabiliyor

Cok saol cnm bende yaptirayim o zaman keske hic dogum kontrol hapi kullanmasaymisim://

X