Prolaktin Yüksekliği Sorunu Olanlar

evet bende zaten gününe gün olmuyorum.yani dün oldum bidahaki ay 2-3 gün geçiyo.bunu dr lar normal karsıliyo canm da benm de bu sefer çok erken geldi şaşırdım acaba hormon yaparmı die.neyse yarın kan sonucumu öğrenmeye dr a gidicem.bayaga bi konusmam lazım dr la.troit ve prolaktinle başım dertte..dr la konuşup hormonlarda düzene girse çalışmak istiyorum allahın izniyle insallh yani olacağına bırakmak.. bu nedir ya hormon da hormon..hep evde boş kalmaktan düşünceden stresden oluyo bütün bunlar hee,,aman bee.insan kafayı atlatcakk. saol tatlım cevabın için..

ben yanlis yere yazdim galiba sut urunlerini soracaktim sana doktor tuketme demis ya neden dedi biliyor musun herkes icin gecerli mi bu bir de baska dikkat etmen gereken birsey var mi soyledi mi burada birsey demiyorlar ben netten bakiyorum hic saglikli degil ama ne yapim

tugbacim dr sadece sut urunlerini mi tuketmeyin dedi baska birsey dedi mi? burada bize birsey soylemediler ben netten okuyorum ona gore dikkat ediyorum tabi ise yariyor mu bilinmez.
evet süt ve süt ürünleri yeme dedi prolaktin için.bende anlamadım kaç dr gezdim bunu ilk defa duyuyorm.sonra ilşki olmasın diyet yap.sütyen takma falan..

ilac kullaniyor musun benim hemsire aksini soyledi o is icin ben de kesim sut urunlerini madem vardir bir bildigi dr un
anlamadığım bi konu bide bu var prolaktin 101 ama ilac vermedi canm yaa..101 nasıl düşecekse prolaktin.çarsamba günü gidersem sorcam bakım herşeyi.tabi kafamdaki soruları o anda sormayı unutmazsamm :-( senin sadece prolaktin mi yuksek..nezamndır istiyonuz bebk tatlımm

Benim prolaktinim yuksek ve hipofiz bezinde kitle var onun icin ilac aliyorum iki aydir degerlerime de bakilmiyor aralikta tekrar MRI cekilecem iki bucuk yil oldu istiyoruz ilk dokuzuncu ayimizda bir dusugum oldu

Benim prolaktinim yuksek ve hipofiz bezinde kitle var onun icin ilac aliyorum iki aydir degerlerime de bakilmiyor aralikta tekrar MRI cekilecem iki bucuk yil oldu istiyoruz ilk dokuzuncu ayimizda bir dusugum oldu
hmm anladım canm çok çok geçmiş olsun..eski mesajlarıda gezdim şimdi 1067 sanırsam senin prolaktin.çok da fazla yüksekmiş.bende benmkine şaştım kaldım ya 101 görünce korrktum da yani.mr falan çekilmemi söylemedi de bana dr.kitle oluşma olasılığı nedir canm.çok yüksek olunca mı görünüyo bu,yükselişe bağlı bişi mi.çok soru soruyorm canm sanada kus.bkma yani. sorularla yiyip bitirecem kendimi bütün ya bizde 1,5 senedir istiyorz bebek ama tık yoookkk...internetten öğrendim prolaktinm 90 a düşmüş manyak dr a da sinir oluyom ilaçsız düzene girer mi butiroit düzelmiş ama. allh herkese nasip etsin bebek ya,çok zor beklemek.sürekli hastaneye git gel git gel..

Amin guzel allahim tum skintisi olanlara yardim etsin benimki bir garip deger buradan gordugume kadar benimkisi baya yuksek acaba diyorum o deger 106.7 mi dr degeri gorunce hamile oldugumu dusunmus demek ki o kadar yukseliyor bilemedim simdi sorular sorular baska birsey yok.degeri yuksek gorunce mr istedi yani netten okudugum 100 ustu olunca isteniyormus bir ilac verdi benimkisi nette okuduklarimdan farkli isim olarak bir ay kullandim kan verdim 28 olmustu degerim daha sonra bes paket yazdi her biri sekiz haftalik aralik ocak gibi de tekrar mr cekecez dedi.sana da ilac vermesi gerekirdi su durumda baya yuksek hamilelik icin gerekli olan 25 ve alti diye biliyorum.kafana takma ben ilk tanistigimda hersey bitti sandim okuduklarimdan etkilendim baya yani bu hormon sitres hormonu kendine yapiyorsun allah korusun cocuktan gectik cok daha kotu seyler olabilir fazla yukselirse akisina birakmak gerekiyor bazen allah buyuk varsa kismetimizde evlat olacaktir.

