Pronovias Mildred Gelinliğimi Satıyorum

ts35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2016
98
104
Merhaba kızlar,
Geçen ay sadece 3 saatliğine giydiğim Pronovias marka Mildred model gelinliğimi satıyorum. Linkten fotolara bakabilirsiniz. Fiyat konusunda pazarlığa açığım.
36 bedendir, 34 beden uyumludur (içten 3 farklı kapatma seçeneği). 1.55m boy + 12 cm topuklu ayakkabı için uyarlandı eteği. Kuru temizlemesi hemen düğün sonrası yapıldı. Modelin kendisi için tasarlanmış Pronovias tarlatanı ve takı kesesi beraberinde gönderebilirim. Arzu edenlere faturası ve duvağını da (duvak markasız) gönderebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kızlar,
Geçen ay sadece 3 saatliğine giydiğim Pronovias marka Mildred model gelinliğimi satıyorum. Linkten fotolara bakabilirsiniz. Fiyat konusunda pazarlığa açığım.
36 bedendir, 34 beden uyumludur (içten 3 farklı kapatma seçeneği). 1.55m boy + 12 cm topuklu ayakkabı için uyarlandı eteği. Kuru temizlemesi hemen düğün sonrası yapıldı. Modelin kendisi için tasarlanmış Pronovias tarlatanı ve takı kesesi beraberinde gönderebilirim. Arzu edenlere faturası ve duvağını da (duvak markasız) gönderebilirim.

Merhaba,
Bu şekilde linkle göstermek yerine fotoğrafları buraya yükleyin lütfen.Sonuçta ayrı platformlar..

Gelinliğimin fotoğraflarnı ekliyorum.

Eklentiler

• IMG_5585.JPG
    IMG_5585.JPG
    43,2 KB · Görüntüleme: 206
  • IMG_5584.JPG
    IMG_5584.JPG
    25,4 KB · Görüntüleme: 196
Merhaba gelinlik satıldı mı acaba? Bilgi alabilir miyim? Teşekkürler. :KK16:

X