protezliyken hamile kalıp doğum yapanlarrr YARDIM!!!

eda13

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2010
10
0
kızlar,hamile kalmadan önce silikon taktıranlar lütfen bana bilgi verirmisiniz?????
emzirmede sorun yok tamam da sonrasında sarkma oluyo mu?

sarkma konusunda normal gögüs nasıl sarkarsa onun gbi olurmuş.. yani silikonun extra bi etkisi olmaz demişti doktorum.. bu gögüsle alaklıymış yani kişinin gögsü ne derece sarkcaksa o seklde sarkarmışşş... yani bu da kişiden kişiye degişecek bi durummm bilmiyorumkismile

meme ucundan ameliyat olupta doğuran kızlar varmı aramızda??? yaşadıklarınızı paylaşırmısınız?

bakın kızlarrr bnm kuzenim 5 sene önce silikon taktırdı ilk dogumunda silikon yoktu meme bası da cok küçük oldugu için kızını emziremedi dogru düzgün silikondan sonra hamile kaldı oglu oldu bitane we onu 1 sene cok güsel emzirdi ayrıca ne sarkma war nede bozulma hala taş gbi duruyorlar:):)

bakın kızlarrr bnm kuzenim 5 sene önce silikon taktırdı ilk dogumunda silikon yoktu meme bası da cok küçük oldugu için kızını emziremedi dogru düzgün silikondan sonra hamile kaldı oglu oldu bitane we onu 1 sene cok güsel emzirdi ayrıca ne sarkma war nede bozulma hala taş gbi duruyorlar:):)

canım kuzenin meme ucundanmı ameliyat olmuştu:icecream:

anladım canım. benim asıl merak ettiğim meme ucuyla olanlar. çünkü malum süt kanalları orda..

ya cnm iki kişi tanıorum meme ucu kesisi olan birinin doktoru birsürü süt knalı war birazı gidince bişey olmaz demiş normal emzirebilcegini sölemiş diğerininki muammalı konusmus ama ikside hamile diil malesef bilemicem:):)

ya cnm iki kişi tanıorum meme ucu kesisi olan birinin doktoru birsürü süt knalı war birazı gidince bişey olmaz demiş normal emzirebilcegini sölemiş diğerininki muammalı konusmus ama ikside hamile diil malesef bilemicem:):)

en iyisi kendimiz doğurup görcezzsempatiksalakcinnisırnaşık şeysırnaşık şey

X