Prp tüp bebek

Saol canım bende çok üzgünüm evlat acısı çok zor.Amin inşallah 🤲 Bende hep borçla yaptım canım kredi çektik hem öyle başladık Allah yardımcınız olsun 🤲 Hep dua ediyorum.Cok istiyorum inşallah rabbim nasip eder inanıyorum ümidim var ama rabbim ne zaman nasip eder bilmiyorum aynı şeyleri yasicam diye de korkuyorum
Beklemedigin anda bı bakmışsın hamilesin inşallah Allah yardımcın olsun

Kanındaki hücreleri yumurtalıklara enjekte ediyo ben adett olamadığım için benim rahim duvarina enjekte etti ama işlemden sonra çok inanılmaz ağrım oldu
Çok iyi ben duydum araştırmıştım bir ara ama çokta inanamadim net sonuç verirmi diye merak ediyordum.Hangi hastanede yaptırdın Canım

Çok iyi ben duydum araştırmıştım bir ara ama çokta inanamadim net sonuç verirmi diye merak ediyordum.Hangi hastanede yaptırdın Canım
Canım özel bı kilinikte yaptırdım doktorun adı Haşmet mesut Özsoy İzmir Bayraklı da herkes şikayetci doktordan bakalım sonuç ne olacak

Prp yaptırdım ancak 6-8 hafta içerisinde tekrar prp yaptırmamı önerdi doktor, araştırmalarına göre 2. defa prp yapınca şansın daha yüksek oluyormuş.
Amh 0,58, FSH 7,7

Bunu tecrübe eden var mı?

Ya da diyorum, bu ilk prp den sonra önce tüp bebek deneyip bir kaç ay sonra tekrar prp yaptıran var mı ve hamile kalan? Yoksa hepsi para tuzağı mı😔

Prp yaptırdım ancak 6-8 hafta içerisinde tekrar prp yaptırmamı önerdi doktor, araştırmalarına göre 2. defa prp yapınca şansın daha yüksek oluyormuş.
Amh 0,58, FSH 7,7

Bunu tecrübe eden var mı?

Ya da diyorum, bu ilk prp den sonra önce tüp bebek deneyip bir kaç ay sonra tekrar prp yaptıran var mı ve hamile kalan? Yoksa hepsi para tuzağı mı😔
Fsh 7 olunca yüksek mi oluyor anlamadım benimde 7 de

Prp işlemi neden bu kadar pahalı, tüp bebek tedavi öncesi bana da prp dendi 13000 TL ücreti ozel hastahane sorunum yoktu aslında yumurtalıklarım rahim duvarim amh hepsi normal bu ay sadece zorlandım adet olamadm onda da yumurtan catlamamis çok ufak bir de kist var dediler. Internetten araştırdığımda her yumurtlama için yapılması gerekiyor hani o aylık faydası olur sadece yaziyor o zaman niye bu kadar pahalı...

Prp işlemi neden bu kadar pahalı, tüp bebek tedavi öncesi bana da prp dendi 13000 TL ücreti ozel hastahane sorunum yoktu aslında yumurtalıklarım rahim duvarim amh hepsi normal bu ay sadece zorlandım adet olamadm onda da yumurtan catlamamis çok ufak bir de kist var dediler. Internetten araştırdığımda her yumurtlama için yapılması gerekiyor hani o aylık faydası olur sadece yaziyor o zaman niye bu kadar pahalı...
Allah allah 13bin gercekten cok pahali bir bence bu merkezlerde sorun var

Allah allah 13bin gercekten cok pahali bir bence bu merkezlerde sorun var
Yarın gideceğim bakalım işlem için umudum var belki düşerler konuştuğumuzda yok herhangi bir indirim yapamıyoruz bunun içinde anestezi ücreti tahlil ücreti yatış ücreti hepsi var vs dediler ama kasaya gidince işler değişebiliyor inşallah öyle olur :KK43: peki yaptıranlar da hemen adet bitimi sonrasi mi yaptirdi ? Bana düşünme payı bile kalmadı 🥹

Çokmuş ya bende merak ediyorum nasıl bir işlem ben İstanbul'da bir üniversite hastanesinde doktorla görüştüm ve bana olmayacağını sende bir işe yaramaz dedi prp için belki olur diyerek ümit ederek gittik ama doktor boşa paranızı harcamayın dedi olmaz dedi bende Kıbrıs'ta yumurta donasyonu yaptırdım
yumurta donusyonu hakkında bilgi verirmisin nasıl ilerliyor

yumurta donusyonu hakkında bilgi verirmisin nasıl ilerliyor
Tüp bebek tedavisi gibi aynı aslında süreç biraz hızlı ilerliyor çok beklemiyorsun ilaçlar da hemen hemen aynı zaten emriyo transferi olduğunda sadece dinleniyosun 2 gün sonrasında kaldığın yerden devam ediyorsun tabiki uzanmak eğilmek vs yok .Senin dondurulmuş emriyon var mı yoksa ilk mi yaptiricaksın canım

X