netten nereye bakiyorsun sonucunu ogrenmek icin hastanenin sayfasi mi tiroit de sorun oluyor bebek icin cok guzel duzelmis insallah en kisa zamanda prolaktin de duser mujdeli haberini aliriz ovulasyon testi yapiyor musun ben de seni sorularimla bunaltiyor muyum :)

bende bilemedim şimdi canm acaba binlere kadar çıkabiliyomu bu hormon die,yoksa demen gibi 106,7 mi. dr unla iyice konuş sor bence.benmde garip olan bukadar benmde yüksek bi ilac yazmadı yaa.offf şu dev hastaneleri uğraştırıyolar bbütün adamı.peki canm bu hormonlar düzene girince dr un bi dahaki tedavi ne olacağını söyledimi sana.yani yinede hamilelik omazsa aşılama tüp bebek gibi şeylerden bahsetttimi sana.benm duyduğuma göre yinede olmazsa gebelik aşılama öneriyorlarmış.insallah bizim bunlara gerek kalmadan hamiş kalırız yaa:-/

estağfurullh canm nedemek tabi ki sorabilirsin söyleyebilirsin yoksa bu site ne die varr:) insanın yinede içi rahatlıyo yani böyle yazdıkça.. netten hastanenin adından giriyosun labaratuar sonucu deyip çıkıyo karşına canm.evet tiroit de çok tetikliyo gebeliği,işte bu hormonlara güven olmuyo canm.iyi hal tarafını bi yakalayabilsek olucak da bebekk )) hay allahım gülüyorum da halime..yok canm ovulasyon testi internettn çok araştırdım ama hiç test falan yapmadım.bide şu var ben pek anlayamıyorum aslında nezaman yumurta oluşup oluşmadığını.bu konudada beni aydınlatırsan cok senincem tatlım:) eczanelerde satııyomuş mu ne duyduğuma göre bu ovulasyon testi. yarında gidersem bakım herşeyi konuşmak istiyorm dr la ya nediycekk şu hormonlar için.hakkımızda hayırlısı tabii.

ovulasyok testini turkiyede eczaneden ve netten aliyorsun bildigim oyle okumustum ben iyi oldugunu dusunuyorum ikinci ayim kullaniyorum normalde reglinin 14 .gunu diye yaziyor nette 26 gunde bir olanlar icin ama iki aydir takibim sonucu yanlis oldugunu anladim cunku gecen ay 1 ekimde regli oldum 10.gun test yaptim pozitif bir gun ara verdim tekrar yaptim yine pozitifti bir hafta sonra denedim tekrar negatifti.bu ay da 24 unde oldum diyelim cunku karisikti biraz 2 kasimda yani dun test yaptim pozitif cikti ki gercekten belirtileri de var yani.doktoruna da kafana takilan herseyi sor cevaplamak zorunda ilac kullanmadan dusurebilsen degerlerini hamileligin daha saglikli olur bence yine netten okudugum kadariyla ilacla hamile kalanlarin bazilarinda dusuk riski olusuyormus.bitkisel caylar denedin mi hic?

insallah gerek kalmaz burada bir garip saglik sektoru bu degerleri de sordum da soyledi elimize bir rapor vermediler umarim 106,7 dir digeri baya yuksek cunku benim de yakin zamanda randevum var dilim dondugunce soracam artik duzene girip normal kalmami bekleyecekler olmazsa asilama dediler ama ne kadar beklememiz gerektigini soylemedi yine sormak lazim tabi biz ilk tedavi icin iki yil bekledik ilk bakmadilar.sen de niye ilac vermedigini sor yani degerin dusuk degil bence

evet gidince soracam ya dr a yoksa boyna git gel falan çekilmiyo sadece kan tahili yaptırıp dönüyon amaaann ne işler bee..valla neyapsam bilemedim.bi düzene girse gitmem bidaha dr a diorum ama değerler şaşırıyo genede işte.

yok canm bitkisel çay falan kullanmadım hiç.eczaneden bi alıp deniyim bari şu testi..nasıl kullanıcam yazar galiba üzerinde:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…